Zaznamenajte si telef├│nne hovory cez iPhone pomocou rekord├ęra hovorov X + Tweak

Nahrávajte hovory na iPhone

Od vydania p├┤vodn├ęho iPhone u┼ż jeho pou┼ż├şvatelia ─Źakaj├║ Apple prida┼ą funkciu nahr├ívania hovorov. V s├║─Źasnosti sa pou┼ż├şvatelia musia pri nahr├ívan├ş hovorov na iPhone spolieha┼ą na slu┼żby extern├Żch hovorov, z ktor├Żch takmer v┼íetky s├║ dostupn├ę na z├íklade platen├ęho predplatn├ęho.

Vylep┼íenie rekord├ęra hovorov X + pre zariadenia s v├Ązen├şm na zlo─Źincov rie┼íi tento probl├ęm zaveden├şm funkcie nahr├ívania hovorov do zariaden├ş iOS. V─Ćaka tejto funkcii nahr├ívania hovorov m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia nahr├íva┼ą ak├ęko─żvek telef├│nne hovory alebo hovory VoIP. Vylep┼íenie umo┼ż┼łuje nielen zaznamen├íva┼ą hovory uskuto─Ź┼łovan├ę prostredn├şctvom aplik├ície Telef├│n, ale funguje aj pre aplik├ície VoIP vr├ítane FaceTime, WhatsApp, Viber, Skype, Line, WeChat a ─Ćal┼íie.

V─Ćaka aplik├ícii Z├íznamn├şk hovorov X + je ve─żmi v├Żhodn├ę to, ┼że automaticky za─Źne nahr├íva┼ą telef├│nne hovory, ─Źo znamen├í, ┼że akon├íhle zdvihnete hovor, za─Źne sa nahr├ívanie bez toho, ┼że by ste urobili ─Źoko─żvek. Vyladenie pracuje automaticky pre prich├ídzaj├║ce aj odch├ídzaj├║ce telef├│nne hovory.

Vylep┼íenie prid├í do zariadenia iOS ┼ípeci├ílnu aplik├íciu Nahr├ívanie hovorov, ktor├í v├ím umo┼żn├ş pr├şstup a prehr├ívanie nahrat├Żch hovorov. Nahrat├ę konverz├ície m├┤┼żete tie┼ż odstr├íni┼ą alebo zdie─ża┼ą z tej istej aplik├ície. Vyladenie umo┼ż┼łuje nastavi┼ą gest├í aktiv├ítora na vykon├ívanie r├┤znych akci├ş.

Aplik├ícia Call Recorder X + obsahuje intern├Ż webov├Ż server, ktor├Ż pou┼ż├şvate─żom umo┼ż┼łuje pr├şstup ku v┼íetk├Żm z├íznamom hovorov v po─Ź├şta─Źi, kde si m├┤┼żu vypo─Źu┼ą konverz├ície a stiahnu┼ą ich do pam├Ąte svojho po─Ź├şta─Źa, aby si ich mohli uchov├íva┼ą. Podpora slu┼żby Disk Google je k dispoz├şcii aj pou┼ż├şvate─żom, ktor├ş maj├║ z├íujem nahra┼ą zaznamenan├ę konverz├ície v cloude.

Call Recorder X + je kompletn├ę rie┼íenie nahr├ívania hovorov pre iPhone pre iPhone a zd├í sa, ┼że jeho v├Żvoj├ír prem├Ż┼í─żal o v┼íetk├Żch mo┼żn├Żch probl├ęmoch, ktor├Żm m├┤┼żu jeho pou┼ż├şvatelia ─Źeli┼ą. Napr├şklad vyladenie sa star├í o pou┼ż├şvate─żov, kde je nez├íkonn├ę zaznamen├íva┼ą hovory bez potvrdenia druhej strany. V t├Żchto situ├íci├ích vyladenie zaznie ka┼żd├Żch 20 sek├║nd p├şpnutie, aby ozn├ímilo druhej osobe, ┼że sa hovor zaznamen├íva. T├║to funkciu m├íte mo┼żnos┼ą zapn├║┼ą alebo vypn├║┼ą pod─ża svojich osobn├Żch predst├ív.

Tweak Call Recorder X + si m├┤┼żete stiahnu┼ą z Cydia alebo Sileo pridan├şm repy Hacx (https://hacx.org/cydia). Vyladenie stoj├ş $2.99 a je kompatibiln├Ż s iOS 12 alebo nov┼í├şm, vr├ítane iOS 13.

Mysl├şte si, ┼że je tento z├íznam nahr├ívania hovorov pre iPhone u┼żito─Źn├Ż? Zv├í┼żili by ste k├║pu zariadenia pre ├║tek z v├Ązenia? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii ni┼ż┼íie.