Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Zhrňte dlhé články zo systému Android pomocou aplikácie Digest

Pokiaľ ide o získavanie informácií, internet je najdostupnejším a najľahším zdrojom, ktorý máme k dispozícii. Bez ohľadu na to, o ktorej téme chcete čítať, stačí jednoduché vyhľadávanie Google, aby ste získali desiatky článkov, ktoré sa zaoberajú oblasťou, ktorú skúmate. Zdroj informácií, ktoré nájdete, však môže byť dosť zdĺhavý článok a nie vždy máme dosť času na ich prečítanie. Preto vám chceme predstaviť riešenie pre Android, ktoré vám umožní automaticky sumarizovať články.

Jeho meno je Digest, veľmi jednoduchá a ľahko použiteľná aplikácia, ktorá za pár sekúnd ponúkne omnoho kratšiu verziu akejkoľvek položky, ktorú si vyberiete.

Zhrňte články zo systému Android

Zhrňte dlhé články zo systému Android pomocou aplikácie Digest 1

Smartphone je dobrým spojencom v mnohých úlohách a pokiaľ ide o čítanie a prístup k článkom na internete, nie je výnimkou. Je to užitočné najmä vtedy, keď nie sme pred počítačom a chceme pokračovať v čítaní alebo skúmaní témy. Z tohto dôvodu je program Digest prezentovaný ako dobrá alternatíva vzhľadom na to, že nám pomôže ušetriť veľa času tým, že sa vyhneme čítaniu dlhých článkov. Jeho mechanizmus je zodpovedný za prevzatie kľúčových myšlienok v príslušnom texte a od nich, pričom vytvára zhrnutie, ktoré obsahuje všetky významy a obsah článku.

Zhrňte dlhé články zo systému Android pomocou aplikácie Digest 2

Používanie funkcie Digest je veľmi jednoduché a zhrnutie článku netrvá dlhšie ako 15 sekúnd, môžete to urobiť v jednom kroku. Ak chcete začať, otvorte aplikáciu a uvidíte, že rozhranie je pomerne jednoduché, priamo kliknite na ikonu so znamienkom + v dolnej časti. Zobrazí sa malé okno, v ktorom požadujete odkaz na článok, ktorý chcete zhrnúť. Vložte ho a okamžite sa objaví na hlavnej obrazovke, opätovným stlačením vstúpite a dostanete súhrnnú verziu.

Zhrňte dlhé články zo systému Android pomocou aplikácie Digest 3

Okrem toho je dôležité zdôrazniť, že Digest je, že hoci ide o angličtinu, funguje perfektne s článkami v španielčine.

Je to bezplatná aplikácia a pomocou tohto jednoduchého procesu môžete rýchlo zhrnúť ľubovoľný počet článkov.

Dokázať to, kliknite na tento odkaz,