Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Získajte podrobný displej Počasie na obrazovke uzamknutia vášho iPhone pomocou Mot

Získajte podrobný displej Počasie na obrazovke uzamknutia vášho iPhone pomocou Mot 1

Počasie sa mi páči alebo nie, dôležitou súčasťou nášho života. S ohľadom na to má zmysel, aby informácie o počasí boli na našom popredí smartphones'Zamknúť obrazovky, keď používame naše zariadenia po celý deň. S ohľadom na to, prečo tomu tak nie je AppleIPhone?

Aj keď môžete určite prejsť prstom a zobraziť miniaplikáciu Počasie z obrazovky uzamknutia, uprednostnil by som oveľa integrovanejší prístup Apple, Bohužiaľ, zdá sa to v tomto okamihu pravdepodobne ako port USB-C, a ak vás nebaví čakať, vždy sa môžete uchýliť k použitiu nového vyladenia útek z väzenia s názvom Mot autor: iOS developer Don.

Ako je znázornené na vyššie uvedenom príklade snímky obrazovky, Mot umiestni užitočné informácie o počasí priamo na prvú stránku obrazovky uzamknutia vášho iPhone, hneď pod čas a dátum. Začína to zhrnutím toho, čo sa deje, a potom ukazuje dennú predpoveď počasia s výškami a minimami pod nimi.

Ak ste zvyknutí čítať počasie iným spôsobom, budete nadšení, že Mot je úplne prispôsobiteľný. Po inštalácii vyladenia nájdete v aplikácii Nastavenia vyhradenú tabuľa preferencií, kde si môžete vyladenie prispôsobiť:

Získajte podrobný displej Počasie na obrazovke uzamknutia vášho iPhone pomocou Mot 2

Tu môžete:

  • Na požiadanie prepnite alebo vypnite Mot
  • Povoľte Mot, aby použil svoju polohu na rozpoznanie údajov o počasí
  • Ak nechcete používať svoju polohu, zadajte vlastné miesto
  • Vyberte si teplotu medzi stupňami Celzia alebo Fahrenheita
  • Vyberte si medzi minútami, hodinami alebo denne pre predpokladané časy
  • Vyberte si medzi teplotnými údajmi min / max alebo max / min
  • Povoliť alebo zakázať tmavý režim
  • Povolenie alebo zakázanie zbaleného režimu

Osobne sa mi páči spôsob, ako Mot prichádza hneď po vybalení z krabice, ale s Fahrenheitom vybraným namiesto Celzia. Preto nabádam potenciálnych používateľov, aby si dali špinavé ruky do nastavení, aby získali presný vzhľad a pocit, že hľadajú.

Záujemcovia o stiahnutie Motu pre lepší zážitok z počasia na svojom iPhone môže to získať za $2.49 v repozitári Packix od ľubovoľného správcu balíkov. Vylepšenie podporuje jailbroken iOS zariadenia so systémom 12 alebo 13.

Zdokonalíte obrazovku uzamknutia svojho zastaveného telefónu pomocou Mot? V nasledujúcich komentároch nám povedzte prečo alebo prečo.