Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

YouTube Telev├şzia op├Ą┼ą zvy┼íuje ceny a je to ve─żk├ę

YouTube Telev├şzia op├Ą┼ą zvy┼íuje ceny a je to ve─żk├ę 1

YouTube Predplatitelia telev├şzie dnes dost├ívaj├║ zmes dobr├Żch a zl├Żch spr├ív. Dobr├ę je, ┼że YouTube Telev├şzia z├şskava viac kan├ílov a niektor├ę nov├ę funkcie. Zl├ę, bohu┼żia─ż, je, ┼że tieto nov├ę kan├íly a funkcie prich├ídzaj├║ za cenu ─Ćal┼íieho zv├Ż┼íenia cien, a to je ve─żk├ę.

V dne┼ínom blogovom pr├şspevku YouTube ozn├ímila, ┼że je pridan├Żch osem nov├Żch kan├ílov od ViacomCBS: BET, CMT, Comedy Central, MTV, Nickelodeon, Paramount Network, TV Land a VH1. Toto nie s├║ posledn├ę kan├íly ViacomCBS, ktor├Żch sa do─Źk├íme YouTube Telev├şzia BET Her, MTV2, MTV Classic, Nick Jr., NickToons a TeenNick s├║ v┼íetky ur─Źen├ę na slu┼żbu v bud├║cnosti.

V tom pr├şspevku YouTube Telev├şzny viceprezident produktov├ęho mana┼żmentu Christian Oestlien si pre┼íiel aj niektor├Żmi nov├Żmi funkciami, ktor├ę t├íto slu┼żba ned├ívno pridala, vr├ítane mo┼żnosti preskakovania medzi r├┤znymi klipmi obsiahnut├Żmi v spravodajsk├Żch rel├íci├ích. T├íto funkcia sa dnes za─Źne pou┼ż├şva┼ą v telev├şzoroch a v nasleduj├║cich t├Ż┼żd┼łoch bude dostupn├í aj pre mobiln├ę zariadenia. Medzi ─Ćal┼íie zahrnut├ę funkcie patr├ş mo┼żnos┼ą pozastavenia, prev├şjania dozadu a r├Żchleho prev├şjania dopredu prostredn├şctvom cel├ęho obsahu DVR; tmav├Ż re┼żim; schopnos┼ą ozna─Źi┼ą show ako ÔÇ×sledovan├║ÔÇť; a nakoniec, nov├Ż vzh─żad pre YouTube TV sprievodca.

Teraz k tej ┼ąa┼ż┼íej ─Źasti: YouTube Cena telev├şzora sa zvy┼íuje o 15 dol├írov, vysko─Źila zo 49,99 na 64,99 dol├íra. YouTube Nov├í cena telev├şzora je teraz takmer dvojn├ísobn├í oproti cene 35 dol├írov za mesiac, ktor├║ spustila v roku 2017. ÔÇ×Tieto rozhodnutia neberieme na ─żahk├║ v├íhu a uvedomujeme si, ak├ę ┼ąa┼żk├ę je to pre na┼íich ─Źlenov,ÔÇť povedal dnes Oestlien. “To znamen├í, ┼że t├íto nov├í cena odzrkad─żuje rast├║ce n├íklady na obsah a tie┼ż ver├şme, ┼że odr├í┼ża ├║pln├║ hodnotu.” YouTube Telev├şzia, od n├í┼ího ┼íirok├ęho obsahu po funkcie, ktor├ę menia sp├┤sob, ak├Żm sledujeme ┼żiv├ę telev├şzne vysielanie. ÔÇť

YouTube Nov├í cena telev├şzora nadob├║da ├║─Źinnos┼ą dnes, 30. j├║na. T├ş, ktor├ş s├║ existuj├║cimi predplatite─żmi, uvidia nov├║ cenu premietnut├║ do svojich fakt├║r bu─Ć 30. j├║la alebo nesk├┤r, tak┼że sa pripravte na to, ┼że toto zv├Ż┼íenie cien pr├şde. Mesa─Źn├ę zv├Ż┼íenie cien o 15 dol├írov nie je ni─Ź, nad ─Ź├şm by ste museli dr┼ża┼ą nos, tak┼że YouTube Telev├şzia sa pravdepodobne chyst├í na to, aby nieko─żko pou┼ż├şvate─żov zru┼íilo svoje predplatn├ę.