Získajte bezplatné telefónne číslo online na prijímanie SMS

získajte bezplatné telefónne číslo

Jeden zo spôsobov, ktorý využívajú mnohé služby a webové stránky na internete overiť svoju totožnosť a dokázať, že ste naozaj človekJe to prostredníctvom SMS správy, kde vám pošlú kód na telefónne číslo, ktoré ste predtým zadali.

Služby ako PayPal, webové stránky bánk a dokonca aj e-maily ako Hotmail alebo Gmail sú niektoré príklady, v ktorých budete potrebovať telefónne číslo na overenie svojho prístupu. Možno však nemáte telefónne číslo pre konkrétnu krajinu alebo jednoducho nechcete poskytnúť svoje. Preto vysvetlíme niektoré metódy, pomocou ktorých môžete získať platné telefónne číslo.

NextPlus vám umožňuje volať a posielať správy zadarmo

telefónne číslo nextplus

NextPlus je aplikácia, ktorá vám umožní mať telefónne číslo v Spojených štátoch Pomocou ktorej môžete bezplatne prijímať a odosielať textové správy, ako aj volať na ľubovoľné číslo v danej krajine. Aby ste však mohli využívať všetky tieto výhody, budete musieť vidieť veľa reklám, aj keď existuje možnosť zaplatiť za jej odstránenie.

Je dobré si to ujasniť služba bezplatného volania trochu chýba, takže ak chcete túto možnosť využívať natrvalo, je najlepšie si predplatné zaplatiť. Aplikáciu si môžete stiahnuť z Obchodu Play pomocou nasledujúceho odkazu.

Nextplus: Telefónne číslo

S 2ndLine získate telefónne číslo, ktoré môžete použiť v Spojených štátoch a Kanade

bezplatné číslo v USA

Je to nepochybne jedna z najlepších aplikácií, ktoré v jej štýle nájdete v Obchode Play. Len inštaláciou a registráciou už budete mať k dispozícii nejaké telefónne čísla.

K dispozícii máte širokú škálu možností, ako je uskutočňovanie a prijímanie hovorov, odosielanie SMS, hlasové správy, má ID volajúceho a dokonca má funkciu prepisu hlasových správ, ktoré ste dostali.

Tiež máte možnosť uskutočňovať medzinárodné hovory, aj keď za tieto hovory budete musieť zaplatiť. Jeho reklama nie je taká invazívna ako v iných aplikáciách (čo sa oceňuje), ak ju však chcete úplne odstrániť, máte možnosť tak urobiť, keď sa stanete Premium používateľom.

2. riadok – telefónne číslo v USA

Google Voice je veľmi stabilný

telefónne číslo služby Google Voice

Ak žijete v Spojených štátoch, môžete používať Google Voice, ak však žijete v iných krajinách, ako je Španielsko, musíte mať účet G Suite. Napriek tomu sme sa ju rozhodli pridať, pretože ide o veľmi kompletnú a stabilnú aplikáciu, na akú nás má Google zvyknutý.

S číslom, ktoré vám dajú môžete odosielať a prijímať SMS, uskutočňovať hovory, hoci ak sú medzinárodné, budú generovať výdavky. Má niekoľko skvelých funkcií, ako je záloha všetkých vašich hovorov a správ s možnosťou rýchleho vyhľadávania, prepis hlasovej schránky a funkcia presmerovať hovory na inú linku telefón, ako napríklad telefón v kancelárii alebo doma.

Google Voice

Túto službu vám poskytujú niektoré webové stránky

aby ste mali telefónne čísla

Ak hľadáte na internete, nájdete veľa stránok, ktoré vám ponúkajú bezplatné čísla z rôznych krajín, Musíte byť veľmi opatrníPretože mnohé z týchto stránok sa v skutočnosti len pokúsia prinútiť vás vidieť veľa publicity bez pozitívneho výsledku. Môžete tiež skončiť stiahnutím trójskeho koňa. Aby ste sa ochránili pred týmto typom hrozby, mali by ste si prečítať tento článok.

Odporúčame vám štyri možnosti, ktoré sme vyskúšali a fungujú ani jeden nie je 100% účinný, pretože môžu spôsobovať problémy pri registrácii, alebo že musíte skúšať s viacerými číslami, kým nezískate to, ktoré funguje, ale musíte si uvedomiť, že hovoríme o službách, ktoré sú bezplatné.

S Skype môžete mať telefónne číslo z rôznych krajín

skype telefónne číslo

Áno, to vieme Skype Nie je to úplne bezplatná možnosť, ako cituje názov tohto článku, rozhodli sme sa ju však pridať pre tých, ktorí chcú hrať na istotu. S Skype môžete získať telefónne číslo z veľkého počtu krajín a platba je celkom dostupná.

Musíte len zaplatiť 650 dolárov mesačne za svoje číslo a ak ho potrebujete natrvalo, môžete zaplatiť svoje plány 3 a 12 mesiacov na získanie zľavy 5% a 33 %.

Ak chcete získať svoje číslo, stačí zadať tu, vybrať krajinu, v ktorej potrebujete mať telefónne číslo, a uskutočniť platbu. Neskôr môžete ho použiť zo svojej mobilnej aplikácie.

Dúfame, že vám ktorákoľvek z týchto možností pomôže a ak máte nejaké otázky, môžete ich zanechať nižšie v komentároch.