Získajte jedinečný zvukový prehliadač v stavovom riadku pomocou StatusViz

Ak hľadáte nové a jedinečné položky, vďaka ktorým bude váš iPhone alebo iPad voľnejší ako ktokoľvek iný na vašom bloku, možno budete chcieť vidieť vylepšenia útek z väzenia, ktoré boli práve vydané a zadarmo, prezývku prezývka útek z väzenia. StatusViz od vývojára iOS Kritanta.

Ako je znázornené na príklade vyššie uvedeného obrázka, StatusViz pridá do stavovej lišty funkčný prehliadač, keď je aktívny typ zvuku Prehráva sa. Funguje to však nielen s hudbou, ale aj s podcastmi alebo inými typmi zvuku, ktoré môžete počúvať.

Diváci boli medzi používateľmi zariadení iOS vždy kritickým kritickým bodom, najmä preto, že niektorí ľudia ich naozaj milujú a iní môžu žiť bez nich. To znamená, že mať jeden vo forme útek z väzenia je ideálny, pretože ľudia, ktorí to skutočne chcú fyzicky, môžu hľadať seba.

StatusViz je pravdepodobne jednou z najexkluzívnejších implementácií audio prehliadača, aké sme doteraz videli pre platformu iOS, pretože sa zmestí na pekné miesta, ktoré často nie sú oboznámené s každodenným používaním smartfónov.

Po inštalácii program StatusViz pridá preferenciu do aplikácie Nastavenia, kde používatelia môžu pomocou jazdca nakonfigurovať citlivosť prehliadača:

Získajte jedinečný zvukový prehliadač v stavovom riadku pomocou StatusViz 3

Jedna vec, ktorú treba poznamenať, je, že StatusViz sa zdá byť v ranom štádiu alfa a nie vždy sa objaví, keď budete chcieť. Zdá sa, že niekedy sa otvára a zatvára kontrolné stredisko, aby sa zviditeľnilo, ale máme podozrenie, že vývojár stabilizuje prispôsobenie počas ďalšieho vývoja.

Tí, ktorí majú záujem vyskúšať StatusViz, môžu stiahnite si bezplatné nastavenia z úložiska OpenPack, Ak ste toto úložisko ešte nikdy nepoužili, adresa URL pre adresu, ktorú môžete pridať do správcu balíkov podľa vášho výberu, je nasledovná:

https://repo.openpack.io

StatusViz je kompatibilný s vydanými zariadeniami so systémom iOS 13 a funguje aj na systéme iOS 12.

Čo si myslíte o StatusViz ako zobrazovacom systéme pre iOS? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.