YouTube Sekcia koment├írov sa predvolene na str├ínkach s videami zhrout├ş

YouTube Sekcia koment├írov sa v┼żdy na mobilnom telef├│ne c├ştila ako neskoro n├ípad – ak ju chcete vidie┼ą, mus├şte prejs┼ą na predch├ídzaj├║ce odpor├║─Źania k videu. ─îi u┼ż je to dobr├ę alebo zl├ę, z├íle┼ż├ş na tom, ak├║ hodnotu vid├şte v koment├íroch, ale v┼íetci sa m├┤┼żeme zhodn├║┼ą, ┼że s├║─Źasn├ę rozhranie nie je z─Ćaleka skvel├ę a YouTube Je vhodn├ę ho zmeni┼ą. Spolo─Źnos┼ą ozn├ímila, ┼że hne─Ć pod popis sekcie prid├íva uk├í┼żku sekcie s koment├írmi, ktor├║ je mo┼żn├ę roz┼í├şri┼ą kliknut├şm na ┼łu. Na str├ínke prezerania sa tie┼ż vyskytuj├║ v┼íeobecn├ę zmeny, ako napr├şklad ─Ćal┼íie zv├Ą─Ź┼íen├ę miniat├║ry a zahrnutie pr├şspevkov komunity do nich.

V bud├║cnosti bud├║ koment├íre zlo┼żen├ę do uk├í┼żky, ktor├í v├ím uk├í┼że v├Żber najlep┼í├şch koment├írov. Google tvrd├ş, ┼że je ur─Źen├Ż automaticky na z├íklade anga┼żovanosti a zdie─żania a ┼że sa tu nemusia nevyhnutne objavova┼ą koment├íre in┼ítalovan├ę tvorcami. Po roz┼í├şren├ş sekcie bude vidite─żn├í v hornej ─Źasti. Ako v┼żdy, video sa bude na─Ćalej prehr├íva┼ą na cest├ích s n├ízormi ostatn├Żch div├íkov.

T├íto pr├íca u┼ż bola pred nejak├Żm ─Źasom prepracovan├í. Najsk├┤r sme to videli ako tla─Źidlo, ktor├ę sa nach├ídza medzi ob─żubami a zdie─żan├şm, potom je sp├┤sob, ak├Żm je spolo─Źnos┼ą Google u┼ż vyrie┼íen├í.

YouTube  Sekcia koment├írov sa predvolene na str├ínkach s videami zhrout├ş 2"width =" 235 "height =" 418 "loading =" lenzy

─Żav├ę a stredn├ęAktu├ílne rozhranie. doprava: Zme┼łte koment├íre a nasleduj├║cu ─Źas┼ą.

─Äal┼íia v├Żznamn├í zmena bola vykonan├í v nasleduj├║cej ─Źasti. Miniat├║ry videa teraz zaberaj├║ zobrazenie na celej obrazovke a umo┼ż┼łuj├║ v├ím vidie┼ą cel├ę dlh┼íie tituly. Pridaj├║ sa k nim nov├ę typy obsahu, ako s├║ pr├şspevky do komunity a YouTube Mix, "Toto s├║ ┼ípeci├ílne navrhnut├ę zoznamy skladieb od YouTube Zobrazuje vide├í z kan├íla, ktor├Ż ste sledovali alebo ned├ívno sledovali. ÔÇť

Zmeny sa zav├ídzaj├║ prostredn├şctvom aktualiz├ície na strane servera ÔÇ×v najbli┼ż┼í├şch d┼łochÔÇť v syst├ęme Android a iOS, tak┼że nie je ve─ża mo┼żnost├ş, ako r├Żchlej┼íie z├şska┼ą nov├ę rozhranie. V┼żdy je dobr├ę zosta┼ą v obraze, tak┼że si stiahnite najnov┼íiu verziu YouTube Z Obchodu Play alebo APK Mirror.

YouTube"loading =" leniv├Ż

YouTube"loading =" leniv├Ż