Zadajte Keeper, skladovacie zariadenie Android, ktoré by ste mali vyskúšať

Schránka je takmer neviditeľný nástroj, ale robí svoju prácu dokonale a vždy jej dôverujeme Windows, V systéme Android je tento nástroj rovnaký, kedykoľvek schránka spĺňa túto funkciu, kedykoľvek potrebujeme kopírovať a vkladať texty. Existujú však používatelia, ktorí veľa píšu zo smartfónu, čo otvára možnosť, že v určitom okamihu budeme potrebovať prístup k predtým uloženým údajom. Preto chceme predstaviť riešenie, ktoré dokáže uchovať všetky údaje uložené vo vašom smartfóne.

Volá sa typ Keeper a jeho funkciou je zachytiť všetko, čo napíšete do svojho smartfónu, a kedykoľvek ho uložiť.

Výkonnejšie úložisko

Zadajte Keeper, skladovacie zariadenie Android, ktoré by ste mali vyskúšať 1

Schránka v systéme Android je jednoduchá, rovnako ako schránka Windows do vašich zlepšení v systéme Windows 10, plne vykonáva funkciu kopírovania a vkladania. Vzhľadom na opakované používanie smartfónu na zvládanie našich úloh je však potrebné mať predtým uložené údaje. Na tento účel sa zobrazí Type Keeper, aplikácia do schránky, ktorá dokáže zachytiť všetok text zadaný v akejkoľvek aplikácii a automaticky ho uložiť.

Aplikácia je bezplatná a ak ju chcete získať, stačí kliknúť na odkaz na konci tohto článku.

Zadajte Keeper, skladovacie zariadenie Android, ktoré by ste mali vyskúšať 2

Po inštalácii bude aplikácia pracovať na druhej karte a bude sťahovať všetok text zadaný v aplikácii. Ak tieto údaje potrebujete, stačí sa prihlásiť do aplikácie a nájdete všetko, čo sa požaduje od aplikácie. V tomto zmysle, ak bol potrebný text vložený do telegramu, prejdite na časť označenú ako taká a nájdete všetok vložený text.

Malo by sa však spomenúť, že nepretržitá prevádzka aplikácie môže znamenať rýchlejšiu spotrebu batérií a smartfónov. V tomto zmysle, ak vaše zariadenie nie je príliš silné, odporúčame vyskúšať jeho výkon pred ďalším používaním.

Stiahnuť kliknite na tento odkaz.