Z Androidu do iOS si aplikáciu stiahne jeden milión ľudí

Prechod na aplikáciu iOS priniesol úspech viac ako diskrétne a bolo stiahnuté viac ako miliónkrát. Možno ešte pár ďalších, pretože služba Google Play vám povie, že počet stiahnutí je medzi jedným až piatimi miliónmi – v každom prípade sa však indikácia nedávno zmenila, v stredu to bolo stále medzi 500 000 a 1.000.000.

Move to iOS je aplikácia pre Android, ktorú publikuje Apple pred niekoľkými týždňami, ktorých účelom je uľahčenie Preneste údaje zo starého smartfónu s Androidom na nový iPhone, Pri pohľade na viac ako 43 000 komentárov je však málo užitočné: väčšina z nich sú ľudia, ktorí používajú tento priestor na vyjadrenie svojej nespokojnosti s Apple (v žargóne sa nazývajú nenávistník, ak uprednostňujete tento výraz).

iphone 6s

Pripomienky sú preto nanajvýš zábavné, ale počet stiahnutí je zaujímavý. Musíme nevyhnutne veriť, že veľa z miliónov ľudí sú v skutočnosti spotrebitelia, ktorí sa rozhodli prepínať medzi Androidom a iPhone,

Na druhej strane to isté Apple povedal, že nové telefóny iPhone presvedčia mnohých, aby migrovali – už s iPhone 6 je 6 Tento efekt mal navyše aj väčšia obrazovka. Tim Cook (AD Apple) povedal o všetkých ľuďoch, ktorí si nedávno kúpili iPhone, 30% pochádza z Androidu, Prechod na sťahovanie iOS preto potvrdzuje tento trend.

Ako už bolo povedané, je správne si uvedomiť, že migrácia z jedného systému do druhého je fenomén stáva sa to každý deň v oboch smeroch, zabezpečiť Apple môžu tvrdiť, že „previedli“ niektorých používateľov systému Android pomocou telefónov iPhone 4,7 je 5,5 palec – v skutočnosti mnohí chceli predovšetkým veľkú obrazovku.

choďte na ios 01

Ale rovnako bezpečné Android zostáva pevne posledným najpopulárnejším mobilným telefónom na svete a spoločnosť Google sa skutočne nemá čoho báť o milióny stiahnutí. Apple Namiesto toho je to stále problém pre špičkových výrobcov: na vrchole série Android nemôže konkurovať iPhone na jednej strane a na druhej strane ich nasledujú agresívne čínske značky.