zANTI. APK na stiahnutie pre Android Aplikácia zANTI bez rootovania

Internet je jednou zo z├íkladn├Żch potrieb dne┼ín├ęho sveta a takmer ka┼żd├Ż tam pou┼ż├şva internet v ka┼żdodennom ┼żivote. V├Ą─Ź┼íinu pr├íce v t├Żchto d┼łoch rob├şme pomocou internetu a vy by ste mohli ma┼ą doma aj pripojenie k WiFi sieti, ako je napr├şklad pou┼ż├şvanie Airtel Xstream APK, Internet s├şce u─żah─Źuje ┼żivot, ale niektor├ş ─żudia sa sna┼żia ukradn├║┼ą osobn├ę a bankov├ę inform├ície in├Żch pou┼ż├şvate─żov. Pri pou┼ż├şvan├ş internetu mus├şte by┼ą obzvl├í┼í┼ą opatrn├ş a v┼żdy zv├í┼żte pou┼żitie overen├Żch a bezpe─Źn├Żch aplik├íci├ş. Ak budete pou┼ż├şva┼ą ak├Żko─żvek hack alebo MOD aplik├íciu z ned├┤veryhodnej webovej str├ínky, m├┤┼żete skon─Źi┼ą s┼ąahovan├şm keyloggeru alebo ┼íkodliv├ęho softv├ęru do svojho zariadenia. Na┼í┼ąastie s├║ tu k dispoz├şcii niektor├ę u┼żito─Źn├ę aplik├ície, ktor├ę mo┼żno pou┼żi┼ą na ─Ćal┼íiu vrstvu zabezpe─Źenia mobiln├Żch a WiFi siet├ş.

zANTI je jedna tak├í ├║┼żasn├í aplik├ícia, ktor├║ je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na identifik├íciu slab├Żch miest v dom├ícich sie┼ąach. Pomocou tejto aplik├ície na svojom mobilnom zariaden├ş m├┤┼żete zisti┼ą, kde je va┼ía sie┼ą zranite─żn├í hackermi. ├Ü┼żasn├í vec, ktor├í sa t├Żka programu zANTI, je, ┼że je zadarmo a ne┼żiada v├ís, aby ste sa pred pou┼żit├şm kdeko─żvek zaregistrovali alebo prihl├ísili. M├┤┼żete si ju teda jednoducho stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą, aby v├ím fungovala. Jedin├Żm probl├ęmom tejto aplik├ície je to, ┼że moment├ílne funguje iba so zariadeniami Android a nebudete ju m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą na sledovanie viacer├Żch siet├ş naraz. Ak ste o tejto aplik├ícii e┼íte nepo─Źuli, ch├Żba v├ím nie─Źo skuto─Źne zauj├şmav├ę. Program zANTI pre Android funguje celkom dobre a pr├íve teraz ho pou┼ż├şvaj├║ tis├şce ─żud├ş na monitorovanie svojej siete.

Stiahnite si zANTI APK

zANTI APK pre Android

Tu v tomto pr├şspevku v├ím povieme v┼íetko o aplik├ícii zANTI pre Android a poskytneme v├ím odkaz na stiahnutie aplik├ície zANTI APK. T├íto aplik├ícia nie je k dispoz├şcii na webe Google Play Store, tak┼że ak chcete z├şska┼ą t├║to aplik├íciu, budete si ju musie┼ą stiahnu┼ą zo s├║boru APK. Okrem toho budete musie┼ą t├║to aplik├íciu do svojich zariaden├ş nain┼ítalova┼ą manu├ílne a postupujte pod─ża pokynov na in┼ítal├íciu uveden├Żch ni┼ż┼íie. T├íto aplik├ícia je vyvinut├í nez├ívisl├Żm v├Żvoj├írom, preto tam nie je k dispoz├şcii ofici├ílna webov├í str├ínka zANTI. Dajte si pozor na falo┼ín├║ webov├║ str├ínku, ktor├í tvrd├ş, ┼że je ofici├ílnou webovou str├ínkou aplik├ície zANTI. Ak si ju chcete stiahnu┼ą, budete musie┼ą v┼żdy pou┼ż├şva┼ą webov├ę str├ínky tret├şch str├ín, ako sme my, a nemus├şte sa ob├íva┼ą ni─Źoho, preto┼że t├íto aplik├ícia je ├║plne bezpe─Źn├í.

 • Tie┼ż si stiahnite: dPou┼żite APK
 • Aplik├ícia zANTI pre funkcie syst├ęmu Android

  Najlep┼íie aplik├ície na testovanie siete – zANTI je v s├║─Źasnosti jedin├í aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje vykon├íva┼ą h─║bkov├ę testovanie siete. Nez├íle┼ż├ş na tom, ─Źi chcete otestova┼ą sie┼ą v├í┼ího zariadenia alebo dom├ícu sie┼ą Wi-Fi, zANTI dokon─Ź├ş svoju pr├ícu pekne. Pred pou┼żit├şm akejko─żvek novej siete Wi-Fi na pr├şstup na soci├ílne m├ędi├í alebo na bankov├ę str├ínky m├┤┼żete pomocou n├ístroja zANTI pre Android otestova┼ą jeho slab├ę miesta a ubezpe─Źi┼ą sa, ┼że sie┼ą je bezpe─Źn├í alebo nie.

  Neobmedzen├ę pou┼żitie – ─Äal┼íia dobr├í vec, ktor├í sa t├Żka najnov┼íej verzie aplik├ície zANTI, je, ┼że ju m├┤┼żete pou┼żi┼ą na testovanie siete neobmedzene. Mnoho aplik├íci├ş, ako je napr├şklad k dispoz├şcii zANTI, m├í podobn├║ funkciu, ale je obmedzen├ę na pou┼żitie. V├Żvoj├íri aplik├ície zANTI otvorili zdrojov├Ż k├│d tejto aplik├ície, aby ktoko─żvek, kto m├í vedomosti o sieti, mohol upravi┼ą zdrojov├Ż k├│d tejto aplik├ície tak, aby fungoval tak, ako chce.

  Mo┼żnosti jednoduch├ęho pou┼żitia – Niektor├ş ─żudia si myslia, ┼że aplik├ície na testovanie siete m├┤┼żu by┼ą ┼ąa┼żko pou┼żite─żn├ę a vy┼żaduj├║ ┼ípeci├ílne znalosti. To v┼íak neplat├ş pre zANTI, preto┼że sa t├íto aplik├ícia ve─żmi ─żahko pou┼ż├şva. Dokonca aj osoba s nulov├Żmi znalos┼ąami o sie┼ąach ju m├┤┼że pou┼żi┼ą na testovanie svojej siete. Ka┼żd├í detekcia poskytuje v├Żsledok, ktor├Ż mo┼żno ulo┼żi┼ą do zariadenia na zdie─żanie a prezeranie nesk├┤r. Aplik├ícia za─Źne pracova┼ą na testovan├ş siete jedin├Żm kliknut├şm.

  Funguje bez zakorenenia – Aj ke─Ć zANTI pre Android je aplik├ícia na testovanie siete, ktor├í vyu┼ż├şva intern├ę slu┼żby, funguje dobre bez toho, aby zakorenila. Aj ke─Ć v aplik├ícii zANTI existuj├║ niektor├ę mo┼żnosti, ktor├ę je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą iba v pr├şpade, ┼że je zariadenie zakorenen├ę, ale nie je povinn├ę, aby ste zariadenie rootovali. Ve─żkos┼ą zANTI je tie┼ż ve─żmi mal├í, tak┼że nebude jes┼ą zdroje v├í┼ího zariadenia a m├┤┼żete ju pou┼ż├şva┼ą pri pr├íci, preto┼że testovanie siete sa vykon├íva na pozad├ş.

  100% zadarmo a bezpe─Źn├ę – Niektor├ę webov├ę str├ínky poskytuj├║ odkazy na stiahnutie zANTI MOD APK a zANTI hack APK, ale ni─Ź podobn├ę nie je k dispoz├şcii. Uskuto─Ź┼łovanie s┼ąahovania zANTI je bezplatn├ę a za s┼ąahovanie ani pou┼ż├şvanie nemus├şte plati┼ą ani jeden cent. Poskytli sme najnov┼íiu a bezpe─Źn├║ verziu aplik├ície zANTI, ktor├║ si m├┤┼żete bez ob├ív stiahnu┼ą a pou┼ż├şva┼ą. Pre lep┼íiu ochranu v┼żdy zv├í┼żte pou┼żitie najnov┼íej verzie zANTI.

  Najnovšia verzia zANTI APK Informácie o súbore

  Aplikácia NamezANTI APK
  Ve─żkos┼ą s├║boru 24 MB
  Najnovšia verzia v3.19
  Verzia pre Android Android 5,0 a nad
  v├Żvojka Zimperium
  Naposledy aktualizovan├Ż Marec 2020
  Celkov├Ż po─Źet stiahnut├ş 1M +

  Stiahnite si zANTI APK pre Android | Aplik├ícia zANTI bez kore┼ła APK

  Teraz viete ve─ża o aplik├ícii penetr├ície testovania zANTI a jej ─Źase, aby ste mohli poskytn├║┼ą odkaz na stiahnutie aplik├ície zANTI APK. Pomocou odkazu uveden├ęho ni┼ż┼íie si budete m├┤c┼ą stiahnu┼ą aplik├íciu zANTI ako s├║bor APK, ktor├Ż vy┼żaduje manu├ílnu in┼ítal├íciu, napr├şklad Aplik├ícia QuickShortcutMaker APK, Ak ste u┼ż predt├Żm na zariadeniach s Androidom nain┼ítalovali s├║bor APK, m├┤┼żete t├║to aplik├íciu nain┼ítalova┼ą aj pod─ża rovnak├ęho postupu. Aj ke─Ć ste nov├Żm s├║borom APK, odpor├║─Źame v├ím nain┼ítalova┼ą zANTI do mobiln├Żch a tabletov├Żch zariaden├ş s Androidom pod─ża pokynov uveden├Żch ni┼ż┼íie.

  Stiahnite si zANTI APK

 • Najprv otvoren├ę Nastavenia syst├ęmu Android -> Nastavenia zabezpe─Źenia,
 • Teraz prejdite nadol na Spr├íva zariadenia,
 • Povo─żte t├║to mo┼żnos┼ą "Nezn├íme zdroje",
 • In┼ítal├ícia aplik├íci├ş z nezn├ímych zdrojov

 • Kliknut├şm na vy┼í┼íie uveden├Ż odkaz stiahnete zANTI APK.
 • Ulo┼żte s├║bor do svojho zariadenia K stiahnutiu zlo┼żky.
 • Vyh─żadajte s├║bor a kliknite na┼ł.
 • Teraz klepnite na In┼ítal├ícia a po─Źkajte na dokon─Źenie in┼ítal├ície.
 • Po dokon─Źen├ş otvorte aplik├íciu a ihne─Ć ju za─Źnite pou┼ż├şva┼ą.
 • Screenshoty aplik├ície zANTI MOD APK

  zANTI APK

  zANTI APK

  zANTI APK

  zANTI APK

  zANTI APK

  Z├ívere─Źn├ę slov├í

  Ide teda o aplik├íciu zANTI pre Android a d├║fame, ┼że ste na┼íli to, ─Źo ste h─żadali. zANTI APK je k dispoz├şcii na r├┤znych webov├Żch str├ínkach, tak┼że si d├ívajte pozor na falo┼ín├ę webov├ę str├ínky, ktor├ę by sa v├ím mohli pok├║si┼ą poskytn├║┼ą nebezpe─Źn├Ż s├║bor APK aplik├ície zANTI. T├íto aplik├ícia je s├şce dostupn├í iba pre PC, ale ak chcete, m├┤┼żete ju pou┼żi┼ą na spustenie v po─Ź├şta─Źi pomocou emul├ítorov zANTI APK s emul├ítormi Android ako Bluestacks a Nox App Player.

  Tento pr├şspevok budeme priebe┼żne aktualizova┼ą pomocou najnov┼íieho odkazu na stiahnutie aplik├ície ZANTI APK, tak┼że pokra─Źujte v n├ív┼íteve Najnov┼í├ş MOD APK vedie┼ą o tom. Mnoho aplik├íci├ş, ako je zANTI, je dostupn├Żch na internete na testovanie siete, ale t├íto aplik├ícia funguje najlep┼íie medzi v┼íetk├Żmi. Ak sa pri s┼ąahovan├ş alebo pou┼ż├şvan├ş aplik├ície zANTI Android stretnete s probl├ęmami, m├┤┼żete n├ís po┼żiada┼ą o pomoc prostredn├şctvom koment├írov uveden├Żch ni┼ż┼íie.

  ZANTI APK stiahnutie pre Android Aplikácia zANTI App Root sa objavila ako prvá na serveri Latest Mod Apks.