YouTube Životné hacky, ktoré urobia váš YouTube Zažite lepšie

YouTube je najpopulárnejšia video platforma na svete. Je to miesto, kde môžete sledovať všetky druhy videí o hrách, životnom štýle, komédii, receptoch, návodoch, makeupových videách a všetkom medzi tým. Okrem toho sa môžete stať vloggerom a začať zarábať na svojich videách.

Pretože na celom svete sú miliardy divákov a milióny tvorcov obsahu, vždy existuje niekto nový, kto čaká na svoje objavenie. Tu sú niektoré z najlepších hackov do života, ktoré určite potrebujete vedieť, ak s nimi chcete mať lepšie skúsenosti YouTube. Vzhľadom na užívateľskú základňu je toľko možností, ako zarobiť aj pre tvorcov videa, ktorí sa pokúšajú vytvoriť veľa dobrého obsahu a pokúšajú sa použiť YouTube na začiatku tiež získajte viac zobrazení a sledovateľov, ktorí vám pomôžu rýchlo začať.

Tipy na vylepšenie vášho YouTube Skúsenosti

Tu je niekoľko užitočných tipov a trikov, ktoré môžete začať uplatňovať, aby ste si mohli svoje jednoducho vylepšiť YouTube skúsenosti.

 • Hrajte svoje obľúbené hry na slučke: Ak sa vám konkrétny hudobný videoklip alebo skladba páči natoľko, že by ste si ich chceli prehrať znova a znova, môžete to urobiť jednoduchým kliknutím pravým tlačidlom myši na konkrétne video a výberom položky „Slučka“ v ponuke možností. Vaše video sa tak bude prehrávať nepretržite, kým sa ho nerozhodnete zastaviť.
 • Svoje video zdieľajte iba od určitého bodu: niekedy len chcete niekomu ukázať niečo vo videu, ktoré na začiatku nie je správne. Keď kliknete na zdieľanie, zobrazí sa možnosť „Začať od“, na ktorú môžete kliknúť, aby ste mohli jednoducho napísať čas, kedy sa má video začať, keď ho zdieľate s inou osobou.
 • Prehrať všetky videá kanála: Zoznamy skladieb tu nie sú potrebné, pretože všetky videá na určitom kanáli môžete jednoducho prehrávať. Začnite výberom videa z vášho obľúbeného kanála a potom pridajte „& list = UL”Za URL.

Ako si môžete stiahnuť YouTube Videá?

Ak chceš YouTube Videá vás veľmi pravdepodobne v jednom momente zaujímali, či si môžete sťahovať videá do svojho zariadenia alebo „ako ich môžem stiahnuť YouTube videá ako hudbu? ” Odpoveď na tieto otázky a podobné otázky je, že si ich môžete stiahnuť YouTube videá, ale či si ich môžete stiahnuť alebo nie, závisí od rozhodnutia tvorcu obsahu.

Preto na YouTube niektoré videá je možné stiahnuť na použitie offline, zatiaľ čo ostatné nie. Aby ste si mohli stiahnuť akékoľvek video na YouTube a dokonca ho hrať zo svojho zariadenia bez internetového pripojenia, je oveľa jednoduchšie jednoducho použiť prevodník a sťahovač tretích strán, ktorý funguje nad rámec YouTube obmedzenia. Jeden z najlepšie použiteľných prevodníkov je MP3 Studio YouTube Sťahovač.

Získanie aplikácie pre stolné počítače má skutočne veľa výhod. Po prvé, podporuje viac formátov súborov, ako sú mov, wma a 3GP. Navyše si môžete stiahnuť a previesť až 99 videí súčasne.

YouTube prevodník je úžasný pri správe mnohých videí a neobmedzuje rýchlosť vášho internetu ako väčšina služieb. Celý svoj zoznam skladieb pre párty si preto môžete zostaviť za pár minút. Po procese sťahovania môžete svoje súbory okamžite prehrávať vďaka vstavanému prehrávaču videa a zvuku. A navyše bude kvalita tratí vynikajúca.

Okrem toho YouTube podpora, aplikácia funguje aj na rôznych iných platformách, ako je Facebook, Vimeo a Dailymotion, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Môžete to skúsiť a uvidíte sami.

Pre používateľov iTunes je skvelá funkcia prenosu jedným kliknutím, ak chcete presunúť celý zoznam skladieb do svojho Apple zariadenie, ktoré ušetrí veľa času.

Nakoniec, editor tagov ID3 pomôže katalogizovať a zorganizovať vašu zvukovú zbierku. Nie je potrebné prechádzať desiatkami bezmenných stôp, aby ste našli tú, ktorú hľadáte.

Prečo by ste si mali stiahnuť MP3 Studio?

Ako už bolo spomenuté, niektoré videá na YouTube nie je možné uložiť priamo z platformy, čo znamená, že musíte mať nástroj, ako je MP3 Studio YouTube Downloader na bezproblémové prevádzanie videí, ktoré sa vám páčia. Aplikácia je bezplatná a jednoduchá a ponúka niekoľko šikovných výhod:

 • Viac formátov prevodu: previesť svoje YouTube videá v ľubovoľnom formáte, aby boli vhodné pre vaše zariadenie. Možnosti zahŕňajú mp3, avi, mp4, wma, mov a mnoho ďalších.
 • Rýchle stiahnutie: pri sťahovaní obľúbených videí a skladieb si budete môcť vychutnať fantastické rýchlosti.
 • Funguje na PC a mobilných zariadeniach: našu aplikáciu si môžete nainštalovať na Windows, Systémy Mac, iOS a Android.
 • Vynikajúca kvalita videa: pri všetkých vašich prevedených a stiahnutých videách nie je v dohľade žiadna pixelácia.
 • Editor značiek ID3: pomocou tohto softvéru môžete automaticky priradiť tagy ID3 ku každej skladbe, ktorú si stiahnete, takže budete mať všetky potrebné informácie o interpretovi a albume.

Podrobný sprievodca používaním štúdia MP3 YouTube Sťahovač

Ak ste už nadšení a chcete vyskúšať funkcie, ktoré softvér ponúka, postupujte podľa týchto jednoduchých krokov a začnite sťahovať svoje obľúbené YouTube videá.

 • Prejdite na oficiálnu webovú stránku tu: https://mp3.studio/youtube-downloader a kliknite na tlačidlo sťahovania. Po dokončení sťahovania spustite aplikáciu vo svojom zariadení.
 • Vyberte video, ktoré chcete stiahnuť, a skopírujte jeho adresu URL.
 • Vložte adresu URL do poľa preberača.
 • Vyberte požadovaný formát zvuku alebo videa a kliknite na tlačidlo previesť.
 • Po dokončení procesu prevodu kliknite na tlačidlo sťahovania.

Užite si svoj obľúbený obsah!

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3azPvPY