YouTube zakazuje v┼íetky vide├í o kon┼ípira─Źnej te├│rii 5G po ÔÇ×zav├ídzaj├║comÔÇť rozhovore s Davidom Ickom spojenom s internetom a zdravotnou kr├şzou

YOUTUBE zak├ízal v┼íetky vide├í sp├íjaj├║ce 5G s pand├ęmiou koronav├şrusu.

Stalo sa to potom, ─Źo v pondelok priamy prenos teoretika kon┼ípira─Źn├Żch te├│ri├ş Davida Ickeho tvrdil, ┼że 5G a zdravotn├í kr├şza s├║ prepojen├ę.

ÔÜá´ŞĆ Pre─Ź├ştajte si na┼íe ┼żiv├Ż blog o koronav├şruse pre najnov┼íie spr├ívy a aktualiz├ície

YouTube p├┤vodne pl├ínoval zn├ş┼żi┼ą mieru odpor├║─Źania t├Żchto vide├ş, ale musel zauja┼ą r├íznej┼í├ş postoj.

V Brit├ínii bolo zap├ílen├Żch najmenej sedem bunkov├Żch ve┼ż├ş a jedna v skuto─Źnosti nebola sto┼żiarom 5G.

Po─Źas ned├ívneho ┼żiv├ęho streamu sa Icke p├Żtali na jeho reakciu na reakciu 5G v Anglicku, na ktor├║ odpovedal: ÔÇ×Ak 5G pokra─Źuje a dostane sa tam, kam ho chc├║ vzia┼ą, ─żudsk├Ż ┼żivot, ako ho pozn├íme, sa skon─Źil … ─Żudia sa musia rozhodn├║┼ą. “

Video si pozrelo okolo 65 000 ─żud├ş, z ktor├Żch niektor├ş vyzvali na ─Ćal┼íie ├║toky na ve┼że.

Odvtedy bol odstr├ínen├Ż pou┼ż├şvate─żom YouTube.

Icke platformu vyu┼żil aj na falo┼ín├ę tvrdenie, ┼że vakc├şna proti koronav├şrusu bude zah┼Ľ┼ła┼ą ÔÇ×nanotechnologick├ę mikro─ŹipyÔÇť.

YouTube pre BBC povedal: ÔÇ×M├íme jasn├ę pravidl├í, ktor├ę zakazuj├║ vide├í propaguj├║ce medic├şnsky nepodlo┼żen├ę met├│dy na predch├ídzanie koronav├şrusu namiesto toho, aby vyh─żadali lek├írsku pomoc, a vide├í, ktor├ę poru┼íuj├║ tieto pravidl├í, r├Żchlo nahl├ísime, ak s├║ n├ím nahl├ísen├ę.

ÔÇ×Teraz je to ak├Żko─żvek obsah, ktor├Ż spochyb┼łuje existenciu alebo prenos Covid-19, ako ho op├şsala WHO [World Health Organization] a miestne zdravotn├şcke org├íny poru┼íuj├║ pravidl├í YouTube postupy.

ÔÇ×Patria sem kon┼ípira─Źn├ę te├│rie, ktor├ę tvrdia, ┼że sympt├│my s├║ sp├┤soben├ę 5G.

ÔÇ×Pokia─ż ide o hrani─Źn├Ż obsah, ktor├Ż by mohol pou┼ż├şvate─żov dezinformova┼ą ┼íkodliv├Żm sp├┤sobom, obmedzujeme odpor├║─Źania.

ÔÇ×Budeme na─Ćalej hodnoti┼ą vplyv t├Żchto vide├ş na komunity na celom svete.ÔÇť

Zd├í sa, ┼że sa najsk├┤r roz┼í├şrila kon┼ípira─Źn├í te├│ria, ┼że 5G je spojen├ę s koronav├şrusom YouTube pred ┼í├şren├şm na WhatsApp.

Minul├Ż mesiac a YouTube video podporuj├║ce tvrdenia z├şskalo popularitu.

Video bolo nato─Źen├ę na americkej konferencii o zdrav├ş.

Zobrazuje prezent├íciu doktora Thomasa Cowana a bola publikovan├í ├║─Źtom Rodi─Źia za pr├íva v oblasti zdravotnej starostlivosti.

Cowan po─Źas svojej prezent├ície tvrd├ş, ┼że Afrika nebola nato─żko postihnut├í vypuknut├şm koronav├şrusu, preto┼że ÔÇ×nie je regi├│nom 5GÔÇť.

Svetov├í zdravotn├şcka organiz├ícia v┼íak od zverejnenia videa potvrdila tis├şce pr├şpadov Covid-19 v Afrike.

Teraz, Twitter je pln├í ─żud├ş, ktor├ş zd├┤raz┼łuj├║, ┼że te├│ria 5G sa ┼í├şri prostredn├şctvom dlhej hlasovej pozn├ímky WhatsApp.

Kon┼ípir├ítori 5G koronav├şrusu SP├üLENIE telef├│nnych sto┼żiarov uprostred bizarn├ęho tvrdenia, ┼że ÔÇ×┼żiarenieÔÇť vyvolalo zabij├ícku chybu

V ─Ćal┼í├şch novink├ích bud├║ Mapy Google vyd├íva┼ą ÔÇ×spr├ívy o mobiliteÔÇť, ktor├ę bud├║ zobrazova┼ą hotspoty, kam sa ─żudia po─Źas v├Żluky st├íle chystaj├║.

V├í┼í internet sa m├┤┼że spoma─żova┼ą, preto┼że prepuknutie koronav├şrusu sp├┤sobuje obrovsk├Ż n├írast n├ív┼ítevnosti webu.

A platformy soci├ílnych m├ędi├ş boli zaplaven├ę robotmi, ktor├ş sa pok├║┼íali ┼í├şri┼ą falo┼ín├ę spr├ívy o koronav├şruse.

V┼íimli ste si nejak├ę spr├ívy sp├íjaj├║ce koronav├şrus s 5G? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch …

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu