Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Žiadne Známky Xbox Série X a PS5 oneskorí na Tomto Mieste

ps5 xbox série x 2020 bez odkladu corona covid-19

Momentálne tu nie sú žiadne náznaky, že aj PS5 a Xbox Série X nebude robiť svoju Dovolenku 2020 začať, ak priemysel analytik Daniel Ahmad je treba veriť.

Včera sme sa vzťahuje na správy z herného priemyslu, výskumu firmy, DFC Inteligencie, ktorý uviedol, že nadchádzajúce next-gen konzoly od Sony a Microsoft bude pravdepodobne chýbať ich naplánované vydanie okna vzhľadom na dodávateľského reťazca problémy spôsobené COVID-19.

“Koronavirus bude mať pravdepodobne významný krátkodobý vplyv na dodávku oboch systémov”, správa číta. “Je tu veľká pravdepodobnosť, že jeden alebo oba systémy neprinesie 2020 začať. Ak systémov robiť spustenie, dodávka bude pravdepodobne obmedzená a počiatočnej ceny by mohli byť vyššie, ako sa očakávalo.”

Podľa Ahmad však momentálne tu nie sú žiadne náznaky, že toto sa vlastne stalo. Analytik sa dodať, že to môže zmeniť veľmi rýchlo, ale v momente písania, nie je dôvod domnievať sa, že aj Xbox Série X a PS5 bude odložené.

Nasledujúce výroba sa zastaví, výroba je teraz rampy hore opäť v Číne, ale je tu stále možnosť, Microsoft a Sony vzhľadom oneskorenie ich next-gen konzol, ak ich produkcia nie je na plnú kapacitu do konca roku Q2.

Už skôr tento mesiac, čip dodávateľom pre next-gen konzoly, AMD, spomína, že konzoly sú stále na ceste pre 2020 uvoľnenie.

Microsoft už odhalila, Xbox Série X, keďže Sony ešte odhaliť PlayStation 5. Ako potvrdzuje spoločnosti Microsoft vedúci Xbox, Phil Spencer, Séria X bude obsahovať 12 TFLOPS GPU.

Xbox Série X je najvýkonnejším konzoly vôbec napájaný naše vlastné-navrhnuté využitie procesora AMD najnovšie Zen 2 a RDNA 2 architektúry. Poskytovanie štyrikrát spracovanie napájania konzoly Xbox Jeden a podporných vývojári využiť 12 TFLOPS GPU (Graphics Processing Unit) výkon – dvakrát Xbox One X a viac ako osem násobok pôvodnej konzoly Xbox Jeden. Xbox Série X poskytuje pravdivý generačný skok na spracovanie a grafický výkon s špičkovej techniky, výsledkom čoho je vyššia framerates, väčšie, viac sofistikované herné svety, a pohlcujúci zážitok na rozdiel od nič vidieť v hernej konzoly.

Nedávne fámy naznačujú, že Microsoft je nadchádzajúce next-gen konzoly bude funkcia väčšina zložitých system-on-a-chip pre hernej konzoly na dátum.

Odoslať