Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Z├şskajte bezplatn├ę fotografie a vide├í pre svoje projekty Foca Stock

Napriek karant├ęne mnoho profesion├ílov a amat├ęrov v grafickej pr├íci pokra─Źovalo vo svojej pr├íci z domova. To znamen├í, ┼że h─żadanie materi├ílov bez licen─Źn├Żch poplatkov, ktor├ę sa maj├║ pou┼żi┼ą v projektoch, sa nekon─Ź├ş, obrazov├ę a video banky sa v t├Żchto okamihoch stali ove─ża u┼żito─Źnej┼íie, preto┼że nem├┤┼żeme ├şs┼ą na fotografie a zaznamena┼ą niektor├ę obr├ízky. V tomto zmysle chceme predstavi┼ą webov├║ str├ínku, ktor├í obsahuje fotografie, vide├í, ┼íabl├│ny a dokonca aj tapety, ktor├ę m├┤┼żete z├şska┼ą zadarmo.

Naz├Żva sa Foca Stock a m├í k dispoz├şcii ve─żk├║ gal├ęriu materi├ílov na priame stiahnutie, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą bez ak├Żchko─żvek probl├ęmov s autorsk├Żmi pr├ívami.

Fotografie a videá zadarmo pre vaše projekty

Z├şskajte bezplatn├ę fotografie a vide├í pre svoje projekty Foca Stock 1

Grafick├Ż pracovn├Ż priestor, ├║prava obr├ízkov a videa a v┼íetko, ─Źo s t├Żm s├║vis├ş, je jedn├Żm z t├Żch, ktor├ę boli ─żahko prenesen├ę do dom├ícej kancel├írie. Av┼íak z├şskavanie materi├ílov, ako s├║ fotografie a vide├í, je komplikovan├ę karant├ęnnymi opatreniami. Z tohto d├┤vodu mo┼żnosti ako Foca Stock nadob├║daj├║ ove─ża v├Ą─Ź┼íiu hodnotu, ─Źo d├íva pr├şle┼żitos┼ą n├íjs┼ą obr├ízky v┼íetk├ęho druhu a pou┼żi┼ą ich v akomko─żvek projekte bez probl├ęmov s├║visiacich s autorsk├Żmi pr├ívami.

Z├şskajte bezplatn├ę fotografie a vide├í pre svoje projekty Foca Stock 2

Ke─Ć zad├íte Foca Stock na hlavnej str├ínke, dostanete vyh─żad├ívacie pole a hne─Ć ved─ża mo┼żnosti ÔÇ×kateg├│rieÔÇť m├┤┼żete ur─Źi┼ą r├┤zne sekcie, v ktor├Żch je materi├íl usporiadan├Ż. N├íjdete kateg├│rie pre pr├ícu a obchod, mesto, technol├│gie, ro─Źn├ę obdobia, architekt├║ru, ┼ítrukt├║ry a ─Ćal┼íie. Ak chcete z├şska┼ą obr├ízok, sta─Ź├ş ho zada┼ą a m├┤┼żete si ho okam┼żite stiahnu┼ą a dokonca si zvoli┼ą rozl├ş┼íenie, ktor├ę chcete.

V sekcii videa budete ma┼ą tie┼ż k dispoz├şcii ve─żk├ę mno┼żstvo audiovizu├ílneho materi├ílu na priame stiahnutie, tj kliknut├şm na ÔÇ×Stiahnu┼ą toto videoÔÇť sa s┼ąahovanie za─Źne. Str├ínka nevy┼żaduje registra─Źn├ę procesy ani ─Ćal┼íie po┼żiadavky, tak┼że m├┤┼żete r├Żchlo z├şska┼ą v┼íetok po┼żadovan├Ż materi├íl.

Ak chcete nav┼ít├şvi┼ą spolo─Źnos┼ą Foca Stock, kliknite na tento odkaz,