Zbohom iPhone 8 a 8 Plus! Apple prestal ich predávať smartphones

Včera bol tiež dôležitý deň Apple, Napriek všetkému zmätku, ktorý prevzal planétu, sa Cupertino gigant snaží udržať svoje normálne tempo a nič mu nezabránilo predstaviť nový smartphone.

Nový iPhone SE prišiel, aj keď bez zvyčajného čerpadla a okolností. Ak sa všetky nové oči pozrú na tento nový návrh, len málokto si všimol zmenu. Po predložení tohto návrhu Apple rozlúčil sa 2 vašich klasikov. iPhone 8 a 8 Plus sa už nepredáva.

Čo bol iPhone 8 a 8 plus

Keď boli predstavené v roku 2017, iPhone 8 a 8 Plus predviedlo to najlepšie Apple musel ponúknuť ako doplnok k iPhone X. Boli prirodzeným vývojom jeho predchodcov 7 a 7 Okrem toho, kde sa zistili hlavne rozdiely vo forme dizajnu.

Neboli to podradné modely, ale vízia značky pre tých, ktorí chceli iPhone s trochou menším ako najlepší ponúkaný model. Aj keď interne súťažili s niečím úplne iným ako X, skončili na trhu veľmi zaujímavým výkonom.

Spoločnosť iPhone SE prišla zmeniť paradigmu

Teraz, keď príde nová SE, je čas na to Apple robí prírodné čistenie v ich rozsahu. Vybratými boli iPhone 8 a 8 Tiež preto, že medzi nimi existuje podobnosť 2 modely sa stávajú skutočnými a skutočnými.

iPhone 8 8    Plus iPhone SE Apple smartphones

Samozrejme v rámci nich smartphones rozdiely sú veľké a výkon je tiež viditeľný. Ak staršie modely mali Bionic A11, teraz je potrebné vidieť Bionic A13 ako stredobod tejto ponuky.

Apple obnovuje ponuku smartphones

To končí na iPhone 8 a 8 Plus je už dané a Apple úplne zastavila výrobu. Značka tieto návrhy odstránila aj z rôznych medzinárodných webových stránok. teraz to sa zameriava najmä v nových SE.

Preto as touto (logickou) kompenzáciou značka zostáva iba pre iPhone XR, iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max a nedávno ohlásenú SE ako návrh pre svojich zákazníkov. Je to kompletný riadok, ktorý nepochybne stačil na potešenie všetkých divákov.