Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Zadarmo Final Fantasy VII Remake PS4 tému, ktoré môžete získať stiahnutím demo odhalené

Zadarmo Final Fantasy VII Remake PS4 tému, ktoré môžete získať stiahnutím demo odhalené 1

správy

Dnes už Square Enix oznámil, že stiahnutím dema Final Fantasy VII Remake sa fanúšikovia spoja s témou PS4 a práve odhalili, ako to vyzerá.

Dnes už Square Enix oznámil, že stiahnutím dema Final Fantasy VII Remake sa fanúšikom siete zdarma podarí téma PS4 a práve odhalili, ako to vyzerá.

Japonská pobočka vydavateľa oslovila tlačovú správu s obrázkom témy, ktorá reprodukuje kľúčové umelecké diela odhalené pre hru začiatkom februára.

Nie je to ako by sme potrebovali ďalšiu motiváciu stiahnuť a hrať demo, ale nemôžeme si sťažovať na ďalšie bonusy.

Zadarmo Final Fantasy VII Remake PS4 tému, ktoré môžete získať stiahnutím demo odhalené 2

Ak chcete uplatniť nárok na túto tému, musíte si stiahnuť demo do 11. mája 2020. Bude doručené v rovnakom čase ako hra 10. apríla.

Momentálne nevieme, či bude obsahovať dynamické prvky.

Ak by ste chceli vidieť a dozvedieť sa viac o hre, môžete si vychutnať úvodnú scénu, najhoršie snímky obrazovky, predchádzajúci veľkolepý trailer, ktorý odhalil Red XIII, ďalšiu veľkú dávku snímok obrazovky a najznámejší trailer z ceny The Game Awards.

Máme tiež tapety a avatary predstavujúce Cloud, morestarring Barret, somedisplaying Tifa, viac Aereat, ešte viac o Sephiroth, ďalšiu galériu snímok obrazovky, pár nedávnych videí, ďalšie klipy, úžasný televízny komerčný mix živej akcie a nostalgický pocit, ďalší trailer, veľa krásnejších prehliadok a hranie s odhalením klasického režimu.

Prvá hraFinal Fantasy VII Remakesa začne na PS4 10. apríla 2020.

Nedávno sme sa dozvedeli, že hra bude exkluzívnou iba pre PS4 až do 10. apríla 2021. Potom by mohla prísť na iné platformy, aj keď Square Enix ešte okrem oficiálneho dátumu nič oficiálne nepotvrdil.