Zajtra tu bude správa o projekte xCloud na Inside Xbox

Pred niekoľkými dňami bolo oznámené, že hra príde na Xbox Game Pass, ale v tomto oznámení nevedeli, ktorá hra príde na predplatenú službu na počítači. V skutočnosti sa to určite objaví v nasledujúcej epizóde Inside Xbox. Epizóda, ktorá sa bude vysielať zajtra 24. septembra o 00:00 hod., Teraz sa potvrdzujú nové podrobnosti o obsahu epizódy, čo potvrdzuje Zajtra sa počas Inside Xbox objavia správy o projekte xCloud a Londýne X019.

Stalo sa Účet britskej konzoly Xbox na adrese Twitter Tí, ktorí pridali tieto informácie, odkazujú na nasledujúcu epizódu Inside Xbox. Ako vidíte, okrem nových vecí, ktoré prídu na hry Xbox PC Games, sa do obsahu pridávajú ďalšie zaujímavé návrhy.

Potvrdzuje sa, že zajtra budú správy o projekte xCloud a informácie o X019, zlomovom mieste ducha Toma Clancyho a ďalších na Inside Xbox. Šetrí to prekvapenie alebo obsah, ktorý nechcete ďalej rozvíjať, pretože vie, že prvkom, ktoré vyniknú, sa bude venovať veľká pozornosť. Mimoriadne pozoruhodný je prípad projektu xCloud, platformy Cloud Gaming, ktorá sa blíži dátumu, keď spoločnosť Microsoft publikuje beta verziu.

A to je presne tento aspekt, ktorý možno vyriešiť v ďalšej epizóde Inside Xbox. Je možné, že sa pripravujú na registráciu verzie beta, ktorá je naplánovaná na koniec roku 2019. V priebehu E3 2019 a Gamescom 2019 navrhol Microsoft Project xCloud, aby účastníci mohli otestovať svoju prevádzku a výkon. To je miesto, kde môžeme overiť, či je veľa hier nakonfigurovaných na používanie na mobilných zariadeniach. Prvá súkromná beta verzia pre niektorých špeciálnych používateľov bola vydaná v auguste a môže pripraviť novú fázu pre ďalších používateľov.

Microsoft hovorí o xCloud a popisuje „hardvér“, ktorý ho umožní

Musíme vedieť správy o Projekt XCloud na odhalenie zajtra počas epizódy Inside Xbox, čakajúc, či môžu pripraviť novú dávku beta pre viac používateľov a regióny. Rovnako budeme venovať pozornosť ďalším informáciám, odkazujúcim na veľkú udalosť naplánovanú na november v Londýne, X019 a hru Xbox Game Pass, ktorá príde na PC v nasledujúcich týždňoch.