Zariadenia Android, ktoré vám nahradia prenosný počítač

Používanie zariadenia Android ako náhrady prenosného počítača všetko veľmi uľahčuje. Tieto zariadenia sú vhodné na rušné dni a sú dostatočne ľahké na to, aby ste ich mohli nosiť pri práci alebo počas vybavovania. Kto stále potrebuje nosiť 15-palcový prenosný počítač pri chôdzi z kancelárie do kancelárie a prezentácii? Tieto zariadenia s Androidom posunuli jednoduchosť technológie na úplne novú úroveň.

Tablet vs notebook

Napriek mnohým výhodám používania zariadení Android ako náhrady prenosných počítačov existujú spotrebitelia, ktorí tejto myšlienke nie sú veľmi naklonení. Niektorí klienti uprednostňujú používanie prenosných počítačov, pretože si zvykli na veľkú obrazovku. Zvlášť starší spotrebitelia sa len ťažko prispôsobujú tomuto novému rýchlemu a účinnému stroju. Je to zbytočné-keď ste si zvykli na to, že niečo robíte alebo vykonávate rovnakú rutinu, bude ťažké to zmeniť.

Výhody tabletu

Zúžili sme však niekoľko výhod používania zariadení s Androidom ako náhrady za prenosné počítače, ktoré by mohli zmeniť váš názor. Výhody uvedené nižšie poskytnú konečnému používateľovi zameranému na najlepšiu technológiu maximálnu spokojnosť aj s tým najnáročnejším spotrebiteľom.

Multitasking

multitasking na tableteMultitasking na tablete s Androidom

Nie je to to, o čo sa všetci usilujeme dostať do zariadenia – byť schopný dokončiť jednu úlohu a pripraviť sa na ďalšiu? Presne to robia zariadenia Android pre svojich používateľov. Nahrávanie obrázku na Instagram pri prehliadaní vášho ďalšieho potenciálneho oblečenia je to úplne možné pomocou zariadenia Android. Keď dokážete na svojom zariadení vykonávať mnoho funkcií súčasne, ušetrí vám to aj čas. Je to situácia, ktorá je výhodná pre všetkých!

Prístupnosť

Google Play Store  na tableteGoogle Play Store Na tablete

The Google Play Store obsahuje mnoho aplikácií, ktoré sú vhodné pre ľudí všetkých vekových skupín. Od rôznych biblických verzií a receptov kuchárskych kníh po najnovšie hry, sociálne médiá, fotografické aplikácie a romány má Google Android všetko a ešte oveľa viac. Jednoduchý prístup k aplikáciám hrá pre používateľov systému Android obrovskú úlohu. Posledná vec, ktorú potrebujete, je neustále zápasiť s otváraním alebo používaním aplikácie, ktorá je stiahnutá alebo dostupná pre vaše zariadenie

Väčšia obrazovka

Porovnanie veľkosti tabletu, prenosného počítača a telefónuToto porovnanie samozrejme neodráža porovnateľné veľkosti všetkých zariadení.

Tablety Android, ktoré odoberajú jeden z ostatných operačných systémov, majú relatívne väčšiu veľkosť. Napriek tomu, že sa neporovnávajú s 15-palcovou veľkosťou bežného prenosného počítača, môžete nájsť tablety v rozmedzí približne od 9 do 10 palcov. Pravdou je, že nie je dôležitá skutočná veľkosť, ale obsah a pohodlie, ktoré zariadenie produkuje. Na konci dňa si kúpite zariadenie Android, ktoré je rýchle a vhodné pre vaše každodenné činnosti.

Nákladovo efektívne

Displej tabletu v obchodeTablety, a dokonca aj dva v jednom, sú oveľa lacnejšie ako prenosné počítače.

Posledná vec, ktorú chceme, je, aby ste všetky svoje úspory alebo stimuly minuli na zariadenie! Niektorí ľudia si myslia, že zariadenia s Androidom sú veľmi drahé, ale ak si dôkladne urobíte prieskum, zistíte, že tieto zariadenia nie sú také drahé ako ostatné. Nikto iný sa nevyrovná pomeru špičkových technológií a nákladov, ktoré zariadenia s Androidom ponúkajú. Hovorte o pozemských technologických anjeloch!

Výber zariadení

Len niekoľko z mnohých vašich možností

Pri kúpe zariadenia musíte zvážiť svoje možnosti. Musí existovať určitý pocit porovnateľnosti, ktorý je vážený, aby ste mali lepšiu predstavu o tom, čo kupujete. Zariadenia Android majú množstvo rôznych modelov, z ktorých si môžete vyberať. Výber z možností výberu dáva kupujúcim slobodu rozhodnúť sa pre niečo, čo je vhodnejšie pre ich štýl a charakter.

Výber poskytovateľov hudby a aplikácií

Vyberte prehrávač hudby na tableteVyberte! Hudobný prehrávač

Pamätajte si, že toto nie je manželstvo; je to vzájomné partnerstvo, ktoré zahŕňa nákup a plnenie. So zariadeniami Android máte úplnú slobodu vybrať si, kde si kúpite hudbu a aplikácie. Neexistuje žiadny štandardizovaný softvér, ktorý by boli používatelia nútení používať. Cieľom Androidu je uspokojiť zákazníkov a všetky ich potreby. Jedným zo spôsobov uspokojenia je poskytnúť kupujúcim slobodnú vôľu sťahovať a kupovať si hudbu a hry z ľubovoľného softvéru podľa vlastného výberu.

Rozšírenie úložiska

SD kartyRozmanitosť možností karty SD

Oddelene od vnútorného úložiska, ktoré je na zariadeniach, je priestor pre vloženie externého úložiska, ako sú karty SD. Externé úložisko bežne používajú používatelia, ktorí majú relatívne veľké súbory alebo dokumenty alebo majú veľké hudobné knižnice. Možnosti veľkosti externého úložiska sa pohybujú od 8 až 128 gigabajtov.

Zariadenia Android

Medzi príklady zariadení s Androidom patria nasledujúce:

Hodinky Inteligentné okuliare Domáce spotrebiče Fotoaparáty Smartfóny Herné zariadenia

Zariadenia AndroidNiekoľko typov zariadení s Androidom

Napriek tomu, že vyššie uvedené zariadenia sú zariadenia s Androidom, nie všetky môžu nahradiť váš prenosný počítač. Dajú sa však integrovať s inými zariadeniami s Androidom a dosiahnuť tak prispôsobenie a použiteľnosť, akú nemá len notebook. K vášmu smartfónu je možné napríklad pripojiť inteligentné hodinky, aby ste namiesto hodiniek mohli prijímať hovory a upozornenia z hodiniek. Svedok technológie v práci na dlani sa stal realitou.

Teraz, keď vidíte, prečo majú zariadenia s Androidom výhodu oproti tradičnému prenosnému počítaču, pozrite sa na tento zoznam najlepších zariadení s Androidom, ktoré kedy dopadli na povrch Zeme!

Samsung Galaxy Karta S3

Samsung Galaxy Karta S3

Samsung Galaxy Karta S3 sa stala obľúbenou pre všetkých. Tab S3 sa skladá zo štyroch reproduktorov a má pokročilé pero S Pen. S Pen možno použiť na čokoľvek, ako je kresba náčrtu alebo písanie poznámok v škole alebo na schôdzi. S Pen vám tiež ušetrí čas, ktorý by ste strávili písaním na bežnom prenosnom počítači. S vnútorným úložiskom 32 GB je k dispozícii aj ďalšia externá pamäť pre slot micro-SD. Samsung Galaxy Telo karty S3 je vyrobené zo skla. Sofistikovanosť a elegancia je názov hry, v ktorej ide o spoločnosť Samsung. V tomto sa už určite prekonali!

Asus ZenPad 3S 10

Asus ZenPad 3S 10

Asus ZenPad 3S 10 je pre iPad často zamieňaný. ZenPad 3S 10 môže byť dizajnovo podobný, ale pokiaľ ide o výkon, rozhodne je iný. Toto zariadenie nie je drahé a myslíte si, že by malo byť s vynikajúcim 2K displejom a vynikajúcou výdržou batérie. Netreba dodávať, že je to stále luxusné zariadenie, ktoré vlastníte, a je nepochybne na našom najvyššom zozname zariadení s Androidom. Ak teda hľadáte vzhľad, Asus ZenPad 3S je vaša zatiaľ najlepšia stávka!

Google Pixel C.

Google Pixel C.

Rovnako veľký vyhľadávací nástroj, akým je Google, musí mať pod palcom aj svoj vlastný tablet. Google Pixel C je stelesnením všestrannosti. Kľúčovou súčasťou tohto zariadenia sú aktualizácie softvéru, ktoré obsahuje. Aktualizácie softvéru sú nielen účinné, ale aj najnovšie, čo znamená, že všetky vaše aplikácie budú aktualizované najnovším softvérom. Pokiaľ ide o aktualizácie, určite držíte krok s Google Pixel C. Aj keď je to trochu drahé, za tú cenovku to určite stojí, nemyslíte?

Lenovo Yoga Tab 3 Pro

Lenovo Yoga Tab 3 Pro

Predstavili ste si niekedy zariadenie, ktoré má vlastný integrovaný projektor? Lenovo Yoga Tab 3 Pro bol navrhnutý tak, aby popustila uzdu vašej predstavivosti. Tab 3 Pro majú vlastný integrovaný projektor, ale projektor môže premietať obrazovku na nočné sledovanie. Vďaka tejto špecifikácii mimo sveta si spotrebitelia zamilovali mierne ťažké, ale pritom výnimočné zariadenie.

Samsung Galaxy Karta S2

Samsung Galaxy Karta S2

Samsung Galaxy Tab S2 je tenší a ľahší ako mnohé iné tablety. Obrazovka zariadenia je tiež veľmi dôležitá, pretože sa krásne zobrazuje. S RAM 3 GB a úložiskom 32 alebo 64 GB, vám úložisko nespôsobí žiadne problémy. Samsung Galaxy Tab S2 je tiež relatívne lacnejší ako sesterské zariadenie Samsung Galaxy Karta S3, ktorá má svoje vlastné výhody.

Najlepší tablet Android pre vás

Teraz viete o niekoľkých najlepších tabletoch s Androidom na trhu, ale ak stále hľadáte ten, ktorý je pre vaše konkrétne použitie najvhodnejší, nebojte sa. Ďalej sa budeme baviť o najlepších tabletoch pre všetky druhy aktivít, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, ktorý tablet Android je pre vás najvhodnejší.

Najlepší tablet s Androidom na sledovanie filmu

Galaxy  Video na karte S3

Ak ste veľkým fanúšikom filmov, pokračujte v čítaní. Nech je to akýkoľvek žáner, stojí za to si po dlhom a vyčerpávajúcom dni jednoducho oddýchnuť pri dobrom filme. Samsung Galaxy Karta S3 vám ponúka najlepší luxus pri sledovaní filmov. Sme si istí, že filmový deň, nabitý štyrmi reproduktormi a nádhernou obrazovkou, bude pre vás každý deň. Štyrmi reproduktormi je Samsung Galaxy Tab S3 je vynikajúce a praktické kino. Kto ešte potrebuje ísť do kina? Samsung Galaxy Používatelia karty Tab S3 rozhodne nie.

Absolútny video tablet

Lenovo Yoga Tab 3 Projektor

Lenovo Yoga Tab 3 Pro sa pridal k Samsungu Galaxy Tab S3, pokiaľ ide o tablety, ponúka najlepší zážitok z videa. Nie je prekvapením, že tento tablet bol zaradený medzi najlepšie. Lenovo Yoga Tab 3 má zabudovaný projektor, rýchlejší procesor, väčšiu a ostrejšiu obrazovku a najlepší dizajn. Vďaka zadnému stojanu je sledovanie videa prechádzkou v parku!

Najlepší tablet s Androidom na úpravu fotografií na cestách

Zariadenia Android, ktoré vám nahradia prenosný počítač 2

Každý je čas od času blázon do nádhernej selfie. Všetci vykĺzneme z nudného stretnutia a odfotíme sa, len aby sa nám spustili niektoré necitlivé husie kože. Asus ZenPad S8 urobí pri fotografovaní a úprave fotografií na cestách oveľa viac, ako by ste chceli. Na začiatok má Asus ZenPad S8 inteligentné obohatenie kontrastu. Toto vylepšenie skúma a zlepšuje každý jeden pixel v obraze predtým, ako je replikovaný. Táto funkcia navyše vykresľuje ďalšie funkcie vo svetlách a tieňoch, aby odhalila skutočnú veľkoleposť vašich obrázkov.

Najbezpečnejší tablet Android

Galaxy  Senzor odtlačkov prstov Tab S2

Posledná vec, s ktorou by ste si mali robiť starosti, je ukradnutie tabletu. Starostlivosť nielenže stráca veľa času, ale je to doslova deprimujúce. Samsung Galaxy Tablet S2 je jedným zo vzácnych tabletov s Androidom, ktoré ponúkajú z bezpečnostných dôvodov snímač odtlačkov prstov. To znie osviežujúco, však? To znamená, že sa nemáte čoho obávať, pretože tablet môže otvoriť iba váš odtlačok prsta – iba váš a váš!

Tablet Android pre každého

Teraz väčšina tabletov a zariadení s Androidom nie je lacná. Tablety sú plné mnohých zaujímavých funkcií, ktorých výroba musela byť poriadne drahá. To znamená, že ak hľadáte tablet Android, ktorý je to najlepšie, čo si môžete kúpiť, Samsung Galaxy Karta S3 je to. Aj keď je tablet v porovnaní s inými tabletmi s Androidom mierne drahý, S Pen dokáže skvelé veci, vďaka ktorým nebudete ľutovať ani cent, ktorý ste minuli. S Pen ponúka rozpoznávanie skriptov v celom systéme a rýchle snímanie obrazovky. S Pen tiež nikdy nie je potrebné nabíjať, čo vám ušetrí veľa času.

Napriek tomu, že každý tablet alebo zariadenie môže mať nejaké pády, rozhodne neprevýši to dobré.

Tu je naša práca hotová. Zúžili sme najlepšie zariadenia s Androidom, o ktorých si myslíme, že sú kompatibilné a vhodné na každodenné záležitosti. Teraz rozhodnutie zostáva na vás (a vašom rozpočte, samozrejme). Dali sme vám podrobný pohľad na všetky tieto zariadenia s Androidom. Stačí si vybrať tablet, ktorý je vhodný pre vás, váš životný štýl a profesiu alebo vzdelávaciu kariéru. Nech už sa rozhodnete pre akékoľvek zariadenie, sme si istí, že budete šťastným a spokojným zákazníkom.