Zabudnúť na Twitch Prime: teraz sa nazýva Prime Gaming a bude …

amazonská hlavná herná služba

Amazon má prémiovú službu zameranú na videohry, ktorá svojim predplatiteľom poskytuje počítačové hry, predmety a dokonca aj rozšírenia hier. Táto služba sa volala donedávna Twitch Prime, ale Amazon sa rozhodla zmeniť svoj názov na Prime Gaming. Zmenilo sa ti práve meno? No áno Výhody Prime Gaming zostávajú rovnaké ako Twitch hlavný a navyše ide stále o službu, ktorá je súčasťou platobného balíka Amazon Hlavný.

Zdá sa, že táto zmena je spôsobená Amazon chcete zhodovať názvy svojich služieb. Je teda logické, že ak sa služba filmu a seriálu nazýva Prime Video, služba videohier sa nazýva Prime Gaming. Čo je viac, Amazon každý deň viac investujú do herného sektora a teraz to dali veľmi jasne najavo. Na druhej strane, využívajúc oznámenie o zmene názvu, Amazon oznámila niekoľko noviniek, ktoré prídu na Prime Gaming. Objavte ich nižšie.

amazon prime gaming, nový názov twitch prime

Oficiálna webová stránka Prime Gaming je teraz k dispozícii a môžete si pozrieť všetko, čo toto predplatné ponúka. Podľa zodpovedných s týmto novým názvom výhody nezavedú ani neodstránia, ale áno zvýšia kvalitu rozdávaných titulov. Okrem toho ubezpečili, že tvorcom obsahu poskytnú nové výhody Twitch.

V súčasnosti je hlavných výhod, ktoré Prime Gaming ponúka, viac ako 5 bezplatné počítačové hry za mesiac (necháte si ich navždy), množstvo vecí pre vaše obľúbené hry a bezplatný odber kanála Twitch. Zahrnuté sú aj niektoré menšie výhody Twitch (emoji, exkluzívne farby atď.) a rýchle a bezplatné doručenie produktov zakúpených cez Amazon.

Nezabudnite, že táto služba je súčasťou predplatného Amazon Prime, čo stojí za to 5 eur mesačne alebo 36 eur ročne. V skutočnosti predplatné nie je vôbec zlé, ale ešte sa uvidí, či skutočne prinesú dar kvalitnejších hier. Každopádne, povedz nám… Čo si myslíte o novom názve Twitch Hlavný?