Zdroj: Google spustí Pixel 3 a 3 XL „Lite“ na jar Verizon 2019

Zdrojom, ktorý pozná plány spoločnosti, sme sa dozvedeli, že spoločnosť Google plánuje uviesť na trh dva nové pixely smartphones vo Verizone začiatkom jari 2019 – Pixel 3 a 3 XL „Lite“. Presný dátum a cena ešte nie sú známe. Jeden pixel 3 Prototyp Lite unikol minulý mesiac na ruskom technologickom blogu, čo vyvolalo zvýšené špekulácie o tom, kde sa má telefón predávať a ako by sa mal umiestniť do väčšej škály smartfónov spoločnosti Google. Neskôr reprodukoval 3 OnLeaks vydal malý a väčší variant XL.

Tieto „Lite“ pixely budú prvé telefóny strednej triedy, ktoré spoločnosť Google uviedla na trh od roku Nexus 5X, ktorý bol uvedený na trh v USA v roku 2015 za 379 dolárov. Zatiaľ čo o nich veľa nevieme, úniky doposiaľ navrhli pomerne konzistentný súbor špecifikácií : procesor Snapdragon 670 alebo 710, 4 GB RAM, 32 GB úložný priestor, konektor pre slúchadlá a 12MP zadné a 8MP predné kamery. Menší telefón má údajne taký telefón 5,5″ Obrazovka, zatiaľ čo väčšia XL má jednu 6″Display.

Prečo v USA uvádzať telefóny Pixel strednej triedy vôbec? Váš odhad je taký dobrý ako môj – na vašej tvári to naozaj nemá zmysel. Všetky tieto telefóny sú určite vybavené horšími kamerami, horším výkonom (v CPU / GPU aj modeme) a oveľa obmedzenejším úložiskom. A 32 GB smartphone 2018 je tvrdý predaj, a to aj za ceny, ktoré pravdepodobne budú. A keďže OnePlus pokračuje v rozširovaní svojej prítomnosti v Amerike (a pridáva podporu Verizon), verzia XL môže byť obzvlášť zlá hodnota, ak spoločnosť Google neukladá tieto telefóny s veľmi agresívnymi MSRP. V túto chvíľu jednoducho nevieme, ale vzhľadom na to, ako sa určujú ceny „bežných“ pixelov, nebol by som v najmenšom prekvapený, ak by varianty „Lite“ boli v rozmedzí 400 – 500 dolárov.

Keď sa dozvieme viac o Pixeli, budeme vás informovať 3 a 3 XL Lite a práve vtedy, keď ich môžete očakávať.

Skúste postupovať