Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Získajte najlepšiu kvalitu zvuku vo svojich slúchadlách pomocou Wavelet

Milovníci hudby nielen hľadajú spôsob, ako vždy počúvať svoje obľúbené skladby, ale zameriavajú sa aj na to, aby zneli dobre. Kvalita zvuku je však niečo, čo nie je výlučne dôsledkom nášho smartfónu, ale aj zodpovednosti zariadení, ktoré používame na počúvanie. Ak nemáte sluchové pomôcky najvyššej kvality, niektoré aplikácie môžeme použiť, aj keď si vo všeobecnosti zaslúžia byť root.

Preto vám chceme predstaviť aplikáciu, ktorá si nezaslúži byť superužívateľom systému Android a ktorá vám poskytne najlepší zvuk zo slúchadiel alebo reproduktorov. Volá sa Wavelet.

Vylepšite zvuk svojho smartfónu

Získajte najlepšiu kvalitu zvuku vo svojich slúchadlách pomocou Wavelet 1

Vyhladenie je proces, ktorý nie je určený pre všetkých, pretože závisí od tréningu v uchu, ktorý umožňuje zistiť, kedy sú frekvencie nepriehľadné alebo majú príliš veľký zisk. Týmto spôsobom je pravdepodobné, že nie každý je schopný posunúť gombíky na ekvalizéri, aby získal najlepšiu kvalitu zvuku. Je však možné, že softvér to urobí za nás a to je presne to, čo spoločnosť Wavelet ponúka prostredníctvom svojej databázy viac ako 2700 modelov slúchadiel kompatibilných s vylepšeniami, ktoré ponúkajú.

V tomto ohľade bude proces používania Waveletu skutočne jednoduchý a všetci používatelia ho budú môcť používať bez ohľadu na svoje audio znalosti. Po integrácii do smartfónu je to všetko o prehrávaní skladby z prehrávača, ktorý používate. Potom prejdite na tlačidlo zapnuté 3 bodky v pravom hornom rohu a aktivujte možnosť „AutoEQ“. Tým sa niektoré ekvalizéry automaticky presunú a poskytnú najlepší zvuk podľa nášho tímu.

Okrem toho môžete v aplikácii vyhľadávať model vašich načúvacích prístrojov, aby sa použilo oveľa vhodnejšie nastavenie a maximalizovala sa kvalita zvuku načúvacích prístrojov.

Dokázať to, kliknite na tento odkaz,