Z├şskajte SiriusXM zadarmo pre zariadenia iOS alebo Android do 15. m├íja

Aj ke─Ć ste doma uv├Ąznen├ş a sna┼ż├şte sa zabavi┼ą alebo h─żad├íte najnov┼íie spr├ívy o vypuknut├ş v├şrusu COVID-19, poskytovate─ż satelitn├ęho obsahu SiriusXM pon├║ka pou┼ż├şvate─żom syst├ęmu iOS a Android bezplatn├Ż odber do 15. m├íja. Existuje viac ako 300 kan├ílov s hudbou, spr├ívami, ┼íportov├Żmi rozhovormi, kom├ędiou a politikou (niekedy s├║ hranice medzi posledn├Żmi dvoma kan├ílmi nejasn├ę). Ponuka spolo─Źnosti SiriusXM ÔÇ×Bez platbyÔÇť nevy┼żaduje, aby sa v bud├║cnosti stal platen├Żm ├║─Źastn├şkom poplatok za kreditn├║ kartu alebo z├ív├Ązok.

Ozn├ímenie zverejnil Howard Stern zo spolo─Źnosti Shock Jock, ktor├í v t├Żchto d┼łoch vysiela z domu. Gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti SiriusXM Jim Mayer povedal: ÔÇ×Ke─Ć┼że to─żko ─żud├ş ┼żiada zosta┼ą doma, spr├şstup┼łujeme v┼íetk├Żm tok hudby, z├íbavy, spr├ív a inform├íci├ş. V nasleduj├║cich d┼łoch d├║fame, ┼że budeme cenn├Żm zdrojom inform├íci├ş alebo transform├ície, ve─żkorysou kombin├íciou ┼żiv├ęho obsahu. Nov├í zdrojov├í spolo─Źnos┼ą, ktor├í poch├ídza od hostite─żov na mnoh├Żch rel├íci├ích a kan├íloch. Neexistoval lep┼í├ş sp├┤sob, ako vyda┼ą obsah bez streamov, ako dnes r├íno. ÔÇť

Po─Ź├║vajte SiriusXM zadarmo do iOS alebo Android zariadenia do 15. m├íja

Ak m├íte telef├│n alebo tablet so syst├ęmom iOS alebo Android, prejdite do mobiln├ęho prehliada─Źa a nap├ş┼íte SiriusXM.com. Posu┼łte zobrazenie nadol na ─Źas┼ą obrazovky, kde sa do 15. m├íja zobrazuje text ÔÇ×Stream zadarmoÔÇť, a kliknite na pol├ş─Źko ÔÇ×Spusti┼ą streamovanieÔÇť. Vytvorte si ├║─Źet pod─ża pokynov na sk├║┼íobn├║ verziu zdarma. Po dokon─Źen├ş nain┼ítalujte do svojho zariadenia pr├şslu┼ín├║ aplik├íciu SiriusXM (iOS | Android) a prihl├íste sa pomocou kombin├ície pou┼ż├şvate─żsk├ęho mena a hesla, ktor├║ ste pr├íve nastavili.

Niektor├ę kan├íly, ktor├ę si mo┼żno budete chcie┼ą zapam├Ąta┼ą, zah┼Ľ┼łaj├║:

  • Beatles (18)
  • Z100 New York (12)
  • V─Ća─Źn├Ż m┼Ľtvy (23)
  • R├ídio Disney (79)
  • R├ídio ESPN (80)
  • CNBC (112)
  • CNN (116)

─Äal┼í├şm zdrojom prenosu zvukov├ęho obsahu je aplik├ícia Radio.com, ktor├í je bezplatn├í a d├í sa nain┼ítalova┼ą z App Store a Google Play Store, Tu n├íjdete ve─ża miestnych rozhlasov├Żch stan├şc, ako s├║ WCBS 880 a WINS 1010 spravodajsk├ę rel├ície v New Yorku. Vysiela┼ą sa m├┤┼żu aj miestne hudobn├ę stanice a ┼íportov├ę vysielania.

Prihl├íste sa na odber n├í┼ího informa─Źn├ęho bulletinu!