Z├íbavn├í predpove─Ć zvonenia bud├şka – bo─Źn├ę delenie t├│nov alarmu

Prebudenie po sp├ínku je be┼żn├í vec, ale bojujete s v─Źasn├Żm prebuden├şm? Ste odk├ízan├ş na to, ┼że v├ís zobud├ş bud├şk zabudovan├Ż do v├í┼ího inteligentn├ęho telef├│nu Android? Nud├ş v├ís v├Żber vyzv├í┼łac├şch t├│nov a jednoducho u┼ż nefunguje? Potom sa netrap. V tomto ─Źl├ínku sa bli┼ż┼íie pozrieme na jednu z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre bud├şky, Z├íbavn├ę rann├ę zvonenia alarmu aplik├ícia

V na┼íom zozname najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre bud├şky sme hovorili o niektor├Żch najz├íbavnej┼í├şch a najefekt├şvnej┼í├şch sp├┤soboch, ako naplni┼ą telef├│n mel├│diami na r├íno. ─Żudia maj├║ zvy─Źajne tendenciu h─żada┼ą upokojuj├║cej┼íiu mel├│diu, ktor├í by n├ís zobudila, namiesto toho, aby mali hlasn├║ nepr├şjemn├║ mel├│diu. To je miesto, kde Z├íbavn├ę rann├ę zvonenia alarmu preto┼że prich├ídza aplik├ícia pre Android. Aplik├ícia je v podstate bud├şk s mno┼żstvom vesel├Żch a z├íbavn├Żch vyzv├í┼łac├şch t├│nov, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybera┼ą. Nie─Źo, ─Źo v├ís prebud├ş a vy─Źar├ş v├ím ├║smev na tv├íri.

Tak┼że bez ─Ćal┼í├şch okolkov sa na to po─Ćme pozrie┼ą Z├íbavn├ę rann├ę zvonenia alarmu aplik├ícia pre Android a zistite, ─Źi v├ís hymna ak─Źn├Żch filmov, metalov├Ż hardcoreov├Ż koh├║t alebo kri─Źiaca osoba pracuje na tom, aby v├ís prebudila.

Z├íbavn├ę rann├ę poplachov├ę zvonenia od Aura Ringtones

vtipn├ę-r├íno-alarm-vyzv├í┼łacie t├│ny

Naše hodnotenie: 3 mimo 5 hviezdy

Dobro

Aplik├ícia Funny Morning Alarm Ringtones m├í jednoduch├ę rozhranie, tak┼że sa nemus├şte ve─ża u─Źi┼ą. Obsahuje pokyny po otvoren├ş aplik├ície a zoznam aplik├íci├ş je priamo na domovskej str├ínke. Od otravn├ęho mu┼ża po efekt tr├║bky s├║ vyzv├í┼łacie t├│ny v skuto─Źnosti celkom vesel├ę a efekt├şvne. Ulo┼żte svoje ob─ż├║ben├ę polo┼żky na neskor┼íie pou┼żitie a ozna─Źte tie, ktor├ę chcete pou┼żi┼ą ako oznamovac├ş t├│n alebo aplik├íciu na vyzv├í┼łac├ş t├│n alebo bud├şk.

Zl├Ż

Reklamy, reklamy a reklamy. Reklamy m├┤┼żu by┼ą otravn├ę najm├Ą preto, ┼że sa zobrazuj├║ a maj├║ tendenciu pokr├Żva┼ą cel├║ obrazovku (pr├şpadne sk├║ste zablokova┼ą reklamy, ak chcete). V pr├şpade jednoduchej aplik├ície s alarmom n├ís povolenie, ktor├ę vy┼żaduje, zauj├şma, pre─Źo potrebuj├║ pr├şstup k niektor├Żm z na┼íich osobn├Żch inform├ície na na┼íom telef├│ne. Mohlo by ├şs┼ą o predaj inform├íci├ş in├Żm spolo─Źnostiam. Hoci s├║ vyzv├í┼łacie t├│ny skvel├ę, v porovnan├ş s in├Żmi aplik├íciami na vyzv├í┼łacie t├│ny a alarmy ich nie je a┼ż tak ve─ża.

Spodn├Ż riadok

Aplik├ícia Funny Morning Alarm Ringtones v├ím pon├║ka v├Żnimo─Źn├ę a jedine─Źn├ę bud├şky, ktor├ę v├ís r├íno zobudia. Aby ste sa vyhli me┼íkaniu do pr├íce, nemus├şte sedie┼ą v aute a pou┼ż├şva┼ą svoje dopravn├ę aplik├ície. Povolenia s├║ v┼íak celkom znepokojuj├║ce. Kladie si ot├ízku, pre─Źo aplik├ícia potrebuje pozna┼ą moju e -mailov├║ adresu a zoznam kontaktov. Reklamy spoma─żuj├║, ale pri bezplatn├Żch aplik├íci├ích sme to o─Źak├ívali. Celkovo aplik├ícia funguje pekne a t├│ny s├║ celkom kreat├şvne.

Z├íbavn├í predpove─Ć zvonenia bud├şka - bo─Źn├ę delenie t├│nov alarmu 2

Bli┼ż┼í├ş poh─żad – z├íbavn├ę r├íno vyzv├í┼łacie t├│ny

Aplik├ícia Funny Morning Alarm Ringtones m├┤┼że by┼ą trochu zlomyse─żn├í po┼żiadavka a vy┼żadovanie povolen├ş a pr├şstupu, ktor├ę nemaj├║ ni─Ź spolo─Źn├ę s celkovou funk─Źnos┼ąou aplik├ície. Aj ke─Ć sa sk├┤r, ako za─Źneme s├║di┼ą, aj po pre─Ź├ştan├ş n├í┼ího r├Żchleho zhrnutia, pozrime najsk├┤r na t├║to aplik├íciu a na to, pre─Źo si stoj├ş za to str├ívi┼ą ─Źas.

1. Prisp├┤sobite─żnos┼ą a funk─Źnos┼ą

S├║─Źas┼ąou h─żadania vyzv├í┼łac├şch t├│nov a bud├şkov, ktor├ę v├ís bav├ş, je ich ulo┼żenie na nesk├┤r a jednoduch├ę nastavenie ako predvolen├ę hodnoty pre v├í┼í telef├│n. Ke─Ć sme otvorili aplik├íciu a prezreli si zoznam vyzv├í┼łac├şch t├│nov, v┼íimli sme si kartu nastaven├ş ved─ża ka┼żdej jednej skladby. Je to skuto─Źne pr├şjemn├í funkcia, preto┼że jednoducho kliknete na tla─Źidlo a odhal├ş nieko─żko mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia. Je to trochu zvl├í┼ítne, preto┼że v├ím poskytuj├║ iba ikony a ┼żiadne vysvetlenia, ale na to sme pri┼íli dostato─Źne skoro.

nastavenia pre ka┼żd├Ż alarm vyzv├í┼łacieho t├│nu

Ikona zvon─Źeka v├ím umo┼ż┼łuje nastavi┼ą skladbu ako predvolen├Ż bud├şk. Trvalo to iba nieko─żko sek├║nd a potom sme sa mohli r├íno zobudi┼ą.

predvolen├Ż alarm

Mal├í ikona hudby v├ím umo┼ż┼łuje nastavi┼ą skladbu ako predvolen├Ż vyzv├í┼łac├ş t├│n. To zjavne nie je d├┤vod na to, aby sme si stiahli aplik├íciu alarmu, ale je pekn├ę vedie┼ą, ┼że aplik├ícia m├í v malom rozhran├ş zabalen├ę ─Ćal┼íie funkcie.

predvolen├ę zvonenie

Aplik├ícia tie┼ż obsahuje str├ínku, v ktorej m├┤┼żete zmeni┼ą svoje predvo─żby pre upozornenia, vyzv├í┼łacie t├│ny a bud├şky. T├║to oblas┼ą pravdepodobne nebudeme pou┼ż├şva┼ą, preto┼że v┼íetky tieto kroky m├┤┼żete vykona┼ą na str├ínke piesne.

preferencie

Na┼íou ob─ż├║benou s├║─Źas┼ąou aplik├ície pri vykon├ívan├ş kontroly Funny Morning Alarm Ringtones pre Android bola jednoduch├í oblas┼ą ob─ż├║ben├Żch. Skladbu jednoducho ozna─Ź├şte ako jednu z ob─ż├║ben├Żch a zarad├ş sa do zoznamu.

ob─ż├║ben├ę

2. Vlastnosti

Domovsk├í str├ínka je jednoduch├í a presne to od aplik├ície vyzv├í┼łacieho t├│nu alarmu po┼żadujem. Prv├í str├ínka zobrazuje cel├Ż katal├│g skladieb a jedinou ─Ćal┼íou z├ílo┼żkou je str├ínka Ob─ż├║ben├ę. Kliknut├şm na kartu Nastavenia prirad├şte vyzv├í┼łacie t├│ny alebo kliknut├şm na tla─Źidlo Prehra┼ą otestujete vyzv├í┼łac├ş t├│n alarmu.

v├Żchodiskov├ę n├ívrhy

Ke─Ć kliknete na skladbu, aplik├ícia sa prehr├í priamo tam a neprejde na nov├║ str├ínku. T├íto funkcia sa n├ím ve─żmi p├í─Źila, preto┼że sme pou┼żili in├ę aplik├ície na vyzv├í┼łacie t├│ny a bud├şky, v─Ćaka ktor├Żm je hranie piesne no─Źnou morou a potom kliknut├şm na tla─Źidl├í sp├Ą┼ą vysk├║┼íate in├║. Posledn├í vec, ktor├║ by pravdepodobne ka┼żd├Ż chcel vedie┼ą, je, ─Źi v├ís r├íno zobudia vyzv├í┼łacie t├│ny. Recenzie to hovoria a v┼żdy sme sa zobudili so smiechom. V podstate v├ís to trochu zamot├í a potom si uvedom├şte, ┼że je to len hl├║py alarm, ktor├Ż bol v┼żdy dos┼ą dobr├Ż na to, aby up├║tal na┼íu pozornos┼ą a vyp├í─Źil n├ís z postele.

hranie mel├│die

Jedin├ę, ─Źo by n├ís znepokojovalo, je v├Żber piesne. Alarmy m├íme tendenciu ob─Źas meni┼ą, aby sme si nezvykli len na jeden. Ako dlho to vydr┼ż├ş, ke─Ć m├íte viac ako 100 vyzv├í┼łac├şch t├│nov?

3. Twists of Being a Free App

V tom druhom, ke─Ć sme spustili kontrolu Funny Morning Alarm Ringtones pre Android, sme aplik├íciu otvorili a ni┼ż┼íie sme videli t├║to obrovsk├║ reklamu. Pokryl cel├║ obrazovku, znemo┼żnil aplik├ícii vidie┼ą a odhalil aplik├íciu, o ktor├║ sme nemali z├íujem. Vo v├Ą─Ź┼íine aplik├íci├ş sme za─Źali o─Źak├íva┼ą reklamy, najm├Ą ak s├║ bezplatn├ę, ale nikdy sme nevideli tak├║ o─Źividn├║ reklamu. vysko─Źi┼ą tak r├Żchlo. Nemali sme ani ┼íancu vidie┼ą jedin├Ż vyzv├í┼łac├ş t├│n a toto vysko─Źilo. Ke─Ć┼że je ve─żmi ─żahk├ę X vyl├║─Źi┼ą a reklamy n├ím ve─żmi nevadia, nie je to najhor┼íie na svete, ale v skuto─Źnosti n├ím to prin├í┼ía viac starost├ş so spolo─Źnos┼ąou, preto┼że ich povolenia s├║ trochu zvl├í┼ítne.

otravn├ę vyskakovacie reklamyNevyhnutn├ę reklamy v aplik├ícii

Zd├í sa, ┼że sa na aplik├ícii pok├║┼íaj├║ zarobi┼ą ─Źo najviac pe┼łaz├ş pomocou obrovsk├Żch rekl├ím, a to ma priv├ídza k presved─Źeniu, ┼że ich povolenia s├║ viac ne┼ż len pomocn├ę sk├║senosti pou┼ż├şvate─żov. O tom si povieme nesk├┤r v recenzii Funny Morning Alarm Ringtones pre Android.

4. Jednoduchos┼ą pou┼żitia

Po otvoren├ş aplik├ície z├şskate nieko─żko pekn├Żch pokynov, ako ju spr├ívne pou┼ż├şva┼ą. Povedalo mi, ako prejs┼ą prstom v aplik├ícii a ─Źo znamenaj├║ jednotliv├ę tla─Źidl├í. Jedin├Żm probl├ęmom je, ┼że som si nepam├Ątal v┼íetky pokyny a tla─Źidl├í nie s├║ v┼żdy ─żahko zrozumite─żn├ę.

po─Źiato─Źn├ę pokyny

K dispoz├şcii je tie┼ż pekn├í str├ínka s funkciami, ktor├í sa zobrazuje sk├┤r, ako za─Źnete s aplik├íciou Funny Morning Alarm Ringtones pre pr├şpad, ┼że by v├ís to zauj├şmalo. Je to do ur─Źitej miery u┼żito─Źn├ę, ale nedok├í┼żem si predstavi┼ą, ┼że by ste na to nemohli pr├şs┼ą sami alebo to vedie┼ą sk├┤r, ako vst├║pite do aplik├ície.

vysvetlen├ę vlastnosti

├Üvodn├ę str├ínky s pokynmi s├║ o v┼íetkom, ─Źo z├şskate v s├║vislosti s podporou. Nie sme si ist├ş, ─Źi sa to v bud├║cnosti zmen├ş, ale webov├í str├ínka v├Żvoj├íra je prakticky neplodn├í. Poskytuje nulov├║ podporu a nie je mo┼żn├ę kontaktova┼ą v├Żvoj├íra. V┼íimli sme si, ┼że str├ínka Google Play skuto─Źne obsahuje odkaz na odoslanie e -mailu v├Żvoj├írovi, ale u┼ż sme sa neozvali, ke─Ć sme im poslali r├Żchly e -mail o jednej z funkci├ş. Zd├í sa, ┼że pri tejto aplik├ícii neklad├║ ve─żk├Ż d├┤raz na podporu, ale ani n├ím to ve─żmi neprek├í┼ża, preto┼że aplik├ícia je celkom sama osebe vysvet─żuj├║ca.

5. Propastn├ę povolenia aplik├íci├ş

Tu sme mali obrovsk├Ż probl├ęm s aplik├íciou Funny Morning Alarm Ringtones. Je to jednoduch├í aplik├ícia na vyzv├í┼łac├ş t├│n, ale napriek tomu pou┼ż├şvaj├║ va┼íe osobn├ę inform├ície. Pre─Źo? nem├íme zatracen├║ stopu. Celkovo s├║ nasleduj├║ce d├┤vody, pre─Źo si v aplik├ícii Funny Morning Alarm Ringtones ┼íkrabeme hlavy:

Aplik├ícia m├í pr├şstup k va┼íim zoznamom kontaktov. M├í pr├şstup k va┼íim ├║─Źtom a dokonca m├┤┼że z├şska┼ą va┼íu e -mailov├║ adresu. Aplik├ícia dok├í┼że zisti┼ą va┼íu polohu a potom ju zdie─ża┼ą s in├Żmi ─żu─Ćmi.

Preto┼że aplik├ícia nepou┼ż├şva ┼żiadne z t├Żchto inform├íci├ş, m├íme tendenciu predpoklada┼ą, ┼że t├íto spolo─Źnos┼ą zaoberaj├║ca sa aplik├íciami pravdepodobne pred├íva inform├ície, aby zarobila ─Ćal┼íie peniaze. S├║diac pod─ża otravn├Żch vyskakovac├şch rekl├ím, pok├║┼íaj├║ sa to doji┼ą, preto┼że to stoj├ş za to. Ak sa teda nechcete vzda┼ą svojich inform├íci├ş n├íhodnej aplika─Źnej spolo─Źnosti, aplik├íciu si potom nes┼ąahujte, piesne s├║ v┼íak ve─żmi dobr├ę, ak ste ochotn├ş to riskn├║┼ą.

Záver

Funny Morning Alarm Ringtones for Android je nakoniec elegantn├í a jednoduch├í aplik├ícia, ktor├í v├ím poskytne presne to, ─Źo by malo. Jedin├ę starosti, ktor├ę m├íme, s├║ jeho povolenia a reklamy, ale reklamy n├ís ve─żmi neob┼ąa┼żuj├║. Pod─ża n├í┼ího n├ízoru je to sol├şdna aplik├ícia, v─Ćaka ktorej sme sa usmiali v┼żdy, ke─Ć sme sa potrebovali zobudi┼ą, aj ke─Ć ich pravdepodobne nebudeme ma┼ą v telef├│noch, preto┼że nechceme, aby boli ak├ęko─żvek na┼íe osobn├ę inform├ície pred├ívan├ę in├Żm spolo─Źnostiam alebo pou┼ż├şvan├ę. bez n├í┼ího s├║hlasu.

Jedna my┼ílienka na z├íver: Mnoho popla┼ín├Żch aplik├íci├ş v├ím umo┼ż┼łuje pren├í┼ía┼ą vlastn├║ hudbu alebo klepnut├şm na in├ę hudobn├ę aplik├ície vytv├íra┼ą vlastn├ę piesne, ale t├íto aplik├ícia nie.

Nezabudnite si tie┼ż pre─Ź├şta┼ą n├í┼í ─Źl├ínok v aplik├ícii Bud├şk, kde n├íjdete ─Ćal┼íie inform├ície!

Ak sa v├ím t├íto aplik├ícia p├í─Źi, odpor├║─Źame v├ím ju sp├írova┼ą s aplik├íciou sp├ínkov├ęho cyklu, aby sa v├ím dobre spalo. Dajte n├ím vedie┼ą, ─Źo si o tejto aplik├ícii mysl├şte, v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie!

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok