YouTuber odhaľuje veľký problém s kolieskami Mac Pro

YouTuber odhaľuje veľký problém s kolieskami Mac Pro 1

Mac Pro je šelma stroja a za cenu zhruba 6 000 až 50 000 dolárov sa očakáva, že bude fungovať ako vlajkové zariadenie od Apple, Každý, kto si môže dovoliť túto maloobchodnú cenu za takýto hardvér, si samozrejme môže dovoliť nejaké príslušenstvo, napríklad disky Mac Pro, ktoré stoja ďalších 400 dolárov. Problém je v tom, že to nie je presne spoľahlivý výrobok, najmä za cenu.

Kolesá Mac Pro, ktoré mali používateľom Mac Pro pomôcť ľahšie sa pohybovať po objemnom stolnom počítači, môžu skutočne zmeniť celé zariadenie na nehodu, ktorá čaká, až sa stane. Dokázal to a preukázal technik YouTuber menom Marques Brownlee, Vo videu Brownlee zistil, že kolesá Mac Pro nemajú základnú funkciu, ktorú majú najmodernejšie kolesá: brzdu. V tomto prípade je to skôr ako zamykací mechanizmus, ale získate to.

Ako vidíte z videa, kolesá Mac Pro jednoducho nevedia kedy zastaviť, doslova. Musel to urobiť len kolega z Brownlee, ktorý ho trochu postrčil a celé zariadenie začne snežiť, až kým niečo zasiahne. Ak umiestnite počítač Mac na podlahu, nemal by to byť problém. Tento dohľad nad dizajnom však obmedzuje možnosti umiestnenia zariadenia na stoly; to znamená, ak nechcete riskovať poškodenie počítača v hodnote tisícov dolárov.

Kolesá Mac Pro

Je pravda, že by ste mohli umiestniť nejaké provizórne zarážky na kolesá; stále to nie je trvalé alebo životaschopné riešenie na 100 percent času. Momentálne budete musieť na počítači Mac Pro držať karty s kolieskami.

SÚVISIACE S: 12 Super Cool vecí, ktoré treba urobiť na počítači Mac