Z├íkazn├şk NOS? Z├şskajte pr├şkaz BOX a pou┼żite t├║to aplik├íciu

V s├║─Źasnosti je be┼żn├ę, ┼że v domoch prev├ídzkovate─żov je vybavenie, ktor├ę zabezpe─Źuje komunik├íciu. Inteligentn├ę vrty boli jednou z rastl├şn v posledn├Żch rokoch as nimi aj fyzick├í kontrola.

Ke─Ć┼że s├║ v┼íak ovl├ídacie prvky v┼żdy opotrebovan├ę a niekedy zmizn├║, nie je ni─Ź lep┼íie ako aplik├ícia na tento ├║─Źel. Zozn├ímte sa s aplik├íciou NOS, ktor├í nahr├ídza fyzick├Ż radi─Ź.

Z├íkazn├şk NOS?  Z├şskajte pr├şkaz BOX a pou┼żite t├║to aplik├íciu

M├┤┼żete opravi┼ą ovl├ídanie skrinky NOS

Aplik├ícia NOS Comando TV je bezplatn├í aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje ovl├ída┼ą zariadenia Iris alebo UMA pomocou smartf├│nu. Nie je potrebn├ę sa prihlasova┼ą, sta─Ź├ş sa pripoji┼ą k dom├ícej sieti Wi-Fi. Aplika─Źn├ę funkcie s├║ prisp├┤soben├ę riaden├ęmu zariadeniu.

Z├íkazn├şk NOS?  Z├şskajte pr├şkaz BOX a pou┼żite t├║to aplik├íciu

Aplik├ícia je k dispoz├şcii pre z├íkazn├şkov Iris av sk├║┼íobnej verzii pre z├íkazn├şkov UMA z smartphones iOS – iOS verzia 10 alebo vy┼í┼íia – a Android – verzia Android 4,3 alebo nadriaden├Ż.

Aplik├ícia TV Command umo┼ż┼łuje:

Zmena kan├ílov Ovl├ídanie vysielania programov Vyh─żad├ívanie alebo v├Żber konkr├ętneho kan├íla Nastavenie hlasitosti Navig├ícia v ponuke Zapnutie a vypnutie skrinky Ovl├ídanie telev├şzora pomocou hlasu, ak m├íte schr├ínku UMA Ovl├ídajte v┼íetky skrinky v dome (iris a UMA)

Hlasov├ę ovl├ídanie je k dispoz├şcii iba z├íkazn├şkom UMA. Sta─Ź├ş klikn├║┼ą raz na symbol hlasu a vykona┼ą jedno z nasleduj├║cich vyh─żad├ívan├ş:

dom: WECena £: Pomaly

Z├íkazn├şk NOS?  Z├şskajte pr├şkaz BOX a pou┼żite t├║to aplik├íciu 1 Z├íkazn├şk NOS?  Z├şskajte pr├şkaz BOX a pou┼żite t├║to aplik├íciu 2

Teraz, ke─Ć pozn├íte aplik├íciu na ovl├ídanie po─ża NOS, m├┤┼żete opravi┼ą fyzick├Ż pr├şkaz. Vysk├║┼íajte to a ktoko─żvek ho pou┼żil, m├┤┼żete tie┼ż poskytn├║┼ą sp├Ątn├║ v├Ązbu.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż …