Zdá sa, že nastavenie výzvy na rok 2020 bolo zdanlivo odhalené

Zdá sa, že nastavenie výzvy na rok 2020 bolo zdanlivo odhalené 1

Tak často Call of Duty v období medzi dvoma obdobiami je pre fanúšikov neuveriteľné ťažké uhádnuť, kam smeruje ich digitálna vojenská kariéra.

Späť v čase? Do ďalekej budúcnosti? Možno dnešná záležitosť? Iba za posledných niekoľko rokov boli všetky tri nastavenia (opätovne) navštívené, pričom minuloročná splátka nakoniec zostala na poslednom z týchto troch výsledkov. Prekvapivo však bol rok 2019 pre franšízu prvým v tom zmysle, že vydavateľ Activision, ktorý si je jasne vedomý popularity značky Modern Warfare, rozhodol, že je čas na reštart. Výsledkom bol jeden z najobľúbenejších – kriticky aj komerčne – záznamov doposiaľ pre vývojárov Infinity Ward, ale čo ďalej?

Keďže sa spolu s vývojárkou Treyarchom bežne hovorí o tohtoročnom výlete, mohlo by to tiež znamenať, že plánuje aj prehodnotenie predchádzajúcich hier v sérii? Porota je stále na tomto fronte, hoci je skúseným a spoľahlivým útočníkom. The Gaming Revolution verí, že presne na kartách.

The Gaming Revolution v reakcii na nedávne komentáre fanúšikov, ktorí diskutujú o svojom najnovšom videu, verí, že ďalšou hrou Treyarch bude nielen pokračovanie série Black Ops, ale návrat k nastaveniu studenej vojny / Vietnamu, ktorý sa prvýkrát objavil v origináli z roku 2010.

Nie, studená vojna / Vietnam

– TheGamingRevolution (@ TheGamingRevo2) 18. marca 2020

Aby sa táto myšlienka ešte viac podporila, zverejnila spoločnosť Gaming Revolution niekoľko klipov predstavujúcich zábery z hry, dokonca i tak ďaleko, že naznačujú, že manuálne liečenie sa vráti.

– TheGamingRevolution (@ TheGamingRevo2) 18. marca 2020

Budeme musieť počkať a uvidíme, či sa niektorá z vyššie uvedených skutočností ukáže byť presná, ale vzhľadom na doterajšiu skúsenosť informátora s Call of Duty netesnosti, boli by sme prekvapení, keby sa výsledok líšil. Sledujte tento priestor pre viac.

zdroj: Herná revolúcia