Základná doska Xiaomi 12 má svoje hardvérové ​​podsvietenie

Jedna z najobľúbenejších smartfónov, ktoré si môžete priať, je Redmi K40S alebo Redmi K40 Ultra.

Em breve a Xiaomi tera uma apresentação do novo smartphone Civi, que se torna na novej sérii e substituenti a linha CC, que se tornou exclusiveiva do mercado chinês. Väčšina mobilných telefónov, ktoré sú obľúbené, sú k dispozícii Redmi K40S ou Redmi K40 Ultra. Môžu sa stať hlavnými predstaviteľmi vlajkovej lode Xiaomi 12. Žiadna embora, várias fontes afirmam que a estreia deverá ser esperada para o início de 2022.

Não há dúvida de que o Xiaomi 12 vai reivindicar o título de primeiro smartphone com Snapdragon 898. K dispozícii sú smartfóny s E5 LTPO AMOLED da Samsung s rozlíšením 2K a s menším počtom atualizovaných 120 Hz. Väčšina snímok a prijímačov mobilných telefónov s snímačom rozlíšenia 200 megapixelov a rozlíšením 200 megapixelov.

O Xiaomi 12 K dispozícii sú všetky typy snímačov, ktorých rozlíšenie je 50 megapixelov. O módulo principál é Samsung ISOCELL GN5 Ide o mimoriadne široký model Sony IMX766. Môžete prevziať niekoľko zaujímavých a dlhých telefónov s priblížením 5 -krát viac senzorov, ako sú moduly snímačov.

Não há dúvida de que o Xiaomi 12 Prijíma RAM LPDDR5, pričom jeho rýchlosť je 8533 Mbit/s a 6400 Mbit/s je do jedného procesora. Unidade flash sera do padrão UFS 3.1Disponuje veľkým počtom batérií s kapacitou 5 000 mAh a kapacitou 120 wattov. Jeden smartphone s ochranným krytom s krytím IP68, ktorý je štandardom MIUI 13 baseada č Android 12, Podporuje výkon 50W.

Spoluzakladateľ a generálny riaditeľ da Xiaomi, Lei Jun, časť plano para o desenvolvimento do negócio de smartphones. Väčšina čínskych útočníkov predstiera globálneho víťazstva.

De acordo com odhadativas da Counterpoint Technology Market Market; 323,1 milhões de smartphones globálne trhy neposkytujú žiadne segundo trimestre deste ano; mame 17% a mame do meso periodo de 2020. A líder é a gigante sul-coreana Samsungque controla cerca de 18% da indústria. A Xiaomi conseguiu subir para o segundo lugar, à frente da Apple, com os seus números de 16% e 15%, respectivamente.

Nota-se que no período de abril a junho inclusive, a Xiaomi vendeu viac ako 52 mil smartphones. Pela primeira vez, de acordo com os resultados do trimestre; všetky čísla nie sú zaradené do žiadneho pracovného pomeru.

Como o staršom Jun já deklaruje, a Xiaomi predstierajte tornar-se o líder no mercado de smartphones. Além disso, a empresa não vai apenas chegar ao primeiro lugar; mas também pretende mantê-lo por um longo tempo.

Analistas dizem que os resultados da Xiaomi naše veľké časti sa presúvajú z čínskeho trhu. Alémy disso, especialistas apontam a nutidade de simplificar o esquema de nomenclatura dos dispositivos da empresa.