YouTube St├íle zastavuje alebo pozastavuje? 5 R├Żchle a jednoduch├ę opravy!

YouTube sa stala be┼żnou streamovacou platformou a akon├íhle sa na nej nach├ídzate, s najv├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou skon─Ź├şte s z├íchvatov├Żm sledovan├şm nieko─żko hod├şn za predpokladu, ┼że neviete, ako tr├ívite ─Źas.

Ako ─Źasto ste sa v┼íak stretli s probl├ęmom YouTube, p├í─Źi sa v├ím, ┼że sa po─Źas streamovania st├íle pozastavuje alebo zastavuje? Lezie na nervy, nie? Kedyko─żvek sa pozer├ím na film alebo streamujem s├ęriu YouTube neskoro sa video st├íle zastavuje.

Existuje na to nieko─żko d├┤vodov a nie je to ni─Ź neobvykl├ę. Ve─ża YouTube Pou┼ż├şvatelia sa v poslednom ─Źase stret├ívaj├║ s t├Żmto probl├ęmom, ktor├Ż si vy┼żaduje spo─żahliv├ę rie┼íenie probl├ęmu.

V tomto ─Źl├ínku uvediem zoznam najlep┼í├şch rie┼íen├ş na opravu probl├ęmu.YouTube st├íle zastavuje alebo pozastavuje chybu spolu s jej pr├ş─Źinami. Tie┼ż n├íjdete nieko─żko skuto─Źne u┼żito─Źn├Żch YouTube tipy, ktor├ę by ste nemali necha┼ą ujs┼ą. Tak┼że bez ─Ćal┼í├şch okolkov za─Źnime s pr├ş─Źinami a rie┼íeniami YouTube st├íle zastavuje chybu.

S├║visiace:

Ako zosilni┼ą sl├║chadl├í

Ako hra┼ą YouTube na pozad├ş v syst├ęme Android ZADARMO

6 met├│dy na opravu YouTube Chyba ÔÇ×Pripojenie k serveru bolo straten├ęÔÇť

Pre─Źo YouTube zastavi┼ą sa?

Streamovanie videa na YouTube m├┤┼że by┼ą skuto─Źne frustruj├║ce z t├Żchto pravideln├Żch prest├ívok a zlyhan├ş aplik├ície. Uistite sa v┼íak, ┼że na vyrie┼íenie probl├ęmu existuj├║ rie┼íenia. Predt├Żm, ako sa k tomu presunieme, pochopme, ─Źo sp├┤sobuje ÔÇ×YouTube st├íle zastavuje ÔÇť.

Nasleduj├║ najbe┼żnej┼íie d├┤vody ÔÇ×YouTube st├íle zastavuje ‘chyba.

    Probl├ęmy s na─Ź├ştan├şm R├Żchlos┼ą pripojenia Probl├ęmy s vyrovn├ívacou pam├Ą┼ąou Sl├║chadl├í In├ę d├┤vody

1. Probl├ęmy s na─Ź├ştan├şm

Naj─Źastej┼íie je hlavn├Żm d├┤vodom ÔÇ×YouTube st├íle pozastavuje alebo zastavuje ÔÇťprobl├ęm je na─Ź├ştavanie do vyrovn├ívacej pam├Ąte. Do vyrovn├ívacej pam├Ąte doch├ídza, ke─Ć video nie je ├║plne na─Ź├ştan├ę. Nena─Ź├ştan├ę video sa v ur─Źit├Żch bodoch zastav├ş, k├Żm sa ├║plne nena─Ź├şta.

Ak chcete skontrolova┼ą, ─Źi je video na─Ź├ştan├ę alebo nie, skontrolujte siv├Ż pruh na ─Źasovej osi prehr├ívania videa. Ak nie je ┼żiadna siv├í ─Źiara, znamen├í to, ┼że video nie je na─Ź├ştan├ę, a je ve─żmi pravdepodobn├ę, ┼że sa ka┼żd├║ chv├ş─żu zastav├ş.

2. R├Żchlos┼ą pripojenia

D├┤vod pre─Źo YouTube vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą pre vide├í je r├Żchlos┼ą pripojenia. Ke─Ć ste pripojen├ş k sieti s n├şzkou ┼í├şrkou p├ísma, video sa ├║plne nena─Ź├şta. Hra┼ą ak├ęko─żvek YouTube video, potrebujete r├Żchlos┼ą siete najmenej 500 Kbps.

Ak├íko─żvek r├Żchlos┼ą ni┼ż┼íia ako 500 Kbps a m├íte smolu, ┼że na nej m├┤┼żete streamova┼ą svoje ob─ż├║ben├ę vide├í YouTube. Ak va┼íe WiFi alebo mobiln├ę d├íta pon├║kaj├║ n├şzku r├Żchlos┼ą, mali by ste zv├í┼żi┼ą zmenu kvality videa na 144 p, 240 p alebo 360 p.

Pozrite sa na tabu─żku ni┼ż┼íie, ktor├í ilustruje ├║daje spotrebovan├ę pri r├┤znych kvalit├ích videa:

YouTube kvalita videa ├Üdaje spotrebovan├ę za min├║tu
144 str 1.9 MB
240 s 2.7 MB
360 p 4.4 MB
480 p 7.7 MB
HD 720p 14.5 MB
HD 1080p 27.6 MB

3. Probl├ęmy s vyrovn├ívacou pam├Ą┼ąou

─Äal┼í├şm d├┤vodom pre ÔÇ×YouTube st├íle sa zastavuje ÔÇťprobl├ęmom je vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą. Ke─Ć streamujete vide├í na YouTube, YouTube a Chrome ulo┼żia niektor├ę inform├ície z YouTube vo svojej vyrovn├ívacej pam├Ąti a s├║boroch cookie.

├Üdaje vo vyrovn├ívacej pam├Ąti m├┤┼żu zabr├íni┼ą va┼íim YouTube na─Ź├ştavanie vide├ş, a preto je d├┤le┼żit├ę, aby ste cache a cookies brali v├í┼żne. Rie┼íenie n├íjdete v nasleduj├║cej ─Źasti.

4. Na vine m├┤┼żu by┼ą sl├║chadl├í

Tento probl├ęm nemus├ş by┼ą tak├Ż be┼żn├Ż, nemo┼żno ho ani vyl├║─Źi┼ą. Niekedy tie sl├║chadl├í, ktor├ę sa nezmestia spr├ívne do konektora pre sl├║chadl├í, pozastavia YouTube video a k├Żm ho nezapoj├şte sp├Ą┼ą do konektora, video zostane pozastaven├ę.

Obvykle sa to stane, ke─Ć pou┼żijete sl├║chadl├í s vysok├Żm priemerom, tj. Ke─Ć je priemer kol├şka sl├║chadla v├Ą─Ź┼í├ş ako odpor├║─Źan├Ż rozsah pre konkr├ętny konektor pre sl├║chadl├í. Viac o tom nesk├┤r!

5. In├ę d├┤vody

Napriek tomu, ┼że vy┼í┼íie uveden├ę body s├║ najzrejmej┼í├şm d├┤vodom ÔÇ×YouTube st├íle zastavuje ÔÇť, existuje nieko─żko ─Ćal┼í├şch d├┤vodov, ako je streamovanie videa v zastaranej aplik├ícii alebo nastavenieÔÇ× prest├ívka ÔÇť.

Pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş, aby ste zistili r├Żchle opravy tohto nepr├şjemn├ęho probl├ęmu.

Jednoduch├ę opravy pre ÔÇ×YouTube st├íle zastavuje ÔÇť

‘M├┤┼żete ─żahko opravi┼ą’YouTube st├íle zastavuje chybu vysk├║┼ían├şm ni┼ż┼íie uveden├Żch rie┼íen├ş.

    Zv├Ż┼íte ┼í├şrku p├ísma siete Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą ─îas ─îas na vy─Źistenie konektora pre sl├║chadl├í Aktualizujte YouTube app Vypnite funkciu ÔÇ×Pripomen├║┼ą mi prest├ívkuÔÇť

1. Zv├Ż┼íte ┼í├şrku p├ísma svojej siete

Verte ─Źi neverte, toto vyrie┼íi v├Ą─Ź┼íinu va┼íich probl├ęmov vr├ítane rozhor─Źenia YouTube hav├íria a prest├ívky. Akon├íhle prepnete na v├Ą─Ź┼íiu ┼í├şrku p├ísma, v├í┼í YouTube vide├í sa na─Ź├ştaj├║ ove─ża r├Żchlej┼íie, a to nakoniec odstr├íni ukladanie do vyrovn├ívacej pam├Ąte.

Ak├íko─żvek r├Żchlos┼ą internetu ni┼ż┼íia ako 500 Kbps nie je vhodn├í na streamovanie YouTube. A ak va┼ía r├Żchlos┼ą Wi -Fi alebo mobiln├Żch d├ít spad├í do tejto kateg├│rie, je najvy┼í┼í├ş ─Źas, aby ste zv├í┼żili jej aktualiz├íciu na v├Ą─Ź┼íiu ┼í├şrku p├ísma.

YouTubePo┼żiadavky na ├║daje sa pri r├┤znych kvalit├ích videa l├ş┼íia. Nielen spotreba d├ít, ale aj po┼żiadavky na r├Żchlos┼ą siete sa l├ş┼íia v kvalite videa. Pozrite sa na ni┼ż┼íie uveden├║ tabu─żku, aby ste tomu porozumeli lep┼íie.

Rozl├ş┼íenie videa Odpor├║─Źan├í ─Źist├í r├Żchlos┼ą
360 p 0.7 Mbps
480 p 1.1 Mbps
HD 720p 2.5 Mbps
HD 1080p 5 Mbps
4K 20 Mbps

Zdroj: Google

Ak u┼ż m├íte doma vytvoren├ę pripojenie WiFi a pon├║ka slu┼ín├║ ┼í├şrku p├ísma, mo┼żno budete musie┼ą na zv├Ż┼íenie r├Żchlosti pou┼żi┼ą zosil┼łova─Ź sign├ílu. YouTube na─Ź├ştanie videa a z├í┼żitok z bezprobl├ęmov├ęho streamovania.

2. Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą

Aby ste vy─Źistili svoje YouTube cache, postupujte pod─ża ni┼ż┼íie uveden├Żch krokov.

Krok 1: Na zariaden├ş Android otvorte aplik├íciu Nastavenia

Krok 2: Prejdite na Aplikácie

aplikácie v nastaveniach

Krok 3: Vyberte polo┼żku Spravova┼ą aplik├ície

spravova┼ą aplik├ície

Krok 4: N├íjdite YouTube a klepnite na┼ł

nájdi youtube

Krok 5: Teraz n├íjdete dve mo┼żnosti: Vymaza┼ą v┼íetky ├║daje a Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą. Na niektor├Żch modeloch Androidu n├íjdete v spodnej ─Źasti obrazovky mo┼żnos┼ą Vymaza┼ą v┼íetky ├║daje.

zmaza┼ą d├íta

Krok 6: V prvom pr├şpade klepnite na Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a v druhom pr├şpade na mo┼żnos┼ą Vymaza┼ą v┼íetky ├║daje a potom vyberte polo┼żku Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą

Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą

Krok 7: Nakoniec potvr─Ćte stla─Źen├şm OK

stla─Źte OK

To je v┼íetko! Akon├íhle vy─Źist├şte svoje YouTube cache, u┼ż neza┼żijete YouTube st├íle zastavuje alebo pozastavuje probl├ęmy.

Ak probl├ęm st├íle pretrv├íva, jasn├ę YouTube ├║daje rovnak├Żm sp├┤sobom a zvo─żte mo┼żnos┼ą Vymaza┼ą v┼íetky ├║daje.

V┼íimnite si to, akon├íhle to vy─Źist├şte YouTube ├║dajov, strat├şte v┼íetky svoje YouTube ├║daje vr├ítane hist├│rie pozerania, s├║borov, nastaven├ş, ├║─Źtov, datab├íz a vyrovn├ívacej pam├Ąte.

3. ─îas vy─Źisti┼ą konektor pre sl├║chadl├í

Ak s├║ pr├ş─Źinou v├í┼ího probl├ęmu sl├║chadl├í, je najvy┼í┼í├ş ─Źas vy─Źisti┼ą konektor sl├║chadiel v telef├│ne s Androidom. M├┤┼żete to urobi┼ą sami alebo z├şska┼ą odborn├║ pomoc. Napriek tomu, ┼że to zvl├ídnete sami, odpor├║─Źam v├ím obr├íti┼ą sa o pomoc na najbli┼ż┼íie servisn├ę stredisko.

Ak chcete svojpomocne vy─Źisti┼ą konektor pre sl├║chadl├í, pomocou vzduchu vyf├║kajte prach a vl├íkna, ktor├ę sa v ┼łom mohli nahromadi┼ą. Na jemn├ę vy─Źistenie konektora pre sl├║chadl├í m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj such├Ż vatov├Ż tamp├│n.

Mus├ş┼í si pre─Ź├şta┼ą:

Ako zosilni┼ą sl├║chadl├í

4. Aktualizácia YouTube aplikácia

Aktualiz├ícia s├║boru YouTube aplik├ícia m├┤┼że tie┼ż probl├ęm vyrie┼íi┼ą. Bez oh─żadu na to, ako to m├┤┼że znie┼ą, aktualiz├ícia aplik├ície m├┤┼że vyrie┼íi┼ą probl├ęmy so star┼íou verziou aplik├ície.

Niekedy dokonca aj odin┼ítalovanie a prein┼ítalovanie aplik├íci├ş m├┤┼że pom├┤c┼ą zbavi┼ą sa zlyhan├ş aplik├íci├ş, preto┼że n├íhla in┼ítal├ícia aplik├ície m├┤┼że sp├┤sobi┼ą zlyhanie aplik├ície.

Ak chcete aktualizova┼ą aplik├íciu v syst├ęme Android, postupujte takto:

Krok 1: Prejdite do Obchodu Play

Krok 2: H─żada┼ą YouTube

Krok 3: Klepnite na Aktualizova┼ą a po─Źkajte, k├Żm sa aplik├ícia aktualizuje

Po aktualiz├ícii skontrolujte, ─Źi probl├ęm st├íle pretrv├íva. ┼áance s├║ va┼íe YouTube st├íle zastavuje alebo pozastavuje, probl├ęmy sa u┼ż vyrie┼íia. V opa─Źnom pr├şpade odin┼ítalujte aplik├íciu a znova ju nain┼ítalujte.

5. Vypnite funkciu ÔÇ×Pripomen├║┼ą mi prest├ívkuÔÇť

Trafte sa, ak je t├íto funkcia na va┼íom zariaden├ş zapnut├í YouTube aplik├ícia Mo┼żno ste na svojom zariaden├ş zapli funkciu Pripomen├║┼ą mi, aby som si urobil prest├ívku YouTube aplik├ícia Akon├íhle dosiahnete ─Źasov├Ż limit, ktor├Ż ste si sami nastavili, aplik├ícia sa zastav├ş.

Ak m├íte napr├şklad limit 15 min├║t, aplik├ícia sa automaticky vypne po 15 min├║tach. Limit m├┤┼żete nastavi┼ą kdeko─żvek od 15 min├║t do 3 hodiny.

Ak chcete vypn├║┼ą funkciu Pripomen├║┼ą mi, aby som si urobil prest├ívku, postupujte pod─ża t├Żchto krokov.

Krok 1: Otvor YouTube aplikáciu vo svojom telefóne s Androidom

Krok 2: Cho─Ć do nastaven├ş

nastavenia youtube

Krok 3: Klepnite na polo┼żku V┼íeobecn├ę

V┼íeobecn├ę nastavenia

Krok 4: Vypnite prep├şna─Ź funkcie Pripomen├║┼ą mi, aby som si urobil prest├ívku

vypn├║┼ą pripomen├║┼ą mi da┼ą si prest├ívku

Ke─Ć funkciu vypnete, YouTube sa zrazu nezastav├ş a m├┤┼żete streamova┼ą bez obmedzen├ş. T├║to funkciu m├┤┼żete znova zapn├║┼ą na YouTube aplik├íciu s rovnak├Żm postupom.

Odpor├║─Źan├ę ─Ź├ştanie:

3 Spôsoby prepisu YouTube Videá

YouTube mobiln├Ż telef├│n m├í teraz hlasov├ę vyh─żad├ívanie aj po─Źas pren├í┼íania

Ako pou┼ż├şva┼ą YouTube Premium (predt├Żm YouTube ─îerven├í)

─îast├ę ot├ízky

Ako oprav├şm YouTube automatick├í pauza?

YouTube v syst├ęme Android sa pomerne ─Źasto automaticky pozastavuje a m├┤┼żete to opravi┼ą t├Żmito sp├┤sobmi: vylep┼íite ┼í├şrku p├ísma siete, vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a s├║bory cookie, vy─Źistite konektor pre sl├║chadl├í alebo vyme┼łte sl├║chadl├í, aktualizujte YouTube aplik├íciu, vypnite funkciu Pripomen├║┼ą mi, aby som si urobil prest├ívku.

Pre─Źo m├┤j YouTube pokra─Źova┼ą v prest├ívke na mojej inteligentnej telev├şzii?

Ak YouTube sa vo va┼íej Smart TV st├íle pozastavuje, vysk├║┼íajte t├║to jednoduch├║ techniku ÔÇőÔÇőodstra┼łovania probl├ęmov: Uistite sa, ┼że je v├í┼í Smart TV pripojen├Ż k vysokor├Żchlostn├ęmu internetu, zatvorte aplik├ície na pozad├ş, re┼ítartujte YouTube aplik├íciu a skontrolujte, ─Źi probl├ęm st├íle pretrv├íva. Ak ├íno, resetujte modem alebo smerova─Ź WiFi a sk├║ste to znova.

Ako opravi┼ą YouTube automatick├ę pozastavenie v prehliada─Źi?

Najlep┼íia oprava pre YouTube automatick├í pauza v prehliada─Źi znamen├í vymazanie vyrovn├ívacej pam├Ąte, s├║borov cookie a hist├│rie. Prejdite do Menu> Hist├│ria> Vymaza┼ą ├║daje o prehliadan├ş> Roz┼í├şren├ę> Za─Źiarknut├şm pol├ş─Źok vyma┼żte (vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą, s├║bory cookie a ├║daje str├ínok)> Cel├ę ─Źasov├ę obdobie a nakoniec kliknite na polo┼żku Vymaza┼ą ├║daje.

Nikdy viac “YouTube st├íle zastavuje ÔÇť

Trhav├ę streamovanie videa je zapnut├ę YouTube m├┤┼że dr├í┼żdi┼ą kohoko─żvek a ak za┼żijete to ist├ę, pam├Ątajte, nie ste sami. YouTube sa st├íle zastavuje a pozastavuje a tento probl├ęm sa v poslednej dobe st├íva celkom be┼żn├Żm.

Dobrou spr├ívou v┼íak je, ┼że tento probl├ęm je mo┼żn├ę ─żahko opravi┼ą. Vymazanie vyrovn├ívacej pam├Ąte, aktualiz├ícia aplik├ície, prein┼ítalovanie aplik├ície, zlep┼íenie ┼í├şrky p├ísma siete a vy─Źistenie konektora pre sl├║chadl├í patria k jednoduch├Żm a r├Żchlym rie┼íeniam, ako dosiahnu┼ą bezprobl├ęmov├Ż z├í┼żitok zo streamovania.

D├║fam, ┼że som priniesol nejak├║ hodnotu pre va┼íe pou┼ż├şvanie syst├ęmu Android. Dajte mi vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie, ktor├í met├│da pre v├ís fungovala. K├Żm budete nabud├║ce, d├ívajte na seba pozor a zosta┼łte v bezpe─Ź├ş! Na zdravie!