YouTube Telev├şzia str├íca region├ílne region├ílne siete Fox vr├ítane siete YES

Norm├ílne, ke─Ć m├íme spr├ívy o YouTube Telev├şzia, preto┼że spolo─Źnos┼ą do svojej zostavy prid├íva kan├íly. Dnes v┼íak YouTube Telev├şzia potvrdila, ┼że ─Źoskoro str├íca niektor├ę kan├íly.

YouTube Telev├şzia tvrd├ş, ┼że od 29. febru├íra u┼ż nebude pon├║ka┼ą region├ílne region├ílne siete Fox vr├ítane siete YES. To je preto, ┼że YouTube TV a Sinclair Broadcast Group, vlastn├şk Fox Regional Sports Network, nemohli dosiahnu┼ą nov├║ dohodu YouTube TV na distrib├║ciu t├Żchto kan├ílov.

Ak v├ís t├íto zmena ovplyvnila, mali by ste dosta┼ą e-mail od YouTube TV dnes.

Toto je pre n├ís sklaman├í spr├íva YouTube Predplatitelia telev├şznych programov, najm├Ą ─Źoskoro za─Źne sez├│na MLB. Je mo┼żn├ę, ┼że Sinclair a YouTube Telev├şzia by mohla v bud├║cnosti dosiahnu┼ą dohodu a tieto kan├íly sa vr├ítia, ale zatia─ż to vyzer├í YouTube Telev├şzia str├íca ─Źas┼ą svojho ┼íportov├ęho obsahu.

tady YouTube ├Üpln├ę vyhl├ísenie telev├şzie v tejto veci:

ÔÇ×Aby sme v├ím priniesli viac ako 70 kan├ílov, m├íme zmluvy s vlastn├şkmi obsahu, ktor├ę sa pravidelne prerok├║vaj├║. Sinclair Broadcast Group, vlastn├şk region├ílnych ┼íportov├Żch siet├ş FOX a siete YES, je jedn├Żm z najv├Ą─Ź┼í├şch vlastn├şkov miestnych telev├şznych stan├şc v USA.

ÔÇ×Vykupujeme pr├íva od spolo─Źnosti Sinclair na distrib├║ciu obsahu v├ím. Napriek n├í┼ímu najlep┼íiemu ├║siliu sa n├ím nepodarilo dosiahnu┼ą dohodu so spolo─Źnos┼ąou Sinclair. V d├┤sledku toho u┼ż 29. febru├íra nebudeme pon├║ka┼ą region├ílne ┼íportov├ę siete FOX vr├ítane siete YES. ,

ÔÇ×Toto rozhodnutie neberieme na ─żahk├║ v├íhu. Toto je odrazom rast├║cich n├íkladov na ┼íportov├Ż obsah. Mo┼żno ste si v┼íimli, ┼że nieko─żko ─Ćal┼í├şch telev├şznych slu┼żieb sa tie┼ż rozhodlo odstr├íni┼ą region├ílne ┼íportov├ę siete FOX z ich zost├ív.

ÔÇ×─Äakujeme v├ím za ─Źlenstvo, preto┼że sa usilujeme o ─Źo najlep┼í├ş z├í┼żitok zo streamingu. Dnes v├ím bude zaslan├Ż e-mail, ak v├ís t├íto zmena ovplyvn├ş.ÔÇť