Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Z komunity: Lenovo ThinkPad P51 v teste na čítanie [Notiz]

Z komunity: Lenovo ThinkPad P51 v teste na čítanie Obrázok: Lenovo

Ako ukazuje aktuálny test čitateľa pre Lenovo ThinkPad P51 z komunity, veľmi zaujímavou ponukou môže byť návratnosť lízingu použitých profesionálnych prenosných počítačov a mobilných pracovných staníc. Použitý notebook s Kaby Lake-H (test), 32 GB RAM a Nvidia Quadro M2200 sú presvedčivé.

Používa sa profesionálna pracovná stanica v teste na čítanie

Test čítačky „Lenovo ThinkPad P51“ od člena komunity „sini“ jasne ukazuje, kde sa veľké výhody takýchto profesionálnych nástrojov porovnávajú s lacnými prenosnými počítačmi.

S procesorom Intel Core i7-7820HQ, 32 GB DDR4-2400, 512 GB Flash pamäť typu PCIe / NVMe a profesionálna GPU pracovnej stanice založená na Maxwell-Arch od Nvidia s 1.024 Zjednotené jednotky shadera a 4 GB GDDR5 je v testovacom zariadení stále veľmi dobrý aj pre dvojročný prenosný počítač a od roku 2020 sa nemusí schovať pred súčasnými prenosnými počítačmi.

Whine whine, elektromagnetické indukované akustické zvuky a nie vždy ochotná podpora výrobcu kazia inak veľmi presvedčivý celkový obraz Lenovo ThinkPad P51 pre čitateľa.

V zásade ide o nasledujúce tvrdenie: Whine whine je sériový problém, ktorý spoločnosť Lenovo pozná. Predovšetkým sa usilujú o zablokovanie takýchto záručných nárokov. Každopádne som sa s tým (takmer) vyrovnal. S jedným 3.000 € obchodný model by som vlastne očakával viac.

sini, člen komunity

Čo sa týka výkonu procesora a procesora GPU, koncepcie spracovania a chladenia, počítač ThinkPad P51 je presvedčivý po celej linke av súčasnosti vyniká 10,000 až 1Dobrá ponuka pre čitateľa je 200 eur za lízing s garanciou jednoročnej záruky.

Ak hľadáte veľmi výkonný notebook, mali by ste sa pozrieť na počítač P51 od spoločnosti Lenovo.

sini, člen komunity

Člen spoločenstva „sini“ bol už zodpovedný za veľmi čitateľný článok „Automatizácia širokopásmových meraní“ koncom januára, ktorý bol na fóre tiež dobre prijatý a podnietil diskusie.

Prineste stopy!

V kategórii „Z komunity“ sa redakčný tím opakovane zameriava na zaujímavé články pre čitateľov z fóra ComputerBase, ktoré si zaslúžia osobitnú pozornosť.

Aby mohli redaktori v budúcnosti podávať častejšie a aktuálnejšie informácie o nových udalostiach a projektoch z komunity, redaktori požadujú informácie kedykoľvek v rámci vlákna „Z komunity: Vaše odkazy na zaujímavé čitateľské články vo fóre“.