zákazníci Amazon Prime číta knihy zadarmo, vďaka službe Prime Reading

30. mája 2018 PuntoCellulare.it

VÝSKUM AMAZONKY Dnes zákazníci Amazon Prime má vďaka novej službe zaujímavú ďalšiu výhodu Predbežné čítanie čo vám umožňuje čítať knihy, komiksy a ďalšie z rotujúcej zbierky bez ďalších poplatkov. Ľudia, ktorí sa zaregistrovali Amazon Prime môže okamžite začať čítať zadarmo stiahnutím bezplatnej aplikácie Kindle na iOS a Android alebo pomocou Kindle alebo Fire tablet.Amazon    Predbežné čítaniePreto môžete skúsiť Amazon Prime Prime zadarmo po dobu 30 dní, nielen pre neobmedzené rýchle dodávky, neobmedzený prístup k Prime Video, Twitch Prime, Prime Prime, Prime Now v Miláne, ale teraz aj pre službu Prime Reading. predplatné Amazon Prime je k dispozícii za cenu 36 EUR ročne (alebo 4, 99 za mesiac) a zahŕňa 30-dňové bezplatné obdobie pre nových členov. Niektoré z funkcií Prime Reading sú:

  • Stovky hitov: zákazníci si môžu vybrať z množstva titulov, medzi ktoré patria najkrajšie karikatúry Disney, House of Cards od Michaela Dobbsa, Sprievodcovia cestovou Lonely Planet a diela najpredávanejších autorov ako Roberto Saviano, Banana Yoshimoto, Andrea Camilleri, Mauro Corona, Antonio Manzini, Simonetta Agnello Hornby, Riccardo Bruni, Stephenie Meyer a mnoho ďalších.
  • Prečítajte si, kedy a kde chcete: zákazníci Amazon Aplikácia Prime môže začať čítať okamžite na ľubovoľnom zariadení stiahnutím bezplatnej aplikácie Kindle na iOS a Android alebo pomocou čítačiek Kindle a prášky na oheň.
  • Najobľúbenejšie funkcie Kindle: môžete použiť všetky najobľúbenejšie funkcie Kindle, ako najvýznamnejšie frázy, na identifikáciu toho, čo zákazníci preferujú Kindle alebo previnúť stránku, ktorá vám umožní jednoduchú navigáciu v knihe bez straty značky alebo dokonca zákazníckych recenzií.
  • NASLEDUJÚCI NAFACEBOOKNASLEDUJÚCI NATELEGRAMA