Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Základný Quiplash 2 konečne preložené do verzie InterLASHional na PC

Verzia pre PC blbosť 2 InterLASHionalčo nie je nikto iný ako dlho očakávaná preložená verzia jednej z najlepších hier jackbox pártyje teraz k dispozícii.

Vydanie pre PC bolo mierne posunuté, aby sa hráči rýchlejšie zamestnali v súčasnom obmedzenom prostredí, ktoré zažívame.

Konečne preklad pre blbosť

Pred niekoľkými týždňami to oznámil vývojár Jackbox Games blbosť 2jedna zo svojich najuznávanejších hier jackbox párty (súbor minihier zoskupených do balíčkov, o ktorých sme nedávno hovorili v našom sprievodcovi najlepšími dostupnými počítačovými hrami na hranie s alebo proti svojim blízkym na diaľku) mala čoskoro pristáť v novej verzii. Hlavná novinka tohto, pokrstená blbosť 2 InterLASHionalje spôsobené tým, že je ponúkaný v iných jazykoch ako v angličtine (konkrétne vo francúzštine, taliančine, nemčine a španielčine).

Ak bude musieť vydanie hry na konzoly ešte trochu počkať, PC verzia (dostupná cez Steam na 8,19 eur) je k dispozícii o niečo skôr, ako sa očakávalo.

V tejto hre otázok a odpovedí, kde sa musíte snažiť byť zábavnejší ako vaši súperi, aby ste získali čo najviac bodov, nezabudnite, že váš smartfón/tablet funguje ako ovládač a že všetko, čo potrebujete, je jeden počítač schopný streamovania, aby ste mohli hrať až osem hráčov. Skrátka, ideálny spoločník do väzenia na smiech s priateľmi bez zakopnutia o Shakespearov jazyk.

Zdroj: Gamekult