Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Zadarmo Hrať Call of Duty Hry, Crash Bandicoot: Wrath of Cortex kópiu originálu Sú V Prácach

Call of Duty

Activision pracuje na viacerých titulov, a medzi nimi bude zadarmo hrať Call of Duty hry a nové Crash Bandicoot kópiu originálu, podľa povesti.

TheGamingRevolution,, kto správne unikli informácie o Warzone a Modern Warfare, nedávno sa zistilo, že zadarmo hrať Call of Duty hra je v súčasnosti pracuje Kladivom Hry pre 2021 uvoľnenie, popri nových full záznam v sérii sú v súčasnosti známe ako ZEUS. Okrem toho, Crash Bandicoot: Wrath of Cortex kópiu originálu je tiež v dielach, popri Tony Hawk Pro Skater Prerobený a Modern Warfare 2 Znovuvydanie.

Activision je tiež hľadá náhradu za Osud, a nová hra, ktorá zaujme miesto Bungie série v vydavateľa line-up je vo vývoji.

Call of Duty free to play hre je veľa zmysel. Call of Duty Warzone bola vydaná ako samostatný uvoľnenie začiatkom tohto týždňa, a to sa podarilo, aby sa stal viac populárne na štarte ako väčšina battle royale hier vydaných tak ďaleko. Ako Activision a Kladivom Hry ešte oznámiť túto hru však musíme brať všetko s istou rezervou, kým sa úradné potvrdenie, príde.

Ako už bolo spomenuté, Call of Duty Warzone je najnovšia verzia pre série. Hra je samostatný zadarmo hrať uvoľnenie, ktoré prichádza s kompletnou cross-platform play.

Warzone sa koná v Verdansk, expanzívna mesto s viac s názvom zóny a viac ako 300 bodov záujmu. Každá zóna funkcie odlišné orientačné body ako Gorengard Rezivo Dvore alebo Gora Priehrada; oblasti, ktoré sa uskutoční v rôznych prostredí typy ako mestách a vidieckych oblastiach pre unikátne projekty. Zmeniť svoj pokles miesto v každom zápase získať lepšie položiť pôdy a využiť to, čo Verdansk má ponúknuť.

Ďalšie záznamy v Call of Duty série ešte nie sú potvrdené. Budeme vás informovať o nich, hneď ako sa viac prísť na ne, takže zostaňte naladení pre všetky najnovšie správy.

Odoslať