Youtuberi vytv├íraj├║ ÔÇ×militarizovan├ŻÔÇť koncept Elona Muska Cybertrucka-gu─żometom namontovan├Żm na streche

SKUPINA fan├║┼íikov Tesly navrhla verziu bonkers americkej firmy Cybertruck s gu─żometom na vrchu.

Fantasy ÔÇ×Ultimate Combat CybertruckÔÇť je ─żahk├ę taktick├ę vozidlo navrhnut├ę tak, aby pre┼żilo postapokalyptick├║ pustatinu.

Varen├ę USA YouTube T├şm Electric Future v spolupr├íci s grafick├Żm dizajn├ęrom Janom Peisertom video odha─żuje, ako by Cybertruck vyzeral, keby bol prisp├┤soben├Ż na pou┼żitie na modernom bojisku.

ÔÇ×Konzultovali sme to s zbroj├írmi vozidiel, vojensk├Żmi ┼ípecialistami a automobilov├Żmi dizajn├ęrmi, aby sme im pomohli predstavi┼ą si bojov├Ż Cybertruck, vhodn├Ż pre post-apokalyptick├║ pustatinu,ÔÇť p├ş┼íe Electric Futures v popise videa.

ÔÇ×Cybertruckova robustn├í kon┼ítrukcia a v├Żkonn├ę elektrick├ę pohonn├ę ├║strojenstvo poskytuj├║ dobr├║ z├íklad┼łu pre vysoko pohybliv├ę vyzbrojen├ę vozidlo.

ÔÇ×N├şzka tepeln├í charakteristika n├íkladn├ęho vozidla a tich├Ż elektromotor ho robia vhodn├Żm pre prieskumn├ę oper├ície,ÔÇť dodali.

Zakladate─ż spolo─Źnosti Tesla Elon Musk predstavil v novembri 2019 nepriestreln├Ż elektrick├Ż Cybertruck.

Je vyroben├Ż z ve─żmi odoln├Żch materi├ílov, ktor├ę pou┼ż├şva Muskova firma SpaceX na stavbu rakiet.

Vozidlo je navrhnut├ę viac na kempingov├ę v├Żlety ne┼ż na bojisko, ale Musk uviedol, ┼że Cybertruck by mohol by┼ą ÔÇ×v bud├║cnosti bli┼ż┼íie k obrnen├ęmu transport├ęruÔÇť.

Pod─ża Electric Future je to perfektn├ę rie┼íenie pre civiln├ę auto, ktor├ę je mo┼żn├ę transformova┼ą na ┼ąa┼żk├ę vojensk├ę vozidlo.

Pod─ża videa by bol tich├Ż elektrick├Ż motor n├íkladn├ęho vozidla ide├ílny pre z├íludn├ę prieskumn├ę misie.

Zo zadu by sa dal vypusti┼ą dron, ktor├Ż by skautoval okolie zhora.

Electric Future si predstav├şme aj verziu vozidla s kan├│nom tanku prip├║tan├Żm k vrcholu a druh├Żm s extra pancierov├Żm pl├í┼í┼ąom, ktor├Ż prevezie person├íl po bojisku.

Je zrejm├ę, ┼że n├ívrhy s├║ zatia─ż iba koncep─Źn├Żmi obr├ízkami a Tesla zatia─ż nepl├ínuje spolupracova┼ą s americkou arm├ídou.

Elon Musk pred testovan├şm pancierovania odhal├ş elektrick├Ż sn├şma─Ź Tesla Cybertruck windows, ktor├ę praskaj├║ v ┼żivej uk├í┼żke

Teslov Cybertruck vyvolal kontroverzie, ke─Ć bol minul├Ż rok uveden├Ż na trh.

Pri tejto pr├şle┼żitosti Musk tvrdil, ┼że je nepriestreln├ę sledova┼ą len v z├║falstve, ke─Ć zamestnanec Tesly rozbil jedno z ├íut. windows s malou kovovou guli─Źkou.

Cybertruck, ktor├Ż stoj├ş 31 000 libier, zatia─ż nem├í stanoven├Ż d├ítum vydania. Pravdepodobne bude na cest├ích do konca roku 2021.

Radik├ílny hranat├Ż dizajn rozdelil n├ízor na soci├ílne m├ędi├í a ─żudia ho naz├Żvali ÔÇ×odv├í┼żnymÔÇť aj ÔÇ×smie┼ínymÔÇť.

V ─Ćal┼í├şch spr├ívach bol Musk zaznamenan├Ż, ┼że v decembri – nieko─żko t├Ż┼żd┼łov po kalamitnom debute auta, ni─Źil dopravn├Ż st─║p so svojim vozidlom Tesla Cybertruck.

Astron├│movia ned├ívno varovali, ┼że flotila internetov├Żch satelitov prev├ídzkovan├Żch Muskovou leteckou spolo─Źnos┼ąou SpaceX hroz├ş, ┼że im zablokuje poh─żad na prich├ídzaj├║ce asteroidy.

Musk taktie┼ż prev├ídzkuje projekt s n├ízvom Neuralink, ktor├ęho cie─żom je pripoji┼ą mozog ─żud├ş k po─Ź├şta─Źom.

─îo si mysl├şte o koncepte Cybertruck? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch!

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu