Zah├íjenie zamestn├ívania nov├Żch talentov JobTeaser z├şskava financovanie vo v├Ż┼íke 50 mili├│nov EUR

Platforma na prij├şmanie mlad├Żch talentov JobTeaser ozn├ímil to dostal 50 mili├│nov EUR na financovanie.

V─Ćaka zdrojom m├┤┼że franc├║zska spolo─Źnos┼ą zalo┼żen├í v roku 2008 ur├Żchli┼ą svoje invest├şcie do v├Żskumu a v├Żvoja a posilni┼ą svoj ekosyst├ęm. Okrem toho spolo─Źnos┼ą d├║fa, ┼że do konca roka zavedie nov├Ż n├ístroj s n├ízvom ÔÇ×MarcoÔÇť, pomocou ktor├ęho m├┤┼żu talenty ur─Źi┼ą svoje hodnoty, z├íujmy a motiv├íciu pre motiv├íciu v pr├íci.

Od svojho zalo┼żenia v roku 2008 chce JobTeaser pom├┤c┼ą mlad├Żm ─żu─Ćom spozna┼ą sa navz├íjom a n├íjs┼ą sp├┤soby, ako sa c├şti┼ą spokojn├ş. Jeho inov├íciou je vytvorenie prv├í platforma, ktor├í sp├íja zameranie a pr├şle┼żitosti st├í┼ż├ş a pracovn├Żch miest pre mlad├Żch ─żud├ş, S cie─żom oslovi┼ą v├Ą─Ź┼í├ş po─Źet mlad├Żch ─żud├ş JobTeaser ├║zko spolupracuje s partnersk├Żmi univerzitami.

Oper├íciu uskuto─Źnil Highland Europe a niektor├ş z jej historick├Żch investorov sa tie┼ż z├║─Źastnili (Alven, Idinvest Partners, Seventure Partners a Korelya Capital).

ÔÇ×Prostredn├şctvom zbierky, ktor├║ sme dostali, m├┤┼żeme prekona┼ą nov├ę z├íkladn├ę ┼ít├ídium v├Żvoja ekosyst├ęmu priazniv├ęho pre ka┼żd├ęho. Za 10 rokov sa n├ím podarilo sta┼ą sa hlavn├Żm diskusn├Żm partnerom pre mlad├ę talenty, spolo─Źnosti a univerzity. V s├║─Źasnosti zauj├şmame v Eur├│pe jedine─Źn├ę postavenie, aby sme zmenili orient├íciu a pr├şstup mlad├Żch ─żud├ş a poskytli im potrebn├ę n├ístroje ako sprievodcu. pre univerzity mo┼żnos┼ą lep┼íie monitorova┼ą ┼ítudentov a absolventov; a spolo─Źnosti, aby sa prisp├┤sobili svetu, ktor├Ż sa pohybuje ve─żmi r├Żchlo a uprednost┼łuje talent pred titulom, ÔÇťuviedla vo vyhl├ísen├ş Adrien Ledoux, gener├ílna riadite─żka a spoluzakladate─żka JobTeaser.

“Adrien, gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti JobTeasera jeho t├şm vytvoril vynikaj├║cu platformu a jedine─Źn├║ v├şziu, ktor├í m├í univerzit├ím pom├┤c┼ą transformova┼ą prv├ę kroky ich ┼ítudentov do sveta pr├íce a u─żah─Źi┼ą spolo─Źnostiam n├íjs┼ą absolventov. Sme radi, ┼że podporujeme JobTeaser, ktor├Ż investuje do inovat├şvnych produktov a ve─żk├í medzin├írodn├í expanzia Aby nov├ę gener├ície ┼ítudentov mali lep┼í├ş pr├şstup k vzru┼íuj├║cim a obohacuj├║cim pracovn├Żm sk├║senostiam, ÔÇťhovor├ş Stan Laurent, gener├ílny partner Highland Europe.

JobTeaser moment├ílne pou┼ż├şva 2,5 Mili├│ny ┼ítudentov a absolventov, JobTeaser je platforma, na ktorej sa sp├íjaj├║ mlad├ş talenty, spolo─Źnosti a profesion├ílne univerzitn├ę poradensk├ę slu┼żby. Pom├íha ┼ítudentom a absolventom z viac ako 600 partnersk├Żch univerz├şt profesion├ílne sa rozv├şja┼ą v─Ćaka sieti viac ako 70 000 spolo─Źnost├ş. s 68 mili├│nov eur z├şskan├Żch od roku 2015 JobTeaser m├í v s├║─Źasnosti viac ako 250 zamestnancov v 19 eur├│pskych krajin├ích.

————————–

Ak ste v na┼íom Pr├şru─Źka pre v├Żvoj├írov ├Üdaje sta─Ź├ş odosla┼ą pomocou formul├íra ni┼ż┼íie.

Mohlo by v├ís tie┼ż zauj├şma┼ą

├Ś