┼ŻIADNE VIAC Chybn├Ż syst├ęm PTES v syst├ęme Windows XP Windows 10 [SAFE FIX]

S┼ąahovanie aktualiz├íci├ş pre Windows 10 je ve─żmi d├┤le┼żit├ę vyhn├║┼ą sa chyb├ím BSoD, ale je tie┼ż d├┤le┼żit├ę, aby boli ovl├ída─Źe aktualizovan├ę. Niektor├ę hardv├ęr nie je ├║plne kompatibiln├Ż Windows 10, a preto je potrebn├ę aktualizova┼ą ovl├ída─Źe. Ak aktualiz├ícia ovl├ída─Źov probl├ęm nevyrie┼íila, sk├║ste ho pou┼żi┼ą Windows 10 odstra┼łova─Źov probl├ęmov n├íjden├Żch v aplik├ícii Nastavenia. Tento n├ístroj m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vyrie┼íenie v┼íetk├Żch typov probl├ęmov v syst├ęme vr├ítane BSOD. Je pre v├ís ┼ąa┼żk├ę opravi┼ą chyby s modrou obrazovkou? Nech u┼ż je chyba ak├íko─żvek, prejdite do na┼íej sekcie rie┼íenia probl├ęmov pre BSoD a uvid├şte, ┼że je to celkom jednoduch├ę. Niektor├ę chyby s├║ jednoduch┼íie a in├ę sa ┼ąa┼ż┼íie rie┼íia. Nebojte sa, n├íjdete rie┼íenie v na┼íom Windows 10 ch├Żb Hub,

Ako opravi┼ą chybu NO_MORE_SYSTEM_PTES Windows 10

Modr├í obrazovka ch├Żb smrti je jednou z naj┼ąa┼ż┼í├şch ch├Żb v syst├ęme Windows XP Windows 10. Tieto typy ch├Żb s├║ ─Źasto sp├┤soben├ę nejak├Żm softv├ęrom alebo, v najhor┼íom pr├şpade, nespr├ívnym hardv├ęrom. Chyby BSOD m├┤┼żu by┼ą ve─żk├Ż probl├ęm, preto v├ím dnes uk├í┼żeme, ako opravi┼ą chyby BSoD NO_MORE_SYSTEM_PTES.

Ako m├┤┼żem opravi┼ą ┼ŻIADNE viac ch├Żb syst├ęmu BSoD v syst├ęme Windows XP? Windows 10?

  Uistite sa, ┼że va┼íe ovl├ída─Źe a Windows 10 je aktu├ílnych Spusti┼ą n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov s BSOD Spusti┼ą kontrolu SFC Spusti┼ą DISM Skontrolujte pevn├Ż disk Odin┼ítalova┼ą probl├ęmov├Ż softv├ęr a antiv├şrus Odin┼ítalova┼ą novo nain┼ítalovan├Ż softv├ęr Pou┼żi┼ą Obnovi┼ą syst├ęm alebo Obnovi┼ą Windows 10 Skontrolujte hardv├ęr

Kroky na opravu ┼ŻIADNE VIAC SYST├ëMOV Windows 10 ch├Żb

rie┼íenie 1 – Uistite sa, ┼że va┼íe ovl├ída─Źe a Windows 10 je aktualizovan├Żch

Ako je uveden├ę vy┼í┼íie, ve─ża ch├Żb BSoD m├┤┼że by┼ą sp├┤soben├Żch nekompatibiln├Żm hardv├ęrov├Żm alebo softv├ęrov├Żm probl├ęmom. Aby ste odstr├ínili v├Ą─Ź┼íinu probl├ęmov s hardv├ęrom a softv├ęrom, odpor├║─Źame v├ím vykon├íva┼ą ich pravidelne Windows aktualiz├ície.

Microsoft neust├íle vyd├íva nov├ę aktualiz├ície Windows 10 a mnoho z t├Żchto aktualiz├íci├ş pon├║ka opravy ch├Żb v pr├şpade mnoh├Żch probl├ęmov so softv├ęrom a hardv├ęrom. Aby ste to videli Windows 10 be┼ż├ş bez probl├ęmov s nekompatibilitou, nezabudnite si ich stiahnu┼ą Windows Je pravidelne aktualizovan├í.

S┼ąahovanie aktualiz├íci├ş je ve─żmi d├┤le┼żit├ę, ale z├ísadn├ę je aj udr┼żiavanie aktu├ílnosti ovl├ída─Źov. Niektor├ę hardv├ęr nie je ├║plne kompatibiln├Ż Windows 10, a preto je potrebn├ę aktualizova┼ą ovl├ída─Źe.

Aktualiz├ícia ovl├ída─Źov je pomerne jednoduch├í a ak chcete aktualizova┼ą konkr├ętny ovl├ída─Ź, sta─Ź├ş nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku v├Żrobcu hardv├ęru a stiahnu┼ą ovl├ída─Źe pre va┼íe zariadenie. Potrebn├ę ovl├ída─Źe m├┤┼żete prevzia┼ą aj pomocou Spr├ívcu zariaden├ş. Aktualiz├ícia ovl├ída─Źov pomocou Spr├ívcu zariaden├ş:

  Ak chcete otvori┼ą ponuku Advanced User, stla─Źte Windows K─ż├║─Ź + X a vyberte Spr├ívca zariaden├ş zo zoznamu.jednotka N├íjdite ovl├ída─Ź, ktor├Ż chcete aktualizova┼ą, kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi a vyberte pr├şkaz Aktualizujte softv├ęr ovl├ída─Źa,update-driver-software "width =" 239 "height =" 130 vybra┼ą Automaticky vyh─żadajte aktualizovan├Ż ovl├ída─Ź, Windows 10 stiahne v┼íetky potrebn├ę ovl├ída─Źe pre toto zariadenie.browser-my-for-driver-software "width =" 614 "height =" 290 "src =" https://cdn.windowsreport.com/wp-content/uploads/2016/02/browse-my-for-driver -software.jpg Tieto kroky zopakujte pre v┼íetky ovl├ída─Źe, ktor├ę chcete aktualizova┼ą.

Ak m├íte CD s ovl├ída─Źmi, ktor├ę dobre zapadaj├║ do v├í┼ího hardv├ęru, m├┤┼żete ho tie┼ż pou┼żi┼ą, ak nem├íte nain┼ítalovan├ę ┼żiadne nov├ę ovl├ída─Źe. Ovl├ída─Źe na va┼íom disku CD m├┤┼żu by┼ą trochu zastaran├ę, ale m├┤┼żu pracova┼ą lep┼íie ako predvolen├ę nastavenia Windows 10 vodi─Źov.

Aktualizujte ovl├ída─Źe automaticky

Vyh─żad├ívanie ovl├ída─Źov samostatne m├┤┼że by┼ą ─Źasovo n├íro─Źn├ę. Preto v├ím odpor├║─Źame pou┼żi┼ą n├ístroj, ktor├Ż to rob├ş automaticky. Pou┼żitie automatickej aktualiz├ície ovl├ída─Źov v├ím u┼íetr├ş starosti s ru─Źn├Żm vyh─żad├ívan├şm ovl├ída─Źov a syst├ęm v┼żdy aktualizuje pomocou najnov┼í├şch ovl├ída─Źov.

Aplik├ícia Tweakbit Driver Updater (schv├ílen├í spolo─Źnos┼ąami Microsoft a Norton Antivirus) v├ím pom├íha automaticky aktualizova┼ą ovl├ída─Źe a predch├ídza┼ą po┼íkodeniu v├í┼ího po─Ź├şta─Źa sp├┤soben├ęmu in┼ítal├íciou nespr├ívnych verzi├ş ovl├ída─Źov. Po nieko─żk├Żch testoch n├í┼í t├şm dospel k z├íveru, ┼że je to najlep┼íie automatizovan├ę rie┼íenie.

Tu je stru─Źn├Ż n├ívod, ako ho pou┼ż├şva┼ą:

  Stiahnite a nain┼ítalujte Aktualiz├ítor ovl├ída─Źov TweakBitza─Źiato─Źn├ę okno pre aktualiz├íciu radi─Źa "width =" 510 "height =" 293 "src =" https://applexgen.com/wp-content/uploads/2020/04/1585958764_728_Como-arreglar-un-icono-de-volume-faltante- a-Windows-10.jpg Po in┼ítal├ícii program automaticky skontroluje, ─Źi po─Ź├şta─Ź neobsahuje zastaran├ę ovl├ída─Źe. Driver Updater skontroluje verzie va┼íich ovl├ída─Źov nain┼ítalovan├ę v cloudovej datab├íze na najnov┼íie verzie a odporu─Ź├ş pr├şslu┼ín├ę aktualiz├ície. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je po─Źka┼ą, k├Żm sa skenovanie neskon─Ź├ş.Proces skenovania aktualiza─Źn├ęho ovl├ída─Źa Tweakbit "width =" 685 "height =" 494 "src =" https://applexgen.com/wp-content/uploads/2020/04/1585958764_403_Como-arreglar-un-icono-de-volumen-faltante- a-Windows-10.jpg Na konci kontroly dostanete spr├ívu o v┼íetk├Żch ovl├ída─Źoch, ktor├ę s├║ vo va┼íom po─Ź├şta─Źi. Skontrolujte zoznam a zistite, ─Źi chcete aktualizova┼ą ka┼żd├Ż radi─Ź jednotlivo alebo v┼íetky naraz. Ak chcete aktualizova┼ą jeden radi─Ź s├║─Źasne, kliknite na odkaz Aktualizova┼ą radi─Ź ved─ża n├ízvu radi─Źa. Alebo jednoducho kliknite na tla─Źidlo Aktualizova┼ą v┼íetko dole a automaticky nain┼ítalujte v┼íetky odpor├║─Źan├ę aktualiz├ície.Pln├í automatick├í aktualiz├ícia "width =" 674 "height =" 520 "src =" https://applexgen.com/wp-content/uploads/2020/04/1585958764_737_Como-arreglar-un-icono-de-volumen-faltante-en -Windows-10.jpgPozn├ímka: Niektor├ę ovl├ída─Źe musia by┼ą nain┼ítalovan├ę v nieko─żk├Żch krokoch, tak┼że mus├şte opakovane stl├í─Źa┼ą tla─Źidlo Aktualizova┼ą, k├Żm nie s├║ nain┼ítalovan├ę v┼íetky ich s├║─Źasti.

rie┼íenie 2 – Spustite ladiaci program BSOD

Ak aktualiz├ícia va┼íich ovl├ída─Źov probl├ęm nevyrie┼íi, pou┼żijeme ho Windows 10 n├ístrojov na rie┼íenie probl├ęmov. Prv├Ż n├ístroj, ktor├Ż pou┼żijeme, je integrovan├Ż ladiaci program, ktor├Ż sa nach├ídza v aplik├ícii Nastavenia. Tento n├ístroj m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vyrie┼íenie v┼íetk├Żch typov probl├ęmov v syst├ęme vr├ítane BSOD.

Ak chcete spusti┼ą Windows Vstavan├Żch 10 n├ístrojov na rie┼íenie probl├ęmov, postupujte pod─ża t├Żchto pokynov:

  otvoren├Ż Konfigurationsapp A cho─Ćte na Aktualiz├ícia a bezpe─Źnos┼ą oddiel. vybra┼ą rie┼íenie probl├ęmov z ponuky do─żava. vybra┼ą BSOD na pravej table a kliknite na tla─Źidlo Spustite n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov,┼ŻIADNE VIAC SYST├ëMU Windows 10 pol├ş "width =" 696 "height =" 500 "src =" https://applexgen.com/wp-content/uploads/2020/04/Guia-completa-para-corregir-el-error-del-PROCESADOR- NO SOPORTADO.png Postupujte pod─ża pokynov na obrazovke a dokon─Źite rie┼íenie probl├ęmov.

rie┼íenie 3 – Spustite skenovanie SFC

─Äal┼í├şm rie┼íen├şm probl├ęmov, ktor├ę vysk├║┼íame, je skenovanie SFC. Tento n├ístroj preh─żad├í v├í┼í syst├ęm a h─żad├í mo┼żn├ę probl├ęmy a rie┼íi ich. Ak je mo┼żn├ę rie┼íenie, samozrejme. SFC skenovanie m├┤┼że by┼ą tie┼ż u┼żito─Źn├ę pri rie┼íen├ş probl├ęmov s BSOD.

Spustenie skenovania SFC Windows 10, postupujte pod─ża t├Żchto pokynov:

  Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na tla─Źidlo ponuky ┼átart a otvorte syst├ęm (spr├ívca). Zadajte nasleduj├║ci riadok a stla─Źte kl├íves Enter: sfc / scannow┼ŻIADNE VIAC SYST├ëMU Windows 10 pol├ş "width =" 979 "height =" 512 "src =" https://applexgen.com/wp-content/uploads/2020/04/1585970104_556_Como-reparar-el-error-de-CACHE-MANAGER-en-Windows-10.png Po─Źkajte na dokon─Źenie procesu (m├┤┼że to chv├ş─żu trva┼ą). Ak sa n├íjde rie┼íenie, aplikuje sa automaticky. Teraz zatvorte ikonu syst├ęmu a re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź.

rie┼íenie 4 – Spustite DISM

A tret├ş n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov, ktor├Ż budeme pou┼ż├şva┼ą, je DISM. Implement├ícia Image Management and Service (DISM) je v├Żkonn├Ż n├ístroj, ktor├Ż obnovuje obraz v syst├ęmoch. Preto m├┤┼że tie┼ż vyrie┼íi┼ą ak├ęko─żvek chyby BSOD.

Prevedieme v├ís ┼ítandardom a postupom pomocou ni┼ż┼íie uveden├ęho in┼ítala─Źn├ęho m├ędia:

  Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na ┼átart a otvorte syst├ęm (Spr├ívca). Vlo┼żte nasleduj├║ci pr├şkaz a stla─Źte kl├íves Enter: DISM / Online / ─îistenie obrazu / RestoreHealth┼ŻIADNE VIAC SYST├ëMU Windows 10 fel "width =" 979 "height =" 512 "src =" https://applexgen.com/wp-content/uploads/2020/04/1585970104_363_Como-reparar-el-error-de-CACHE-MANAGER-en-Windows-10.png Po─Źkajte na dokon─Źenie skenovania. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a sk├║ste aktualizova┼ą znova.

s Windows in┼ítala─Źn├ę m├ędi├í

  Vlo┼żte svoje Windows In┼ítala─Źn├ę m├ędi├í Kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na ponuku ┼átart a vyberte symbol pre symbol zo syst├ęmovej ponuky (Spr├ívca). Na pr├şkazov├Ż riadok zadajte nasleduj├║ce pr├şkazy a po ka┼żdom stla─Źte kl├íves Enter: rozobra┼ą / online / n├íprava / scanhealth demontova┼ą / online / san├ícia-image / obnovi┼ą zdravie Teraz zadajte nasleduj├║ci pr├şkaz a stla─Źte kl├íves Enter: DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth / zdroj: WIM: X: SourcesInstall.wim:1 / Obmedzen├Ż pr├şstup Nezabudnite zmeni┼ą a X hodnota s frekven─Źn├Żm p├şsmenom opatren├Żm Windows 10 in┼ítal├ícia. Po dokon─Źen├ş postupu re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź.

rie┼íenie 5 – Skontrolujte pevn├Ż disk

  ┼ípecifikova┼ą Pokro─Źil├Ż ┼ítart (Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a dr┼żte stla─Źen├Ż kl├íves Shift.) Vyberte polo┼żku Rie┼íenie probl├ęmov> Roz┼í├şren├ę mo┼żnosti, vybra┼ą Symbol syst├ęmu zo zoznamu mo┼żnost├ş. Pri syst├ęmoch zadajte nasleduj├║ce riadky a po ka┼żdom riadku stla─Źte Enter, aby sa vykonal: bootrec.exe / Rebildbcd┼ŻIADNE VIAC SYST├ëMU Windows 10 pol├ş "width =" 960 "height =" 480 "src =" https://applexgen.com/wp-content/uploads/2020/04/Se-corrigio-el-error-THREAD-STUCK-IN-DEVICE- DRIVER en.png bootrec.exe / fixmbr bootrec.exe / fixboot Niektor├ş pou┼ż├şvatelia tie┼ż nazna─Źuj├║, ┼że mus├şte spusti┼ą viac chkdsk pr├şkazy. Na spustenie t├Żchto pr├şkazov mus├şte pozna┼ą p├şsmen├í jednotiek pre v┼íetky oddiely na pevnom disku. Do syst├ęmovej ikony mus├şte zada┼ą nasleduj├║ce polo┼żky (nezabudnite v┼íak pou┼żi┼ą p├şsmen├í, ktor├ę zodpovedaj├║ oddielom na pevnom disku po─Ź├şta─Źa): chkdsk / r c:┼ŻIADNE VIAC SYST├ëMU Windows 10 fel "width =" 960 "height =" 480 "src =" https://applexgen.com/wp-content/uploads/2020/04/1586004185_480_Se-corrigio-el-error-THREAD-STUCK-IN-DEVICE- DRIVER en.png Chkdsk / rd:

  Toto je len n├í┼í pr├şklad, tak┼że nezabudnite, ┼że pre ka┼żd├Ż oddiel na pevnom disku mus├şte spusti┼ą pr├şkaz chkdsk.

  Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a skontrolujte, ─Źi sa probl├ęm vyrie┼íil.

rie┼íenie 6 – Odin┼ítalujte problematick├Ż softv├ęr a antiv├şrusov├Ż softv├ęr

Chyba NO_MORE_SYSTEM_PTES m├┤┼że by┼ą sp├┤soben├í problematick├Żm softv├ęrom, preto sa odpor├║─Źa n├íjs┼ą a odin┼ítalova┼ą softv├ęr. Najbe┼żnej┼íou pr├ş─Źinou tejto chyby s├║ ovl├ída─Źe grafick├Żch kariet a z├ílohovac├ş softv├ęr, tak┼że ak m├íte nain┼ítalovan├Ż ak├Żko─żvek z├ílohovac├ş softv├ęr, mus├şte ho odin┼ítalova┼ą.

Pokia─ż ide o ovl├ída─Źe grafick├Żch kariet, m├┤┼żete ich odin┼ítalova┼ą pod─ża t├Żchto krokov:

  tlak Windows + X a vyberte Spr├ívca zariaden├ş, ke─Ć Spr├ívca zariaden├ş otvor├ş, vyh─żadajte grafick├║ kartu, kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi a vyberte polo┼żku uninstall,odin┼ítala─Źn├Ż ovl├ída─Ź "width =" 234 "height =" 129 skontrolova┼ą Odstr├í┼łte softv├ęr ovl├ída─Źa pre toto zariadenie a kliknite na tla─Źidlo OK dobre,Regul├ítor confirm-uninstall re┼ítart po─Ź├şta─Ź.

Po odin┼ítalovan├ş ovl├ída─Źa ho mus├şte znova stiahnu┼ą. Ak m├íte nain┼ítalovan├║ najnov┼íiu verziu ovl├ída─Źa, stiahnite a nain┼ítalujte star┼íiu verziu.

Okrem z├ílohovacieho softv├ęru a ovl├ída─Źov obrazovky m├┤┼że antiv├şrusov├Ż softv├ęr niekedy sp├┤sobi┼ą aj chybu NO_MORE_SYSTEM_PTES, preto sa odpor├║─Źa jeho odin┼ítalovanie. T├íto chyba sa m├┤┼że vyskytn├║┼ą takmer u v┼íetk├Żch antiv├şrusov├Żch programov, preto odin┼ítalujte zo svojho po─Ź├şta─Źa v┼íetok antiv├şrusov├Ż softv├ęr.

Ak sa ob├ívate o bezpe─Źnos┼ą svojho po─Ź├şta─Źa, mali by ste to vedie┼ą Windows 10 prich├ídza Windows Chr├í┼łte antiv├şrusov├Ż softv├ęr tak, aby sa v├í┼í po─Ź├şta─Ź nestal ├║plne zranite─żn├Żm.

Upozor┼łujeme, ┼że odin┼ítalovanie antiv├şrusov├ęho softv├ęru nemus├ş v┼żdy sta─Źi┼ą, preto┼że po odin┼ítalovan├ş m├┤┼żu zosta┼ą niektor├ę k─ż├║─Źe alebo protokoly, preto sa v┼żdy odpor├║─Źa pou┼żi┼ą ┼ípeci├ílne odin┼ítala─Źn├ę n├ístroje.

Mnoho spolo─Źnost├ş poskytuj├║cich bezpe─Źnostn├Ż softv├ęr tieto n├ístroje pon├║ka pre svoj softv├ęr, preto pou┼żite jeden z t├Żchto n├ístrojov na ├║pln├ę odstr├ínenie antiv├şrusov├ęho softv├ęru.

rie┼íenie 7 – Odin┼ítalujte v┼íetok novo nain┼ítalovan├Ż softv├ęr

Niekedy NO_MORE_SYSTEM_PTES BSoD je sp├┤soben├í ned├ívno nain┼ítalovan├Żm softv├ęrom, tak┼że ho mus├şte odstr├íni┼ą v┼íetok softv├ęr, ktor├Ż ste nain┼ítalovali v posledn├Żch d┼łoch alebo t├Ż┼żd┼łoch. Na kontrolu, ─Źi je chyba BSoD sp├┤soben├í softv├ęrom, m├┤┼żete v┼żdy pou┼żi┼ą n├║dzov├Ż re┼żim.

Tento re┼żim sa spust├ş iba s potrebn├Żm softv├ęrom a ovl├ída─Źmi a ak je probl├ęm sp├┤soben├Ż niektor├Żm softv├ęrom, po─Ź├şta─Ź by mal bezpe─Źne fungova┼ą v bezpe─Źnom re┼żime. Ak chcete prejs┼ą do n├║dzov├ęho re┼żimu, postupujte takto:

  Po─Źas re┼ítartovania re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź. Tento postup opakujte, k├Żm sa neza─Źne proces automatickej opravy. vybra┼ą Rie┼íenie probl├ęmov> Roz┼í├şren├ę mo┼żnosti> Po─Źiato─Źn├ę nastavenia a kliknite na tla─Źidlo OK re┼ítart, Po re┼ítartovan├ş po─Ź├şta─Źa sa zobraz├ş zoznam mo┼żnost├ş. vybra┼ą N├║dzov├Ż re┼żim so sie┼ąov├Żmi funkciami lisovanie 5 alebo F5,

Pri vstupe do n├║dzov├ęho re┼żimu skontrolujte, ─Źi po─Ź├şta─Ź funguje bez probl├ęmov. Ak je v┼íetko v poriadku, m├┤┼żete odin┼ítalova┼ą nejak├Ż softv├ęr alebo ovl├ída─Źe a zisti┼ą, ─Źi sa t├Żm probl├ęm nevyrie┼íi.

rie┼íenie 8 – Pou┼żite Reset System alebo Reset Windows 10

Ak je probl├ęm sp├┤soben├Ż niektor├Żm softv├ęrom, m├┤┼żete ho ─żahko vyrie┼íi┼ą pomocou Reset Systems. Ak chcete pou┼żi┼ą funkciu Obnovi┼ą syst├ęmy, postupujte takto:

  Po zaveden├ş syst├ęmu nieko─żkokr├ít re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź. To by malo spusti┼ą automatick├ę opravy. vybra┼ą Rie┼íenie probl├ęmov> Roz┼í├şren├ę mo┼żnosti> Obnovi┼ą syst├ęm, Vyberte svoje pou┼ż├şvate─żsk├ę meno a zadajte svoje heslo a vyberte bod obnovenia. Postupujte pod─ża pokynov a dokon─Źite proces.

Ak pri obnove syst├ęmu nebola opraven├í chyba BSoD NO_MORE_SYSTEM_PTES, mo┼żno budete musie┼ą obnovi┼ą Windows 10. Uvedomte si, ┼że tento proces odstr├íni v┼íetky s├║bory a prie─Źinky z va┼íej jednotky C: nezabudnite ich teda z├ílohova┼ą. re┼ítart Windows 10, postupujte takto:

  Spustite automatick├ę opravy re┼ítartovan├şm po─Ź├şta─Źa pri jeho spusten├ş. vybra┼ą Rie┼íenie probl├ęmov> Resetujte tento po─Ź├şta─Ź, vybra┼ą Odstr├íni┼ą v┼íetky> Iba zariadenie tam Windows je nain┼ítalovan├Ż, Po─Źkajte na dokon─Źenie procesu re┼ítartu.

Ak probl├ęm pretrv├íva, BSoD NO_MORE_SYSTEM_PTES je pravdepodobne sp├┤soben├Ż hardv├ęrov├Żm probl├ęmom.

rie┼íenie 9 – Skontrolujte hardv├ęr

Ned├ívno nain┼ítalovan├Ż hardv├ęr m├┤┼że sp├┤sobi┼ą chybu NO_MORE_SYSTEM_PTES, preto┼że nov├Ż hardv├ęr nemus├ş by┼ą ├║plne kompatibiln├Ż s po─Ź├şta─Źom. V takom pr├şpade sk├║ste odstr├íni┼ą alebo vymeni┼ą novo nain┼ítalovan├Ż hardv├ęr a zisti┼ą, ─Źi po─Ź├şta─Ź bez neho nefunguje.

Ak nie je nain┼ítalovan├Ż ┼żiadny nov├Ż hardv├ęr, va┼ía RAM alebo z├íkladn├í doska m├┤┼żu by┼ą nespr├ívne, tak┼że ich m├┤┼żete vymeni┼ą. Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że t├║to chybu m├┤┼że sp├┤sobi┼ą takmer v┼íetok hardv├ęr. Mo┼żno budete potrebova┼ą pomoc pri h─żadan├ş nespr├ívneho hardv├ęru.

NO_MORE_SYSTEM_PTES Chyby BSoD s├║ zvy─Źajne sp├┤soben├ę softv├ęrom a tento probl├ęm m├┤┼żete ─żahko vyrie┼íi┼ą jedn├Żm z na┼íich rie┼íen├ş.

─îasto kladen├ę ot├ízky: Pre─Ź├ştajte si viac o ┼ŻIADNE VIAC Zl├Ż syst├ęm THERM

─îo je to BEZ VIAC SYST├ëMOV├ŁCH PTES?

┼ŻIADNA VIAC SYST├ëMOV├ü chyba PTES je chyba BSoD, ktor├í m├┤┼że by┼ą sp├┤soben├í nain┼ítalovan├Żm nov├Żm hardv├ęrom a nemus├ş by┼ą ├║plne kompatibiln├í s po─Ź├şta─Źom. V takom pr├şpade sk├║ste odstr├íni┼ą alebo vymeni┼ą novo nain┼ítalovan├Ż hardv├ęr a zisti┼ą, ─Źi po─Ź├şta─Ź bez neho nefunguje.

Ako m├┤┼żem opravi┼ą chybu NE VIAC PTES SYST├ëMU?

Uistite sa, ┼że va┼íe ovl├ída─Źe a Windows 10 s├║ aktualizovan├ę, spusti┼ą n├ístroj BSOD Troubleshooter, spusti┼ą kontrolu SFC, potom spusti┼ą DISM, skontrolova┼ą chyby pevn├ęho disku, odin┼ítalova┼ą problematick├Ż softv├ęr a antiv├şrus, odin┼ítalova┼ą ak├Żko─żvek novo nain┼ítalovan├Ż softv├ęr, pou┼żi┼ą Obnovi┼ą syst├ęm alebo Re┼ítartova┼ą Windows 10, skontrolujte hardv├ęr.

PTE syst├ęmov znamen├í z├íznamy tabu─żky str├ínok zo syst├ęmov. S├║vis├ş s va┼íim str├ínkov├Żm s├║borom a m├┤┼że by┼ą aktivovan├Ż ak├Żmko─żvek programom, ktor├Ż je na─Ź├ştan├Ż do pam├Ąte po─Ź├şta─Źa.

Z editora Pozn├ímka: Tento pr├şspevok bol p├┤vodne uverejnen├Ż v okt├│bri 2018 a odvtedy bol obnoven├Ż a aktualizovan├Ż v apr├şli 2020, aby poskytoval ─Źerstvos┼ą, presnos┼ą a komplexnos┼ą.