Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Zazvonenie, aby bola dvojfaktorová autentifikácia povinná

Zazvonenie, aby bola dvojfaktorová autentifikácia povinná 1

Prste┼ł 2017 – Strie─żajte

Ring sa ned├ívno dostal pod pa─żbu, ke─Ć sa objavili niektor├ę jeho praktiky, ktor├ę zah┼Ľ┼łali zhroma┼ż─Ćovanie ├║dajov a ich zasielanie tret├şm stran├ím. Spolo─Źnos┼ą sa nesk├┤r prihl├ísila, ke─Ć uviedla, ┼że v bud├║cej aktualiz├ícii pl├ínuje posilnenie svojho s├║kromia a bezpe─Źnosti a tie┼ż d├íva u┼ż├şvate─żom mo┼żnos┼ą rozhodn├║┼ą sa pre zber ├║dajov.

Dobrou spr├ívou je, ┼że ak ste z├íkazn├şkom slu┼żby Ring a d├║fate v vy┼í┼íiu bezpe─Źnos┼ą, spolo─Źnos┼ą Ring ozn├ímila niektor├ę zmeny, v ktor├Żch zav├Ązuj├║ pou┼ż├şvanie dvojfaktorovej autentifik├ície (2FA) na pou┼ż├şvanie v ├║─Źtoch Ring. Spolo─Źnos┼ą poznamen├íva, ┼że spolo─Źnos┼ą 2FA bola v┼żdy pon├║kan├í z├íkazn├şkom, ale predt├Żm to bola volite─żn├í funkcia. Teraz je to potrebn├ę.

Pod─ża Ringa: ÔÇ×Aj ke─Ć sme z├íkazn├şkom u┼ż pon├║kli dvojfaktorov├ę overenie, od dne┼ín├ęho d┼ła rob├şme povinn├║ druh├║ vrstvu overovania pre v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov, ke─Ć sa prihl├ísia do svojich ├║─Źtov Ring. T├íto pridan├í autentifik├ícia pom├íha zabr├íni┼ą neopr├ívnen├Żm pou┼ż├şvate─żom v z├şskan├ş pr├şstupu k v├í┼ímu ├║─Źtu Ring, aj ke─Ć maj├║ va┼íe u┼ż├şvate─żsk├ę meno a heslo. ÔÇť

Spolo─Źnos┼ą tie┼ż splnila svoj predch├ídzaj├║ci pr├şs─żub, ktor├Ż pou┼ż├şvate─żom umo┼ż┼łuje odhl├ísi┼ą sa zo zdie─żania ├║dajov. Prich├ídza to vo forme nov├Żch n├ístrojov v aplik├ícii, kde pou┼ż├şvatelia bud├║ ma┼ą v├Ą─Ź┼íiu kontrolu nad t├Żm, kto m├í pr├şstup k ich ├║dajom, ako aj mo┼żnos┼ą zru┼íi┼ą prisp├┤soben├║ reklamu.

Vyplnen├ę. Pre─Ź├ştajte si viac o,,, a. zdroj: blog.ring