Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Žiadne plány na Nintendo Switch Pro v roku 2020, potvrdzuje šéf

Žiadne plány na Nintendo Switch Pro v roku 2020, potvrdzuje šéf 1

Nintendo zrušil zvesti o Nintendo Switch Vydanie Pro tento rok.

Prezident Nintendo Shuntaro Furukawa v rozhovore pre investorov po najnovších finančných výsledkoch spoločnosti uviedol, že neexistujú „žiadne plány“ na výmenu ani modernizáciu. Switch,

„Sme presvedčení, že je dôležité pokračovať v komunikácii výziev oboch Nintendo Switch systémy a rozšíriť nainštalovanú základňu, "povedal.„ Upozorňujeme, že nemáme žiadne plány na spustenie novej Nintendo Switch model v roku 2020. “

To by mohlo sklamať tých, ktorí slinia nad myšlienkou silnejšej konzoly.

  • Najlepší Nintendo Switch balíčky na rok 2020: Ponuky, ktoré vám pomôžu hrať s Máriom a kamarátmi
  • 35 najlepších Nintendo Switch hry, ktoré musí vlastniť každý hráč
  • Ako zistiť, či kupujete nové Nintendo Switch alebo ten starý

Povesti pretrvávajú už viac ako rok, ktoré sú schopné Nintendo Switch je na kartách, ešte pred Switch Lite bolo oznámené v lete 2019.

Poukazujú na údajné zvýšenie RAM na 8 GB, zvýšenie úložného priestoru na 128 GB a vylepšenú čipovú súpravu, ktorá umožňuje lepšiu grafiku – možno dokonca zvýšenie na 4 K, keď je zapojený do televízora a 1080p displej na samotnom zariadení.

To by samozrejme mohlo byť všetko, ale teraz je nepravdepodobné, že sa dozvieme viac až do konca tohto roka alebo začiatkom budúceho roka. Ak Nintendo Switch Pro je určite stále na kartách, bude k dispozícii minimálne do roku 2021.