Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Zálohujte vyladenia Cydia a zdroje pomocou Batchomatic

Z├ílohovanie in┼ítal├ície ├║tek z v├Ązenia je d├┤le┼żit├ę. Ke─Ć upust├şte od ├║tek z v├Ązenia, ste od za─Źiatku n├║ten├ş znova zostavi┼ą svoju in┼ítal├íciu. U┼ż ni─Ź viac! Tento tutori├íl ukazuje, ako aktualizova┼ą verziu iOS pri zachovan├ş ├║prav a nastaven├ş Cydia pomocou aplik├ície Batchomatic.

Pri inov├ícii zariadenia budete musie┼ą re┼ítartova┼ą a nain┼ítalova┼ą v┼íetky svoje bal├ş─Źky Cydia. Toto nie je probl├ęm, ak m├íte iba hrs┼ą vylep┼íen├ş.

Ale pre pou┼ż├şvate─żov s desiatkami ├║prav sa proces prein┼ítalovania r├Żchlo st├íva ┼ąa┼żkop├ídnym. Tu prich├ídzaj├║ z├ílohy.

Z├ílohy zais┼ąuj├║, ┼że va┼ía in┼ítal├ícia ├║tek z v├Ązenia zostane nedotknut├í v r├┤znych verzi├ích firmv├ęru. Z├ílohovanie ├║dajov tie┼ż zabezpe─Ź├ş, ┼że va┼íe nastavenie zostane v bezpe─Ź├ş pre pr├şpad, ┼że sa nie─Źo pokaz├ş.

Ako u┼ż bolo povedan├ę, obmedzen├şm z├ílohovania a obnovy va┼íich vylep┼íen├ş m├┤┼że by┼ą to, ┼że niektor├ę vyladenia nemusia podporova┼ą nov┼íie verzie firmv├ęru.

Aj ke─Ć je v├Ą─Ź┼íina vylep┼íen├ş kompatibiln├Żch, ich v├Żvoj├íri musia aktualizova┼ą niektor├ę bal├ş─Źky.

batchomatic

V┼íetko, ─Źo sa zva┼żuje, s├║ z├ílohy d├┤le┼żit├ę, a ak sa situ├ícia zhor┼í├ş, v┼żdy m├┤┼żete v n├║dzovom re┼żime odstr├íni┼ą nespr├ívny bal├şk. Vylep┼íenia m├┤┼żete tie┼ż odstr├íni┼ą priamo z in┼ítala─Źn├ęho frontu.

Predt├Żm, ako za─Źneme, je d├┤le┼żit├ę si uvedomi┼ą, ┼że tento n├ívod funguje pre v┼íetky zariadenia bez oh─żadu na ich aktu├ílny firmv├ęr.

Ni┼ż┼íie uveden├ę n├ístroje a met├│dy m├┤┼żete pou┼żi┼ą na v┼íetk├Żch zariadeniach a firmv├ęri. Len sa uistite, ┼że z├ílohovanie, ktor├ę pou┼ż├şvate, je kompatibiln├ę s va┼í├şm zariaden├şm a opera─Źn├Żm syst├ęmom.

  • V├Ązenie Apple jednotka
  • Cydia
  • Batchomatic Cydia Tweak

Spustite Cydiu a vyh─żadajte ÔÇ×BatchomaticÔÇť.

Inštalácia z vrstvy BigBoss.

Zálohujte vyladenia Cydia a zdroje pomocou Batchomatic 1

Po in┼ítal├ícii aplik├ície Batchomatic na v├í┼í iPhone alebo iPad prejdite na kartu Vyh─żad├ívanie v Cydii.

Dotknite sa ikony Batchomatic v ─żavom hornom rohu obrazovky.

Vyberte si vytvorenie z├ílohy va┼íich vylep┼íen├ş. Po dokon─Źen├ş z├ílohovania sa zobraz├ş potvrdzovacia spr├íva – ÔÇ×Hotovo! Vytvorte si .deb !. Je to na / var / mobile / BatchomaticDebs.

Zálohujte vyladenia Cydia a zdroje pomocou Batchomatic 2

Ak si len chcete z├ílohova┼ą nastavenie ├║tek z v├Ązenia a pritom zosta┼ą na aktu├ílnom ├║tek z v├Ązenia, presko─Źte t├║to ─Źas┼ą. Ak v┼íak chcete obnovi┼ą in┼ítal├íciu na nov┼íiu verziu, mus├şte postupova┼ą pod─ża krokov uveden├Żch ni┼ż┼íie.

Reštartujte svoje zariadenie, ale Jailbreak NIE vaše zariadenie.

(Volite─żn├ę) Vykonajte ├║pln├║ z├ílohu so slu┼żbou iTunes. Tento krok nie je potrebn├Ż, ale odpor├║─Źa sa.

(Volite─żn├ę) Na odstr├ínenie ├║dajov o ├║tek z v├Ązenia pou┼żite funkciu Reset RootFS.

Inovujte svoje zariadenie aktualiz├íciou OTA (na vzduch) na verziu s funkciou Jailbreak. Ak ste iOS 13.3 pou┼ż├şvatelia musia upgradova┼ą v├í┼í firmv├ęr na iOS 13.5, najnov┼íiu verziu podporovan├║ pripravovanou verziou unc0ver ├║tek z v├Ązenia.

├Ütek z v├Ązenia pomocou nov├ęho n├ístroja na ├║tek z v├Ązenia. Ak pou┼ż├şvate syst├ęm iOS 13.0-13.3, mali by ste po─Źka┼ą na vydanie unc0ver v5.0,0, ktor├í je od tohto p├şsania len p├ír hod├şn od uvedenia na trh.

Spustite Filzu a prejdite na / var / mobile / BatchomaticDebs, ─Źo je miesto, kde spolo─Źnos┼ą Batchomatic z├ílohuje va┼íe ├║dajeAk vo svojom zariaden├ş nem├íte spr├ívcu s├║borov Filza, m├┤┼żete si ho stiahnu┼ą z tohto arch├şvu – https://tigisoftware.com/cydia/.

Zálohujte vyladenia Cydia a zdroje pomocou Batchomatic 3

Nain┼ítalujte si z├ílo┼żn├Ż bal├şk Debian, ktor├Ż je v tomto prie─Źinku.

Zálohujte vyladenia Cydia a zdroje pomocou Batchomatic 4

Spustite Batchomatic v Cydii a vyberte.

Zálohujte vyladenia Cydia a zdroje pomocou Batchomatic 2

Po─Źkajte, k├Żm sa proces neukon─Ź├ş.

Nain┼ítalujte vyladenie ├║tek z v├Ązenia do frontu.

Reštartujte SpringBoard

Je to v┼íetko tam! Ak sa v├ím to zd├í pr├şli┼í komplikovan├ę, m├┤┼żete vynecha┼ą probl├ęmy so z├ílohovan├şm va┼íej in┼ítal├ície a za─Źa┼ą iba od za─Źiatku novej verzie.