Z├ílohovanie spolo─Źnosti Samsung Galaxy A10

Z├ílohovanie spolo─Źnosti Samsung Galaxy A10 1

Ak ste sa rozhodli aktualizova┼ą opera─Źn├Ż syst├ęm do Samsung Galaxy A20E, obnovte v├Żrobn├ę nastavenia spolo─Źnosti Samsung Galaxy A20E alebo si nain┼ítalujte nov├║ ROM, prv├í vec, ktor├║ mus├şte urobi┼ą, je z├ílohovanie va┼íej Samsung Galaxy A20E aby nedo┼ílo k strate ├║dajov, ako s├║ fotografie, vide├í, hudba a ─Ćal┼íie.

Jednotka je vypnut├í ─îipov├í s├║prava Exynos 7884B, okta-core SoC s maxim├ílnou taktovacou frekvenciou a 1,6 GHz. ─îipset je sprev├ídzan├Ż 3 GB FRAME a to Pam├Ą┼ą integrovan├Ż rod├ík to je 32 GB, Nem├í tradi─Źn├Ż sn├şma─Ź odtla─Źkov prstov, ale zariadenie je zalo┼żen├ę na Rozpozn├ívanie tv├íre ako prim├írna biometrick├í funkcia.

Pr├şstroj podporuje dve SIM karty a samostatn├Ż slot MicroSD. Na pripojenie m├í jednotka MicroSD port. ONE bat├ęria od 40 000 mAh st├íle svieti a pr├şde s jedn├Żm 5 W nab├şja─Źka, Rozmery jednotky s├║ vypnut├ę 155,6 ├Ś 75,6 ├Ś 794 mm. ar dostupn├ę v zlat├ę a ─Źierne farby.

Pred vykon├ívan├şm rizikov├Żch aktiv├şt mus├şte vykona┼ą ├║pln├║ z├ílohu, aby ste mohli v pr├şpade ne┼żelan├Żch udalost├ş obnovi┼ą svoje ├║daje. Mali by ste tie┼ż pravidelne z├ílohova┼ą svoje telef├│nne ├║daje, aby ste ich mohli obnovi┼ą aj v pr├şpade, ┼że nie─Źo omylom vyma┼żete.

V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako pou┼ż├şva┼ą t├║to funkciu a predstavi┼ą dve met├│dy, ktor├ę je mo┼żn├ę z├ílohova┼ą a obnovi┼ą Samsung Galaxy A20E,

Ako z├ílohova┼ą Samsung Galaxy A20E

Ako z├ílohova┼ą Samsung Galaxy A20E v po─Ź├şta─Źi

Najlep┼íia met├│da pre ulo┼żte si ├║daje spolo─Źnosti Samsung Galaxy A20E a urobi┼ą jednu z├ílohovanie na va┼íom PC, Pripojte sa pomocou k├íbla USB, po zobrazen├ş v├Żzvy povolte prenos s├║borov a skop├şrujte svoje fotografie, hudbu a dokumenty na pevn├Ż disk. Ak m├íte nejak├ę probl├ęmy, m├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą tento ─Źl├ínok znova ako z├ílohova┼ą a pren├í┼ía┼ą ├║daje z Samsungu na PC,

Ako z├ílohova┼ą Samsung Galaxy A20E na str├ínkach Samsung a Google

V ponuke nastaven├ş pre smartf├│n n├íjdete nastavenia pre z├ílohovanie a obnovenie. M├┤┼żete prida┼ą ├║─Źet, kde m├┤┼żete z├ílohovanie aplik├íci├ş, ├║dajov a hesiel, Zvy─Źajne je to v├í┼í ├║─Źet Google, ale spolo─Źnos┼ą Samsung pon├║ka aj vlastn├ę bezpe─Źnostn├ę slu┼żby.

Odpor├║─Źame tie┼ż pristupova┼ą k svojim ob─ż├║ben├Żm aplik├íci├ím pomocou ├║─Źtu, ktor├Ż je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na ukladanie va┼íich ├║dajov, ak v├ím telef├│n spadne alebo potrebujete aplik├íciu znova nain┼ítalova┼ą. Mnoho aplik├íci├ş pon├║ka alternat├şvy z├ílohovanie do cloudu a d├í sa tie┼ż pou┼żi┼ą na pravideln├ę pl├ínovanie z├íloh.

V ponuke Cloud a ├║─Źet v nastaveniach n├íjdete tie┼ż Samsung Cloud, V├Ą─Ź┼íina jednotiek Galaxy Dod├íva sa s 15 GB alebo vy┼í┼íie lietadl├í.

Tu m├┤┼żete z├ílohova┼ą ├║daje z r├┤znych aplik├íci├ş spolo─Źnosti Samsung, ako je napr├şklad va┼ía gal├ęria, Samsung Notes a ├║daje z kl├ívesnice. To je u┼żito─Źn├ę najm├Ą pri rozhodovan├ş o zmene ─Ź├şsla.

M├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą cloudov├ę ├║lo┼żisko automaticky ukladaj├║ do v├í┼ího po─Ź├şta─Źa r├┤zne s├║bory, napr├şklad ├║┼żasn├║ aplik├íciu Fotky Google, Automaticky nahrajte svoje fotografie do cloudu. Niektor├ę prie─Źinky m├┤┼żete prepoji┼ą aj s cloudovou slu┼żbou, ako je napr├şklad Disk.

Va┼íe e-maily s├║ hosten├ę na internete, tak┼że sa nemus├şte ob├íva┼ą. Spr├ívy WhatsApp s├║ tie┼ż bezpe─Źn├ę, preto┼że sa st├íle ka┼żd├Ż de┼ł ukladaj├║ na kartu SD, tak┼że to pravdepodobne bude z├ílohova┼ą Whatsapp pred resetovan├şm.

Ako z├ílohova┼ą Samsung Galaxy A20E cez Smart Switch

    Stiahnite si a nain┼ítalujte Smart Switch na va┼íom po─Ź├şta─Źi s opera─Źn├Żm syst├ęmom sistema Windows, Otvorte Smart Switch v po─Ź├şta─Źi. Pripojte telef├│n Samsung Galaxy na po─Ź├şta─Źi. Ak v├í┼í telef├│n vy┼żaduje schv├ílenie, povo─żte. Teraz v inteligentnom re┼żime Switch, kliknite na polo┼żku Nastavenia> Predvo─żby. Vyberte cestu pre z├ílo┼żn├Ż prie─Źinok. Prejdite na z├ílohy a vyberte polo┼żky, ktor├ę chcete z├ílohova┼ą. N├ívrat do hlavnej ponuky inteligentnej ponuky Switch a kliknite na Z├ílohova┼ą. Proces z├ílohovania sa za─Ź├şna teraz. Za p├ír min├║t bud├║ v┼íetky va┼íe ├║daje z├ílohovan├ę.

Ako obnovi┼ą z├ílohu Samsung Galaxy A20E s inteligentn├Żm Switch:

    Pripojte telef├│n k po─Ź├şta─Źu. Otvorte program Samsung Smart Switch, Kliknite na tla─Źidlo Obnovi┼ą. ┼íikovn├Ż Switch n├íjde z├ílo┼żn├Ż prie─Źinok a za─Źne obnovova┼ą ├║daje. Hotov├Ż!

Pr├íve sme hovorili ako z├ílohova┼ą Samsung Galaxy A20E, Ak m├íte nejak├ę probl├ęmy alebo ot├ízky, nev├íhajte sa sp├Żta┼ą v okienku s koment├írmi ni┼ż┼íie.