Zd├í sa, ┼że nastavenie v├Żzvy na rok 2020 bolo zdanlivo odhalen├ę

Zd├í sa, ┼że nastavenie v├Żzvy na rok 2020 bolo zdanlivo odhalen├ę 2

Tak ─Źasto Call of Duty v obdob├ş medzi dvoma obdobiami je pre fan├║┼íikov neuverite─żn├ę ┼ąa┼żk├ę uh├ídnu┼ą, kam smeruje ich digit├ílna vojensk├í kari├ęra.

Sp├Ą┼ą v ─Źase? Do ─Ćalekej bud├║cnosti? Mo┼żno dne┼ín├í z├íle┼żitos┼ą? Iba za posledn├Żch nieko─żko rokov boli v┼íetky tri nastavenia (op├Ątovne) nav┼ít├şven├ę, pri─Źom minuloro─Źn├í spl├ítka nakoniec zostala na poslednom z t├Żchto troch v├Żsledkov. Prekvapivo v┼íak bol rok 2019 pre fran┼í├şzu prv├Żm v tom zmysle, ┼że vydavate─ż Activision, ktor├Ż si je jasne vedom├Ż popularity zna─Źky Modern Warfare, rozhodol, ┼że je ─Źas na re┼ítart. V├Żsledkom bol jeden z najob─ż├║benej┼í├şch – kriticky aj komer─Źne – z├íznamov doposia─ż pre v├Żvoj├írov Infinity Ward, ale ─Źo ─Ćalej?

Ke─Ć┼że sa spolu s v├Żvoj├írkou Treyarchom be┼żne hovor├ş o tohtoro─Źnom v├Żlete, mohlo by to tie┼ż znamena┼ą, ┼że pl├ínuje aj prehodnotenie predch├ídzaj├║cich hier v s├ęrii? Porota je st├íle na tomto fronte, hoci je sk├║sen├Żm a spo─żahliv├Żm ├║to─Źn├şkom. The Gaming Revolution ver├ş, ┼że presne na kart├ích.

The Gaming Revolution v reakcii na ned├ívne koment├íre fan├║┼íikov, ktor├ş diskutuj├║ o svojom najnov┼íom videu, ver├ş, ┼że ─Ćal┼íou hrou Treyarch bude nielen pokra─Źovanie s├ęrie Black Ops, ale n├ívrat k nastaveniu studenej vojny / Vietnamu, ktor├Ż sa prv├Żkr├ít objavil v origin├íli z roku 2010.

Nie, studená vojna / Vietnam

– TheGamingRevolution (@ TheGamingRevo2) 18. marca 2020

Aby sa t├íto my┼ílienka e┼íte viac podporila, zverejnila spolo─Źnos┼ą Gaming Revolution nieko─żko klipov predstavuj├║cich z├íbery z hry, dokonca i tak ─Ćaleko, ┼że nazna─Źuj├║, ┼że manu├ílne lie─Źenie sa vr├íti.

– TheGamingRevolution (@ TheGamingRevo2) 18. marca 2020

Budeme musie┼ą po─Źka┼ą a uvid├şme, ─Źi sa niektor├í z vy┼í┼íie uveden├Żch skuto─Źnost├ş uk├í┼że by┼ą presn├í, ale vzh─żadom na doteraj┼íiu sk├║senos┼ą inform├ítora s Call of Duty netesnosti, boli by sme prekvapen├ş, keby sa v├Żsledok l├ş┼íil. Sledujte tento priestor pre viac.

zdroj: Herná revolúcia


Related Articles

Back to top button