Začíname s hosťovaním blogov: fungujú tipy na rast publika

Ste nadšení z nového blogu?

Ste vynikajúci bloger a vytvorili ste konzistentný obsah, o ktorom viete, že sa bude ľuďom páčiť.

Uplynú dva mesiace a budete sa usmievať od ucha k uchu, pretože na vaše stránky majú prístup ľudia. Nie je to veľa, ale váš blog nie je váš denník.

Ale o šesť mesiacov neskôr malý prenos, ktorý som zmizol a nikto nezdieľa svoje príspevky ani komentáre k nim.

Ako to dokážu skvelí blogeri? Ako získajú a vygenerujú tonu dopravy?

A nie je to tak, že neviete, ako zvýšiť svoje publikum; Nezdá sa, že by fungoval tak rýchlo, ako by ste chceli. Našťastie existuje jednoduchší spôsob, ako prinútiť ľudí, aby navštívili váš blog a zdieľali váš obsah.

Nepotrebujete vedieť, ako robiť SEO a nepotrebujete ani hlavný magnet. Ak píšete blog, môžete pomocou tejto jednoduchej stratégie rozšíriť svoje publikum skokmi a hranicami.

Určite spôsob, ako sa pozrieť na svoj blog

Hosťovské blogy pomáhajú skvelým blogerom ako Adam dostať sa tam, kde sú teraz. Ako vám však môže pomôcť písať príspevok hosťa na blogu niekoho iného?

Jedným slovom, Hosťujúce blogy môžu váš obsah umiestniť na väčšiu a lepšiu platformu a osloviť viac ľudí ako váš blog. – To je, ak pozvete blog na populárny blog.

Hosťovské blogy vám tiež pomôžu vytvoriť meno. Povedzme, že ste osobný tréner a založili si blog, ale nikto si nebude kupovať vaše produkty a služby.

Nerozumiete tomu, prečo: vaše príspevky v blogu obsahujú veľmi užitočné tipy pre zaneprázdnené mamičky, majiteľov firiem, ktorí musia neustále cestovať a ľudí, ktorí nemajú motiváciu zostať vo forme.

Potom začnete vysielať ako hosť na stránkach CrossFit, Paleo a na iných diétach a cvičeniach. Vaše správy hostí ukazujú vašu skúsenosť ako osobný tréner, čo vám pomôže získať dôveryhodnosť v oblasti zdravia a fitnes.

Hosťovské blogy vám tiež môžu pomôcť rozšíriť váš zoznam e-mailov, Zvyčajne, keď je uverejnený váš príspevok hosťa, na konci príspevku môžete tiež zobraziť životopis autora.

Tu môžete prepojiť svoje webové stránky a dokonca poskytnúť odkaz na svoj podpis alebo vstupnú stránku.

Nakoniec je možné do propagačnej marketingovej kampane pridať hosťské blogy. Ak máte nový produkt a chcete, aby bol váš štart úspešný, absolvovanie „blogového turné“ môže pomôcť katapultovať váš predaj a pomôcť nadviazať opakované podnikanie.

Keď teda pozvete blog a distribuujete svoj obsah, pozývate do svojho blogu nových ľudí. A ak urobíte stály blog na viacerých blogoch stálym zvykom, vždy môžete zaručiť nové cieľové publikum.

Ale ako začať? Aké kroky sú potrebné na to, aby ste sa uistili, že to robíte správne?

Pred uverejnením príspevku ako hosť …

Pozrime sa na kroky, ktoré musíte podniknúť, než napíšete najlepší blogový príspevok, ktorý ukladáte na daždivý deň.

1, Zdrojové blogy, ktoré prijímajú príspevky hostí

Môže to byť zrejmé, ale veľa stránok otvorene inzeruje, že prijímajú príspevky hostí.

Pozrime sa na príklad. Predpokladajme, že máte záujem uverejňovať komentáre pre spoločnosť Kissmetrics. Stále čítate svoj blog a viete, že na webe je niekoľko autorov.

KISSmetrics

Potom prehľadáte web, ale v hlavnom menu ani v dolnom paneli sa nezobrazí žiadny odkaz na príspevok hosťa. Ak chcete zistiť, či prijímajú príspevky pre hostí, urobte rýchle vyhľadávanie Google.

Napísal som Kissmetrics pre “guest post” a zistil som, že stále akceptujú hosťovské príspevky.

google výsledky

2, Nájdite populárne blogy, ktoré uverejníte hosťom

To sa ľahšie povie, ako urobí! Ak ste ešte nikdy nepozvali blog, možno budete musieť pristupovať k obľúbeným webom, ako je napríklad Huffington Post alebo Search Engine Land.

Čo ak však neviete, že webová stránka je populárna? Je ľahké rýchlo zistiť, či je webová lokalita autoritou vo vašom výklenku.

Choďte na Alexa, súťažte alebo Quantcast a pozrite si webovú stránku, ktorá vám poskytne rýchly analytický prehľad o premávke. Alexa ponúka jednoduchý pohľad na webovú stránku, zatiaľ čo posledné dva sú dobré na porovnávanie väčších webov.

súťažiť

3, Keď uverejňujete príspevok ako hosť, pozrite sa na svoje miesto

Ak je pre vás ťažké získať príspevok hosťa na obľúbenom blogu, zvážte ďalší najlepší prístup: uverejnenie príspevku vo vašom výklenku.

Pre ostatných to dáva väčší zmysel uverejňovať príspevky pre hostí vo vašom výklenku, a nie na stránkach s vysokou návštevnosťou. Napríklad môžete byť včelárom a neexistuje žiadna populárna webová stránka o včelárstve.

Ak máte blog v malej výklenku, je najlepšie nájsť podobné blogy, na ktorých hostia uverejňujú príspevok. Môžu tu byť napríklad osobné včelárske blogy, ktoré môžete pokryť, ako napríklad myslenie včiel Lindy alebo včiel.

Takto budete mať príležitosť predstaviť svoje skúsenosti úplne novému publiku. – že viete, že máte radi včely – a urobte z nich čitateľov vášho blogu.

Prístup krok za krokom k pristátiu ďalšieho príspevku hosťa

Teraz, keď už máte predstavu o tom, kde uverejniť príspevok ako hosť, by ste vlastníkovi nemali poslať e-mail a opýtať sa, či môže poslať príspevok hosťa. Ak chcete zvýšiť svoje šance na získanie prezentácie, musíte urobiť niekoľko malých krokov. Poďme ďalej.

1, Čítajte a komentujte blog

Ak ešte nie ste pravidelným programom na čítanie blogov, začnite včleniť blog, ktorý chcete uverejniť ako hosť, do svojho denného programu na čítanie blogov.

Niektorí vlastníci blogov nabádajú svojich hostí, aby „infiltrovali“ svoj blog a stali sa pravidelnými. Harleena Singh z A-Ha Now vie, že je v záujme bloggerov zoznámiť sa s publikom A-Ha Now.

a-ha-teraz

Toto je pre vás dobré, pretože vám môže pomôcť:

 • Zistite, aké typy príspevkov sú u vášho publika obľúbené. Ak viete, že príspevky založené na výučbe sú vysoko zdieľané a priťahujú najviac komentárov, zvážte uvoľnenie inštruktážneho príspevku.
 • Vytvorte vzťah s vlastníkom blogu. Pri častých a pravidelných pripomienkach príspevkov sa dostáva k radaru a majiteľovi je ťažké uniknúť.
 • Zistite, ako sú vaše príspevky na blogu formátované. Tučné alebo kurzívne slová, keď chcete zdôrazniť vetu? Podporujú snímky obrazovky? Aká veľkosť obrázkov sa perfektne hodí k téme blogu? S týmto vedomím sa váš príspevok hosťa ľahšie prijme.
 • Predstavte sa verejnosti. Vaše komentáre budú čitatelia blogu čítať, pokiaľ budú prínosom pre diskusiu. Postupom času vás uvidia ako niekoho, kto sa špecializuje na vaše miesto.
 • 2, Propagujte svoje blogové príspevky

  Akonáhle sa stanete pravidelnou čítačkou blogov, je len prirodzené, že ju chcete propagovať.

  Toto je len ďalší spôsob, ako si všimnúť vlastník blogu. Sledujete ich Twitter alebo zdieľanie vášho príspevku na serveri Triberr vám pomôže viac ako majiteľ.

  Propagáciou svojich blogových príspevkov otvárate dvere reciprocite.

  Reciprocita jednoducho znamená, že keď pre niekoho urobíte niečo dobré, napríklad ak propagujete blogový príspevok, budete sa cítiť nútení túto láskavosť vrátiť.

  Spoliehate sa na to, že z mnohých prianí, ktoré urobíte, sa neskôr stane príspevok hosťa na jeho blogu.

  3, Postupujte podľa pokynov pre uverejňovanie príspevkov

  Jedným z najrýchlejších spôsobov, ako odmietnuť príspevok hosťa, je nedodržanie pravidiel, ktoré stanovil vlastník blogu.

  Zistíte, že každý blog má jedinečnú sadu pokynov. Niektorí môžu chcieť, aby ich úplný návrh pred zvážením, zatiaľ čo iní len chcú nejaké tematické nápady.

  Napríklad HubSpot chce celý váš článok.

  HubSpot

  Medzitým si v dennom vajci musíte prečítať iba dve publikácie a odoslať formulár.

  crazyegg

  4, Napíšte svoj tón

  Čas nadišiel.

  Je čas predstaviť svoj nápad vlastníkovi blogu. Čítali ste všetky pokyny, stali ste sa pravidelným čitateľom blogu a spoločensky propagovanými príspevkami, ktoré ste považovali za zaujímavé a chceli sa o ne podeliť.

  Ako ste však už povedali, ako vlastne napíšete vydanie? Tu je niekoľko pokynov, ktoré by ste mali mať na pamäti, keď si budete pri ďalšom písaní e-mailu pamätať:

 • Drž to stručne – Populárni blogeri sú zaplavení množstvom e-mailov a príspevkov. Váš čas je obmedzený, preto zahrňte iba dôležité veci vo svojom odbore.
 • Buďte osobný – Zahrnutie mena osoby, ktorá bude čítať váš e-mail, dodáva osobnú nádej. To dokazuje, že ste urobili maximum pre nájdenie mena vydavateľa alebo vlastníka.
 • Buďte príležitostní – Váš e-mail je odrazom toho, ako napíšete svoj blogový príspevok. Takže si to zábavné a neformálne.
 • Potrebujete ďalšiu pomoc? Pozrite sa na tento príspevok, kde Karol K vedie rozhovory s niekoľkými redaktormi blogov, aby zistili, čo hľadajú v teréne.

  Zabalenie

  V blogu napravo, Publikovanie návštevníkov môže katapultovať vašu návštevnosť a upevniť vás ako odborníka vo svojom odbore.

  Písaním na blogu niekoho iného môžete zdieľať svoj najlepší obsah so širším publikom a zvýšiť tak svoj dosah. Takto určite Adam a mnoho ďalších populárnych blogerov vynikli a pokračujú vo svojich odvetviach.

  Ak ste ešte nepremýšľali o návštevníckych blogoch a váš blog nefunguje tak, ako chcete, môže nastať čas na uverejnenie príležitosti.

  Tipy na blogovanie hostí na zvýšenie publika