Žartové nápady na telefonáty pre rodinu

Predtým, než sa pustíme do tohto článku „Žartové nápady na telefonáty pre rodinu“, chceli by sme vám povedať, že vždy žartujte ľahkým spôsobom, aby ste nikomu neublížili. Tiež sú to len zdieľané nápady. Zodpovedali by ste za žarty, ktoré na niekoho hráte.

Žartovné hovory môžu byť skutočne jednou z najlepších možností, s akými sa kedy stretnete. Byť na konci príjemného žartu môže byť veľmi nepríjemné. Úprimne povedané, úspech žartového hovoru by v ideálnom prípade závisel od spôsobu jeho vykonania. Dobre vykonaný žartový hovor vás môže určite nechať celkom šťastnými, aj keď ste na konci prijímania.

Ak ste dieťa, určite by ste radi telefonovali so svojou rodinou a priateľmi. Čo hovoríte na nápady na žart pre rodinu? Podelíme sa o niekoľko dobrých nápadov na žart pre rodinu, ktoré vám pomôžu získať prístup k lepšej zábave.

Fotografický kredit: Pixabay

Najlepšie nápady pre žartové hovory pre rodinu – impozantný zoznam

V súlade s tým, čo sme už pochopili, môžu byť žartové telefonáty jedným z najzábavnejších nápadov, keď ste so svojimi priateľmi a kolegami. Môžete dokonca zvážiť vyskúšanie niekoľkých dobrých žartovných telefonátov pre rodinu. V skutočnosti to môže byť skvelý spôsob, ako pobaviť seba alebo skupinu ľudí.

Mysleli sme na to, že vypíšeme niekoľko dobrých nápadov na žartové hovory, ktoré môžu byť zábavné, a nie príliš ovplyvnené.

Chcete sa pozrieť na niektoré vtipné webové stránky?

Prečo si mi volal?

Je to celkom ľahký a jednoduchý nápad na žart, ktorý nemôže byť veľmi škodlivý. Zavolajte niekomu z rodiny a opýtajte sa ho, prečo vám zavolal. Uistite sa, že ste im zavolali na neznáme číslo. Opakujte otázku, kým sa nenahnevajú a nepoložia vám telefón.

Aby bola žart ešte efektívnejšia a silnejšia, môžete žart opakovať počas celého dňa. Otravnosť môžete ešte viac zvýšiť volaním tejto osoby z rôznych čísel. Opakujte postup niekoľko dní, kým nebudú netrpezliví.

Blahoželáme – vyhrali ste!

To môže byť dobrá voľba, ak máte nadchádzajúcu udalosť alebo televíznu show. Minimálne jeden alebo dvaja vaši rodinní príslušníci by mali záujem o nadchádzajúcu show a môžete si ich vybrať pre nápad na žart. Zavolajte im a povedzte im, že vyhrali … Nebudú veriť svojim ušiam!

Pri telefonovaní sa snažte znieť maximálne profesionálne. Ak nie ste schopní úlohu zvládnuť, môžete sa opýtať jedného z vašich priateľov, ktorý môže dosiahnuť poslanie znieť mimoriadne profesionálne. Môžete ich dokonca požiadať, aby si prišli vyzdvihnúť cenu na konkrétne miesto. Keď skutočne dorazia, budete sa skutočne smiať. Nezabudnite však „obete“ odmeniť nejakou cenou alebo odmenou!

Som tehotná!

Uhádli ste správne. Túto myšlienku žartovného hovoru môžete využiť na muža, ktorého poznáte, a ste žena. Stačí mu zavolať z neznámeho čísla a povedať mu, že ste tehotná s jeho dieťaťom.

Samozrejme, že sa vás spýta, ako sa voláte. Môžete využiť túto príležitosť a opýtať sa ho, s koľkými ženami bol na tento dotaz. Môžete sa dokonca pokúsiť byť čo najviac kreatívni, aby ste to posunuli ďalej. Plačte a obviňujte osobu, kým nebude netrpezlivý. V skutočnosti sa to môže stať jedným z najlepších žartovných hovorov, ak ho dokážete pretiahnuť na niekoľko dní.

Je vaša chladnička v prevádzke?

Úlohu môžete dokonca vykonať s ktorýmkoľvek z trvanlivých spotrebných výrobkov. Zavolajte komukoľvek z vašej rodiny a opýtajte sa ho, či je jeho chladnička spustená. Určite vám odpovedia ÁNO.

Skutočná podstata žartového hovoru by bola v ďalšej fáze. Keď vám odpovedia kladne, požiadajte ich, aby utekali za chladničkou a chytili ju, kým sa vám nestratí z dohľadu. Jednoduchý žart, ale rozhodne vás a príjemcu hovoru rozdelí.

Narodeninový žart!

Podeľte sa o jedno z čísel svojho rodinného príslušníka so svojimi priateľmi. Povedzte im, že číslo patrí jednej z horúcich dievčat v meste, a dajte im náhodný dátum ako JEJ narodeniny. Povedzte svojim priateľom medzi dievčatami, že číslo patrí jednému z najhorúcejších chlapov, o ktorom by slintali.

Uistite sa, že ste zdieľali rovnaké číslo a rovnaký dátum so všetkými svojimi priateľmi. Mali by sme teda povedať niečo iné? Príslušný člen vašej rodiny bude určite na nervy. Jeho telefón bude vyzváňať celý deň a on by sa čudoval, prečo mu tieto hovory prišli.

Zlé číslo

To môže byť jedna z úžasných možností, ako najlepšie zosmiešniť niekoho vo svojej rodine. Stačí zavolať osobe a požiadať ju, aby vás spojila s nejakou osobou (povedzme, John). Akonáhle vám tento človek oznámi, že je to nesprávne číslo, a zavesí hovor, zavolajte mu znova a znova požiadajte o Johna.

Môžete pokračovať v telefonovaní z rôznych čísel a opakovane žiadať osobu o toho istého Johna. A jedného pekného dňa zavolajte osobe, predstavte sa ako John a opýtajte sa ho, či má od niekoho správu. Toho človeka konečne rozčúli na neznámu osobu.

Záverečné myšlienky

Žarty môžu byť dosť nepríjemné a mali by ste sa ubezpečiť, že ste dostatočne opatrní pri spracovaní týchto myšlienok na vtipy pre rodinných príslušníkov. Pri týchto hovoroch však dbajte na dostatočnú opatrnosť.

Pozrite sa na tieto vynikajúce nápady na žartové telefonáty pre rodinu. Ak ste sa už oddávali akýmkoľvek takýmto aktivitám, môžete sa s nami podeliť o ďalšie nápady.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2TivRP4