Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Z nejakého dôvodu dochádza k prekríženiu smrti plietol x polčas

Z nejakého dôvodu dochádza k prekríženiu smrti plietol x polčas 1

Dátum uvedenia počítača Death Stranding na PC bol konečne oznámený spolu s jednou ďalšou úžasnou informáciou: hra prechádza crossover s Half-Life.

Vývojár Kojima Productions oznámil novinky v novom prívese, ktorý si môžete pozrieť nižšie. Na konci prívesu je hrdina hry Sam Porter Bridges, ktorý predstavuje hlavovú hlavu, zatiaľ čo ventil je možné vidieť skôr, ako vyšiel z hlavy. Prechod zatiaľ nebol podrobnejšie vysvetlený. Je zaujímavé, že sa zdá, že crossover príde na verziu Steam aj na verziu Epic Games Store.

„Uvedenie počítača na trh bude obsahovať aj veľa zaujímavých obsahov a funkcií vrátane režimu Photo, ultraširokej podpory monitora a vysokej snímkovej frekvencie, čím sa zvýši zážitok zo smrti pre naše PC prehrávače,“ uvádza sa v tlačovej správe. "Sme tiež nadšení, že vám môžeme oznámiť, že vydanie PC Stran of Death Stranding bude obsahovať aj obsah z jednej z najznámejších franšíz spoločnosti Valve, Half-Life."

Rovnaký problém sa objaví aj v zozname epických obchodov v hre, čo naznačuje, že obsah polčasu rozpadu sa nebude uchovávať výhradne pre platformu Steam spoločnosti Valve. Oslovili sme spoločnosť Kojima Productions.

YouTube  náhľady

Spustenie hry Death Stranding pre PlayStation 4 v novembri a do PC prídu v júni 2, 2020. Okrem vyššie uvedených vylepšení bude vydanie PC obsahovať aj digitálnu verziu soundtracku hry (vrátane 10 nevydaných bonusových stôp) a niektoré ďalšie dobroty, ako napríklad nové slnečné okuliare pre Sam.

Tí, ktorí si predobjedná, zatiaľ dostanú výber tapiet a ďalšie bonusy, ako napríklad zlatú a striebornú pancierovú hru v hre.