Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Za menej ako 400 € je tento 55-palcový QLED TV skutočne dobrý obchod!

Hneď na začiatku víkendu ponúka Cdiscount veľmi dobrú ponuku na 4K QLED TV: TCL 55QLED790. S týmto pod pažou je totiž možné odísť len za 399,99 €. Je to obrazovka s uhlopriečkou 139 cm s najmodernejšou zobrazovacou technológiou a navyše je prepojená.


TCL 55QLED790 dvoma slovami:

  • Dynamický kontrast
  • AndroidTV
  • 4K UHD displej (2160p)

Pozrite si ponuku na TCL55QLED790 za 399,99 € na Cdiscount

4K QLED televízor, ktorý lichotí sietnici

Toto je nevyhnutná ponuka tohto víkendu, ktorú nájdete na Cdiscount: 4K TV s uhlopriečkou 55″ za menej ako 400 €. To je to, čo TCL ponúka so svojím modelom 55QLED790, ktorý je v predaji. na stránke práve teraz, takže Ak hľadáte nový televízor s pripojením na internet, možno je čas ísť do toho.

Ide o LCD televízor s LED podsvietením a QLED, ktorý ponúka obnovovaciu frekvenciu 50 Hz so spracovaním Premium HDR. So základňou meria 766 x 1229 x 300 mm a váži 14.7 kg, tak sa uistite, že máte miesto na odloženie. Upozorňujeme, že je kompatibilný aj s nástenným držiakom 300 x 200 mm.

TV pripojený k viacerým službám

TCL 55QLED790 je Android TV. Využíva preto ekosystém Google, aby vám ponúkol ergonomické rozhranie. A najmä prístup do Obchodu Play, ktorý vám umožní stiahnuť si všetky aplikácie, ktoré potrebujete. Samozrejme to platí pre audio a video streamingové služby ako Netflix, Prime Video, Disney+, OCS, MyCanal, Salto, YouTube, Twitch, Spotify, Deezer atď. Až video prehrávače na prehrávanie vlastných filmov a seriálov alebo dokonca hier, ak máte prostriedky na ich použitie.

Ponúka tiež Bluetooth na pripojenie vašich slúchadiel alebo dokonca reproduktorov alebo zvukových panelov s podobným pripojením. Navyše, ak hovoríme o pripojení, môžete počítať s tromi portami HDMI v.2.0b, audio vstup Mini-A/V, dve zásuvky pre TV anténu, digitálny audio výstup a jeden pre slúchadlá. A máte dve USB zásuvky 2.0 na pripojenie kľúča a externého HDD k televízoru.

Pozrite si ponuku na TCL55QLED790 za 399,99 € na Cdiscount

Porovnajte najlepšie súčasné televízory

Ak chcete získať predstavu o tom, čo je v súčasnosti najlepšie z hľadiska televízorov, môžete si pozrieť porovnávaciu príručku dostupnú na Clubic. Nielenže budete mať prístup k topu 3 neustále sa vyvíja, no okrem toho budete mať dlhý zoznam televízorov so všetkými ich kritériami, aby ste mohli správne posúdiť ten, ktorý je pre vás vyrobený.

Table of Contents