Z├íchrann├ę pom├┤cky v hor├íku 3: Vysvetlen├ę

Z├íchrann├ę pom├┤cky v hor├íku 3: Vysvetlen├ę 1

Spolo─Źnos┼ą Echtra Games ned├ívno vydala ak─Źn├ę RPG preh─żad├íva─Źa Dungeon, Torchlight 3, zatia─ż dostal dobr├║ reakciu od skupiny videohier. Ke─Ć hr├í─Źi sk├║maj├║ tento vzru┼íuj├║ci nov├Ż svet, samozrejme, vyvst├íva mno┼żstvo ot├ízok a pochybnost├ş t├Żkaj├║cich sa mnoh├Żch funkci├ş, ktor├ę hra pon├║ka.

Napr├şklad, ke─Ć prejdete nebezpe─Źn├Żmi z├│nami hry, aby ste sa stali koris┼ąou, v┼íimnete si nieko─żko vz├ícnych predmetov so slovom ÔÇ×Vystra┼íen├ŻÔÇť. Tieto polo┼żky s├║ v Torchlight tak presn├ę 3? Pri┼íli sme s nov├Żm sprievodcom, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że porozumie┼ą pr├íve tomu. ─î├ştajte ─Ćalej a zistite to!

Z├íchrann├ę pom├┤cky v hor├íku 3: Vysvetlen├ę

V┼íetko o Lifebound polo┼żk├ích v svietidle 3

V podstate, ako u┼ż n├ízov napoved├í, ┼żiv├ę ─Źl├ínky s├║ vyplienen├Żmi materi├ílmi, ktor├ę budete ma┼ą, iba ak budete v hre st├íle na┼żive. Ak ste n├íhodou zabit├ş, strat├şte aj tieto polo┼żky. To plat├ş, aj ke─Ć nie s├║ vybaven├ę a skladovan├ę iba vo va┼íom sklade. Maj├║ tendenciu ma┼ą vy┼í┼íie ┼ítatistiky v porovnan├ş s in├Żmi polo┼żkami v hre. Dobrou spr├ívou je, ┼że existuje prehliadanie, ktor├ę v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą zachova┼ą polo┼żky v├í┼ího ┼żivota, aj ke─Ć v├ís zabij├║.

Ako pou┼ż├şva┼ą Scroll of Unbinding na udr┼żiavanie Lifebound objektov?

Prineste svoje z├ísoby a prejdite na posledn├║ kartu. Uvid├şte tam ur─Źit├║ spotrebn├║ polo┼żku zvan├║ Scroll of Unbinding. Ke─Ć ho pou┼żijete, budete si m├┤c┼ą vybra┼ą polo┼żku, ktor├í zachr├íni ┼żivot, a zachova┼ą si jej ┼ítatistiky, ale v pr├şpade, ┼że budete zabit├ş, zabr├í┼łte jej zmiznutiu. Teraz prejdite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na tento posun a potom kliknite ─żav├Żm tla─Źidlom my┼íi na objekt Lifebound, na ktorom ho chcete pou┼żi┼ą.

Aplik├ícia Scroll of Unbinding uvo─żn├ş ─Źl├ínok vo funkcii ÔÇ×LifeboundÔÇť. Tento zvitok je pomerne vz├ícna a hodnotn├í polo┼żka. Preto by ste mali by┼ą opatrn├ş pri aplik├ícii iba na konkr├ętne ┼żivotne d├┤le┼żit├ę objekty. Konkr├ętne tie, ktor├ę bud├║ pre v├ís po─Źas hry naju┼żito─Źnej┼íie. Od tejto chv├şle sa zd├í, ┼że ┼żivot zachra┼łuj├║ce predmety s├║ iba na vz├ícnej modro sfarbenej l├ítke. Z├íchrann├Ż kruh sa d├í z├şska┼ą takmer pri ka┼żdej zmene, ako s├║ napr├şklad zbroje, ruky, zbrane a ─Ćal┼íie.

D├║fame, ┼że n├í┼í sprievodca v├ím pom├┤┼że porozumie┼ą pojmu ┼żivot zachra┼łuj├║ce ─Źl├ínky v svietidle Torchlight 3, Vysk├║┼íajte to najlep┼íie Windows Sprievodcovia, hry, soci├ílne m├ędi├í, pr├şru─Źky pre iPhone a pr├şru─Źky pre Android, kde n├íjdete viac sprievodcov. Prihl├íste sa na odber n├í┼ího YouTube channel vst├║pi┼ą do na┼íej s├║┼ąa┼że o $ 150. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo pripomienky, pros├şm uve─Ćte svoje meno spolu s va┼í├şm e-mailov├Żm identifika─Źn├Żm ─Ź├şslom a my v├ím ─Źoskoro odpovieme. V─Ćaka.