Zabezpe─Źenie nov├ęho Galaxy Je S20 prioritou? Necht m├í rie┼íenie

Ak m├íte maslov├ę ruky, ale nechcete sa vzda┼ą bezpe─Źnosti svojich nov├Żch Galaxy S20, S20 Plus a S20 Ultra podp├şsali ob├ílky spigen S├║ dokonal├Żm rie┼íen├şm tak, ┼że sa hodia ako rukavice a chr├ínia v├í┼í telef├│n pred pr├şpadmi a po┼íkriaban├şm.

Spigen S20 4

So spusten├şm posledn├ęho Galaxy S20 / Galaxy S20 Plus / Galaxy S20 UltraSpolo─Źnos┼ą Spigen tie┼ż aktualizovala svoju produktov├║ radu, ktor├í v─Ćaka nej poskytuje ochranu, spo─żahlivos┼ą a pokro─Źil├ę funkcie certifikovan├ę vojensk├ę normy kvality, ktor├Ż chr├íni dotykov├Ż pocit z ka┼żd├ęho pr├şpadu bez toho, aby ho zni─Źil pr├şli┼í objemn├Żm a nepr├şjemn├Żm pr├şpadom. V─Ćaka jednoduch├ęmu a esteticky pr├şjemn├ęmu dizajnu pon├║kaj├║ puzdr├í Spigen tie najlep┼íie vlastnosti Galaxy S20, posil┼łuje p├┤vodn├ę tvary a pri─żnavos┼ą smartf├│nu.

V t├Żchto priestoroch Spigen zasiahne cie─ż bez z├ísahu do pe┼ła┼żenky.

Kone─Źn├í ochrana

Ochrana Spigen S20

Tvrd├ę brnenie je ve─żk├í klasika Spigenu, najob─ż├║benej┼íia a najsl├ívnej┼íia ob├ílka postaven├í tak, aby vydr┼żala a chr├ínila smartphone pred najn├ísilnej┼í├şmi pr├şpadmi.

Obal pre┼íiel vojensk├Żm testom postaven├Żm na jednom vn├║torn├í vrstva TPU a polykarbon├ítov├Ż obal riadi┼ą. V─Ćaka integrovan├í podpora umo┼ż┼łuje jednoduch├ę a hands-free prezeranie multimedi├ílneho obsahu a je mimoriadne odoln├Ż v─Ćaka tuhej vonkaj┼íej vrstve, ktor├í absorbuje n├írazy. V─Ćaka dodato─Źnej ochrane syst├ęmu Tough Armor zostan├║ aj tie najhor┼íie kvapky telef├│nu nedotknut├ę.

Ochrana ┼ít├Żlom a robustnos┼ąou

Spigen S20 3

Obal ultra hybridn├Ż je ide├ílny pre ka┼żdodenn├ę pou┼żitie a pon├║ka optimalizovan├║ ochranu so ┼ít├Żlom. Tento model je navrhnut├Ż tak, aby neporu┼íoval estetiku a tvar telef├│nu a je ┼ítrukt├║rovan├Ż s pevn├Żm chrbtom polykarbon├ít a hrany pozd─║┼żcel├Ż profil v TPU, V├í┼í smartphone zost├íva chr├ínen├Ż a znehodnocovan├Ż a nemus├şte sa ob├íva┼ą straty farieb na zariaden├ş. Je kompatibiln├Ż s bezdr├┤tov├Żm nab├şjan├şm a sp├Ątn├Żm nab├şjan├şm a predstavuje perfektn├║ ochranu pre ka┼żdodenn├Ż ┼żivot.

Elegantná estetika, robustná ochrana

Zabezpe─Źenie nov├ęho Galaxy Je S20 prioritou?  Necht m├í rie┼íenie 1

Zabezpe─Źenie nov├ęho Galaxy Je S20 prioritou?  Necht m├í rie┼íenie 2

Nenechajte sa zmias┼ą minimalistick├Żm dizajnom, Kvapaln├Ż kry┼ít├íl, tekut├Ż vzduch a odoln├ę brnenie steles┼łuje modern├Ż estetick├Ż dizajn v kombin├ícii s ochranou.

Kvapaln├ę kry┼ít├íly udr┼żiava estetiku smartf├│nu nezmenen├║ pod─ża dodania v├Żrobcu. Ka┼żd├Ż roh telef├│nu je zachovan├Ż pomocouTechnol├│gia vzduchov├ęho vank├║┼ía, zatia─ż ─Źo Flexibiln├ę TPU predstavuje primeran├║ ochranu pre najbe┼żnej┼íie pr├şpady. Ak h─żad├íte modernej┼í├ş a odolnej┼í├ş vzh─żad, Kvapaln├Ż vzduch m├í matn├Ż povrch, ktor├Ż znesie odtla─Źky prstov. V─Ćaka svojej ─Źiernej a jednej farbe koso┼ítvorcov├Ż vzor s dr├í┼żkami ─Źo zlep┼íuje pri─żnavos┼ą, veko umo┼ż┼łuje nepretr┼żit├ę bezdr├┤tov├ę nab├şjanie, aj ke─Ć je nain┼ítalovan├ę v telef├│ne.

Klinec pou┼ż├şval uhl├şkov├ę vl├íkno na obale e┼íte predt├Żm, ako bolo v m├│de, a preto tento ─żahk├Ż a odoln├Ż materi├íl nach├ídza v estetike pr├şrodn├ęho priestoru Robustn├ę brnenie, medzi najodolnej┼íie ochrany. Tieto skrinky s├║ tie┼ż vybaven├ę technol├│giou Technol├│gia vzduchov├ęho vank├║┼ía pre maxim├ílnu absorpciu n├írazov a m├í intern├Ż pavu─Źinov├Ż vzor pre v├Ą─Ź┼íiu odolnos┼ą, v┼íetko zapracovan├ę do fantastick├ęho dizajnu s nieko─żk├Żmi text├║rami in┼ípirovan├Żmi automobilov├Żm priemyslom.

V┼íetky kryty na Galaxy S20 s├║ k dispoz├şcii tu, V┼íetky kryty na Galaxy S20 Plus s├║ k dispoz├şcii tu, V┼íetky kryty na Galaxy S20 Ultra s├║ k dispoz├şcii tu, fallen Tvrd├ę brnenie s├║ k dispoz├şcii tu,
fallen krajn├Ż Hybrid s├║ k dispoz├şcii tu, fallen kvapalina kri┼ít├í─ż s├║ k dispoz├şcii tu, fallen Kvapaln├Ż vzduch s├║ k dispoz├şcii tu, fallen Robustn├ę brnenie s├║ k dispoz├şcii tu,