YSK: Váš telefón s Androidom má funkciu Alt-Tab «Android :: Hacky gadgetov

Klávesová skratka Alt-Tab uľahčuje prepínanie medzi aplikáciami a programami Windows PC. Rovnako ako váš počítač, aj váš telefón s Androidom má rovnakú funkciu, vďaka ktorej môžete prepínať medzi najnovšími aplikáciami rovnako ako bez problémov.

V systéme Android 10 je prepínanie medzi aplikáciami oveľa plynulejšie vďaka navigačným gestám na celej obrazovke. Ak však vaše zariadenie nie je v najnovšej verzii systému Android, stále máte možnosť rýchlo prepínať medzi dvoma najnovšími aplikáciami pomocou tlačidla posledných aplikácií.

Android 10 a vyššie

Ak používate nové gestá systému Android 10, prepínaním medzi otvorenými aplikáciami potiahnite prstom doľava alebo doprava pozdĺž dolného okraja obrazovky.

YSK: Váš telefón s Androidom má funkciu Alt-Tab

Android 9 & Nižšie

Ak má váš telefón v dolnej časti obrazovky tradičné tlačidlá nedávneho návratu z domu, jednoducho prepnite na poslednú aplikáciu dvojitým klepnutím na tlačidlo posledných aplikácií. Toto je štvorcová ikona na väčšine telefónov, ale môže to tiež vyzerať ako sada prekrývajúcich sa obdĺžnikov.

YSK: Váš telefón s Androidom má funkciu Alt-Tab

Staré gestá spoločnosti Samsung

Ak používate gestá, ktoré spoločnosť Samsung uviedla v jednom používateľskom rozhraní 1,0 verzia systému Android 9, potiahnite prstom nahor z oblasti spúšťača, ktorú ste priradili ako gesto nedávnej aplikácie. V predvolenom nastavení je to karta v ľavom dolnom rohu.

YSK: Váš telefón s Androidom má funkciu Alt-Tab

Gestá Android 10 tu teda naozaj žiaria a gestá Samsung sú určite najnepríťažlivejšie, aspoň pokiaľ ide o rýchle prepnutie späť na aplikácie, ktoré ste nedávno použili. Z jasného hľadiska však teraz môžete prejsť na nový štýl gest Galaxy telefón – pozrite sa, ako na nižšie uvedený odkaz.


Začnite svoju kariéru v odbore Motion Graphics pomocou Sprievodcu začiatočníkov pre gadget Hacks pre kurz After Effects

Kúp teraz za 199,99 dolárov>

Titulný obrázok a GIF od Amboy Manalo /