YoWindow: ÔÇ×magick├íÔÇť aplik├ícia, ktor├í zobrazuje ─Źas

Na┼í┼ąastie dnes existuje nieko─żko slu┼żieb a aplik├íci├ş na kontrolu po─Źasia. V skuto─Źnosti je z├şskavanie ├║dajov o ─Źase st├íle s├║─Źas┼ąou portugalsk├Żch prieskumov TOP.

V roku 2017 tu uv├ídzame nieko─żko dobr├Żch aplik├íci├ş na z├şskanie inform├íci├ş o kl├şme, ale je ─Źas obnovi┼ą sa. Na za─Źiatok sa zozn├ímime s aplik├íciou Yo Window, ktor├í je k dispoz├şcii pre r├┤zne opera─Źn├ę syst├ęmy.

YoWindow: aplikácia

Ur─Źite v┼żdy h─żad├íme aplik├ície, s ktor├Żmi sa najviac identifikujeme. ─îi u┼ż prostredn├şctvom grafick├ęho rozhrania, funk─Źnosti at─Ć. Aplik├ícia, ktor├║ dnes predstavujeme, sa naz├Żva Yo Window a umo┼ż┼łuje v├ím prezera┼ą si inform├ície o po─Źas├ş ve─żmi z├íbavn├Żm sp├┤sobom.

Anim├ície s├║ vlastnos┼ąou, ktor├í v tejto aplik├ícii vynik├í, a pou┼ż├şvate─ż si m├┤┼że prisp├┤sobi┼ą po┼żadovan├Ż obr├ízok. Aplik├ícia YoWindow m├┤┼że na fotografii zobrazi┼ą po─Źasie, v├Żchod slnka, z├ípad slnka a mesiac. Napr├şklad poh─żad z okna. Uveden├ę inform├ície sa daj├║ ve─żmi ─żahko interpretova┼ą.

YoWindow: aplikácia

YoWindow: aplikácia

Ale je toho viac! Prejdite si hodiny po─Źas d┼ła a sledujte zmenu po─Źasia. Sta─Ź├ş prejs┼ą prstom z─żava doprava. Slnko (v aplik├ícii) zapad├í v rovnakom ─Źase ako v skuto─Źnom svete. Krajina sa men├ş 5 raz ro─Źne, aby odr├í┼żali meniaci sa charakter v├í┼ího regi├│nu.

Pozrite si aplikáciu YoWindow na videu

T├íto aplik├ícia m├í vysoko presn├ę zdroje po─Źasia – Foreca (nowcasting), yr.no (met.no), METAR, National Weather Service (NWS), Weather Underground, Open Weather Map. ako s├║ radarov├ę a satelitn├ę sn├şmky v zahrani─Ź├ş.

Pre t├Żch, ktor├ş h─żadaj├║ in├ę typy aplik├íci├ş, v├ím odpor├║─Źame pre─Ź├şta┼ą si nasleduj├║ci ─Źl├ínok, v ktorom n├íjdete tipy na dobr├ę aplik├ície. V┼íetky s├║ bezplatn├ę a poskytuj├║ ve─żmi zauj├şmav├ę inform├ície. Ak m├íte n├ívrhy pre ─Ćal┼íie aplik├ície, nechajte ich v koment├íroch.

Ak si chcete aplik├íciu stiahnu┼ą, prejdite sem.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż …