Z├şskajte preklady roz┼í├şrenej reality z iPhone s Translatarom

Roz┼í├şren├í realita je ve─żmi zauj├şmav├í technol├│gia, ktor├í zah┼Ľ┼ła pozorovanie skuto─Źn├ęho sveta pomocou elektronick├ęho zariadenia, ktor├ę tie┼ż dod├íva grafick├ę prvky. V sl├ívnom filtri m├íme jednoduch├Ż pr├şklad Instagram ktor├Ż pridal obrovsk├ęho psa so zameran├şm na ak├║ko─żvek oblas┼ą. Aplik├ícia tejto technol├│gie je v┼íak r├┤znorod├í av tomto zmysle v├ím chceme predstavi┼ą skuto─Źne u┼żito─Źn├║ a zauj├şmav├║ technol├│giu.

Toto je Translatar, aplik├ícia pre va┼íe zariadenie iOS, ktor├í v├ím umo┼żn├ş z├şska┼ą n├ízov akejko─żvek polo┼żky, ktor├║ oslovujete, v jazyku pod─ża v├í┼ího v├Żberu.

Preklady cez AR

Z├şskajte preklady roz┼í├şrenej reality z iPhone s Translatarom 1

Pou┼żitie technol├│gie roz┼í├şrenej reality na vykon├ívanie prekladov bolo jednou z najn├ípadnej┼í├şch a naju┼żito─Źnej┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę sa jej kedy spr├şstupnili. T├Żmto sp├┤sobom bud├║ m├┤c┼ą ─żudia ┼żij├║ci v krajin├ích, kde nepoznaj├║ svoj materinsk├Ż jazyk, navigova┼ą s v├Ą─Ź┼íou d├┤verou a ma┼ą mechanizmus, ktor├Ż im umo┼żn├ş r├Żchlo a ─żahko sa u─Źi┼ą n├ízov ak├ęhoko─żvek objektu. V tomto zmysle je Transalatar prezentovan├Ż ako ve─żmi zauj├şmav├í, r├Żchla a ─żahk├í alternat├şva na dosiahnutie tohto cie─ża v sekund├ích.

Upozor┼łujeme, ┼że hovor├şme o aplik├ícii, ktor├í nestoj├ş n├íklady a m├í potenci├íl na spr├ívu prekladov do 100 jazykov.

Proces pou┼ż├şvania Translataru je ve─żmi r├Żchly a ka┼żd├Ż pou┼ż├şvate─ż bude ma┼ą mo┼żnos┼ą r├Żchlo z├şska┼ą preklady. Najsk├┤r ude─żte povolenie na pr├şstup k fotoapar├ítu a potom zaostrite na objekt, ktor├ęho meno chcete pozna┼ą v inom jazyku. Ak ste pred kamerou, text sa zobraz├ş spolu s va┼í├şm menom v jazyku a jazykom, do ktor├ęho ho chcete prelo┼żi┼ą.

T├Żmto sp├┤sobom sa sta─Ź├ş zamera┼ą na polo┼żky, ktor├ę chcete prelo┼żi┼ą, aby ste zistili ich meno v jazyku pod─ża v├í┼ího v├Żberu.

Zabudnite na tento odkaz.