YouTube Pridá pripomienku pred spaním, aby ste na ňu nestrávili príliš veľa času

YouTube oznámila niečo, čo sa volá pripomenutie pred spaním. Ako už názov napovedá, jedná sa o funkciu, ktorá vám povie, aby ste sa dostali z platformy hostenia videa vlastnenej spoločnosťou Google, keď je čas spať. Toto je vlastnosť, ktorá môže byť obzvlášť užitočná v tomto podmienenom poradí riadenia pohybu (CMCO).

Keď je funkcia uvedená na trh, môžete nastaviť pripomienku buď v časti Nastavenia alebo Čas sledovania. Môžete nastaviť začiatok a koniec pred spaním. Môžete tiež nastaviť, aby sa pripomienka nezobrazila uprostred videa. K dispozícii je tiež možnosť odloženia, ktorá vám pripomenie, aby ste sa po 10 minútach vrátili do postele. Všetko začína tiež znieť ako vstavaný budík YouTube,

Toto pripomenutie pred spaním je ďalšou položkou na zozname digitálnych wellness funkcií YouTube pridali. Zvyčajne sú podobné digitálnej pohode systému Android 9 Sám koláč. Získate tiež štatistiku o tom, koľko času trávite na platforme sledovaním videí.

YouTube    LOGO

YouTube hovorí, že je uvedený na trh dnes, ale v čase písania sme ešte nevideli alternatívu. Je tiež dôležité si uvedomiť, že hoci je k dispozícii pre systémy Android aj iOS, táto funkcia nie je z akéhokoľvek dôvodu dostupná pre iPad.

Aj keď to znie ako malý doplnok, nie je lepší čas na pridanie tejto funkcie. Koniec koncov, ak uviaznete YouTube Po dlhú dobu môže byť ťažké vedieť, kedy ide spať, a pripomienka je vždy vítaná.

(Zdroj: Google [1], [2])